Dodaj do ulubionych

piekny widok

28.10.04, 02:27
jechalam dzis Division do skrzyzowania z Clark i musze wam powiedziec ze
wiezowce w Downtown wygladaly przeslicznie. zapadal powoli zmierzch, ale nie
bylo ciemno. Searstower caly niemal we mgle, jak i reszta... eh, romantyczny
widoczek ;O)
Obserwuj wątek
    • jerry008 Re: piekny widok 28.10.04, 03:54
      ..no no...widziec romantyzm w Downtown...nie bylas przypadkiem
      nacpana?...zartuje oczywiscie !!.....zachod slonca nad Crystal Lake...albo w
      moich Bieszczdach na Poloninie Wetlinskiej ....
      • evek Re: piekny widok 28.10.04, 04:03
        jerry008 napisał:

        > ..no no...widziec romantyzm w Downtown...nie bylas przypadkiem
        > nacpana?...zartuje oczywiscie !!.....zachod slonca nad Crystal Lake...albo w
        > moich Bieszczdach na Poloninie Wetlinskiej ....

        to faceci w ogole widza romantyzm gdziekolwiek?! ;O)
        pozdrawiam :O)
        • marxx Re: piekny widok 28.10.04, 06:40
          tak widzimy romantyzm gdziekolwiek.......ale nie w wysokosciowcach


          m
          • evek Re: piekny widok 29.10.04, 00:32
            chodzilo mi bardziej o caloksztalt - wysokosciowce, mgla, swiatla... ;O) ja tam
            lubie takie klimaty ;O)
            pozdrawiam!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka