evek
28.10.04, 02:27
jechalam dzis Division do skrzyzowania z Clark i musze wam powiedziec ze
wiezowce w Downtown wygladaly przeslicznie. zapadal powoli zmierzch, ale nie
bylo ciemno. Searstower caly niemal we mgle, jak i reszta... eh, romantyczny
widoczek ;O)