bozena73
06.02.06, 22:13
Nie wiem jak to wlasciwie ma byc po polsku - nie wiem jak to z ipodem?? troche smiesznie brzmi..ale
nic to, mam pytanie - w koncu zaczelam chodzic na silownie no i odkurzylam swoj stary discman i co
widze? Nikt na silowni tego juz nie ma! Wszyscy oczywiscie cwicza pod takt muzyki z I-poda! Chyba
wydaje mi sie ze jest bardziej wygodny niz ten moj duzy discman ktory ciagle mi spada na
podloge! :-)))
Wiem ze to urzadzenie zawladnelo juz caly swiat, ale ja ciagle jestem do tylu z ta nowa technika
wiec stad te pytanie..Jaki najlepiej kupic? Patrzylam na ten "nano" i cenowo mi odpowiada, ale czy
wystarczy mi tego pojemnosc? W sumie nie potrzebuje duzo, bede tylko miala tam jakies takty
rytmiczne do cwiczen no i oczywicie jakies kawalki do sluchania w subweju..No, ale skad ja mam
brac ta muzyke? Ile CD's zmiesci te urzadzenie? Czy jest polska strona gdzie moge nagrac polska
muzyke na ten I-pod?
Z gory dziekuje za Wasze rady!
Zapraszam na forum Mamy w Stanach
Patrysio Swiateczny!!!