22.02.06, 05:22
dzisiaj - w srode, o godz. 19.00 w konsulacie polskim jest konferencja
prasowa z Kilarem. wybieram sie. chce ktos sie wybrac ze mna? towarzystwo
mile widziane! :O)
Obserwuj wątek
    • sorbet5 Re: Kilar 22.02.06, 05:56
      Kilar? A z jakiej okazji on sie tu znalazl?
      • marxx Re: Kilar 22.02.06, 15:45
        Nie Kilar a Jurek Kiler.....

        Jesem Jureh Hiler
      • evek Re: Kilar 22.02.06, 18:54
        niedziela, 26 lutego. Orchestra Hall at Symphony Center (220 S. Michigan) -
        godz. 15.00 - "Zywiol i Modlitwa"

        no i taki to powod przebywania Wojciecha Kilara w Chicago :O)
        • sorbet5 Re: Kilar 22.02.06, 22:04
          -Buenos dias, senor Siarra!
          -Buenos Aires...
          :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka