Dodaj do ulubionych

begergate!

27.09.06, 19:03
sliczna afera:) kaczory maja za swoje!
Obserwuj wątek
    • jersey.girl Re: begergate! 27.09.06, 22:39
      Rozmawialam dzis z mama, i wlasnie mi powiedziala, ze w Polsce trzesienie ziemi,
      o niczym innym w telewizji, radio, miedzy znajomymi sie nie mowi. Beda nowe
      wybory i znowu wygra Pis ;/.

      Dla niezorientowanych: terazmy.onet.pl/
      • arybka68 Re: begergate! 28.09.06, 00:22
        No wlasnie! Znowu wygra PIS!!! Sondaze mowia ze dalej maja wysokie poparcie. Co
        za kraj?!
        • zajonczek3 Wybory :). 28.09.06, 00:25
          arybka68 zapytała:

          "Co za kraj?!"

          Demokratyczny!
          • jersey.girl Re: Wybory :). 28.09.06, 06:24
            zajonczek3 napisała:

            > arybka68 zapytała:
            >
            > "Co za kraj?!"
            >
            > Demokratyczny!

            Taa, PRL to tez byla "demokracja" (ludowa...). Elektorat PiSu sklada sie wlasnie
            w czesci z ludzmi, ktorzy tesknia za PRLem (jakby bylo za czym tesknic!).
            • zajonczek3 Re: Wybory :). 29.09.06, 18:24
              Roznice od demokracji peerelowkiej zauwazylas sama "-".
              Demokracja sukces odnosi wiekszoscia. Twoje niezadowolenie
              z elektoratu PiS jest bez znaczenia. Jestes w mniejszosci
              demokratycznej :). Przekonaj wiekzsosc albo zmien przekonania.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka