skibunny 27.09.06, 19:03 sliczna afera:) kaczory maja za swoje! Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
jersey.girl Re: begergate! 27.09.06, 22:39 Rozmawialam dzis z mama, i wlasnie mi powiedziala, ze w Polsce trzesienie ziemi, o niczym innym w telewizji, radio, miedzy znajomymi sie nie mowi. Beda nowe wybory i znowu wygra Pis ;/. Dla niezorientowanych: terazmy.onet.pl/ Odpowiedz Link
arybka68 Re: begergate! 28.09.06, 00:22 No wlasnie! Znowu wygra PIS!!! Sondaze mowia ze dalej maja wysokie poparcie. Co za kraj?! Odpowiedz Link
zajonczek3 Wybory :). 28.09.06, 00:25 arybka68 zapytała: "Co za kraj?!" Demokratyczny! Odpowiedz Link
jersey.girl Re: Wybory :). 28.09.06, 06:24 zajonczek3 napisała: > arybka68 zapytała: > > "Co za kraj?!" > > Demokratyczny! Taa, PRL to tez byla "demokracja" (ludowa...). Elektorat PiSu sklada sie wlasnie w czesci z ludzmi, ktorzy tesknia za PRLem (jakby bylo za czym tesknic!). Odpowiedz Link
zajonczek3 Re: Wybory :). 29.09.06, 18:24 Roznice od demokracji peerelowkiej zauwazylas sama "-". Demokracja sukces odnosi wiekszoscia. Twoje niezadowolenie z elektoratu PiS jest bez znaczenia. Jestes w mniejszosci demokratycznej :). Przekonaj wiekzsosc albo zmien przekonania. Odpowiedz Link