Dodaj do ulubionych

koncert PaSO

02.04.07, 14:38
rewelacja! Malicki jest swietny!
Byl ktos?
Obserwuj wątek
    • irenkap Re: koncert PaSO 03.04.07, 11:04
      byłam na jego koncercie w Polsce, jest rewelacyjny! mistrz fortepianu o
      niespotykanym!! poczuciu humoru. Jego koncert to doskonała zabawa.. Mozna zabrac
      ze sobą osoby, które nie znoszą muzyki powaznej a także wyjdą zachwycone.
      Jako ciekawostka - jest dyrektorem Festiwalu Humoru Muzycznego w Nowym Sączu.
    • ewka5 Re: koncert PaSO 03.04.07, 17:48
      no i urodzil sie w Gdansku - ze naszym gdanskim sercom zrobie dobrze, hahahahha.
      • irenkap Re: koncert PaSO 03.04.07, 22:02
        hi hi..nic z tego:) .. urodzil się tam, gdzie ja - w Lublinie, tutaj też chodził
        do średniej szkoły muzycznej
        • ewka5 Re: koncert PaSO 04.04.07, 00:40
          Irenko - sam, wlasnymi ustami powiedzial, ze urodzony w Gdansku.
          • irenkap Re: koncert PaSO 04.04.07, 03:30
            powiedZiał tak na scenie - to właśnie dowcip Malickiego:))

            www.culture.pl/pl/culture/artykuly/os_malicki_waldemar

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka