ewka5 02.04.07, 14:38 rewelacja! Malicki jest swietny! Byl ktos? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
irenkap Re: koncert PaSO 03.04.07, 11:04 byłam na jego koncercie w Polsce, jest rewelacyjny! mistrz fortepianu o niespotykanym!! poczuciu humoru. Jego koncert to doskonała zabawa.. Mozna zabrac ze sobą osoby, które nie znoszą muzyki powaznej a także wyjdą zachwycone. Jako ciekawostka - jest dyrektorem Festiwalu Humoru Muzycznego w Nowym Sączu. Odpowiedz Link
ewka5 Re: koncert PaSO 03.04.07, 17:48 no i urodzil sie w Gdansku - ze naszym gdanskim sercom zrobie dobrze, hahahahha. Odpowiedz Link
irenkap Re: koncert PaSO 03.04.07, 22:02 hi hi..nic z tego:) .. urodzil się tam, gdzie ja - w Lublinie, tutaj też chodził do średniej szkoły muzycznej Odpowiedz Link
ewka5 Re: koncert PaSO 04.04.07, 00:40 Irenko - sam, wlasnymi ustami powiedzial, ze urodzony w Gdansku. Odpowiedz Link
irenkap Re: koncert PaSO 04.04.07, 03:30 powiedZiał tak na scenie - to właśnie dowcip Malickiego:)) www.culture.pl/pl/culture/artykuly/os_malicki_waldemar Odpowiedz Link