Dodaj do ulubionych

Technicznie

05.04.07, 23:56
Na Google sa dobre nakladki na windowsa, ladnie to wyglada, jest
funkcjonalne, miejsca nie zajmuje za duzo, ulatwia pewne sprawy.
Jeden nazywa sie Google Desktop, to jest cos jak taki mini pasek
narzedziowy "podobny" do paska z Visty, sa tam informacje z waszej strony
glownej, pokazuja sie miniaturki zdjec ktore macie w folderze my pictures ,
czas , pogoda plus jesli macie gmail, to tez macie info o listach.

Nastepna rzecz absolutnie rewelacyjna to Picasa, program ktory porzadkuje
zdjecia na dysku, swietna szata graficzna, cholernie prosty w obsludze,
zdjecia otwieraja sie szybciej niz bezposrednio w My pictures (itp), mozna
zdjecia podrasowywac w zdumiewajaco prosty sposob i z naprawde dobrym
efektem....Program ktory musi posiadac kazdy amator (i nie tylko), ktory robi
zdjecia aby je wrzucic na dysk
Obserwuj wątek
    • samo Re: Technicznie 06.04.07, 05:35
      Picasa rulez
      • aniabuzuk Re: Technicznie 13.04.07, 17:31
        Tez uzywam i lubie, zwlaszcza podoba mi sie latwosc z jaka moge wrzucic zdjecia
        do albumu online.
        • evek Re: Technicznie 13.04.07, 18:42
          z Picassy mozna najszybciej wygenerowac galerie SIMPLE VIEWER! a to chyba
          najlepsza darmowa galeria jaka wymyslono. jestem jej fanem ;O)
          a Picassa jest na prawde spox. i jakie ladne collage robi ;O)
          • w5w7 Re: Technicznie 16.04.07, 05:18
            Ale chyba nie ma mozliwosci opisu zdjec i zapisania go na dysku:( Mecze sie z
            ty caly wieczor. Ktos wie czy mozna to zrobic? W pomocy do programu pisza, ze
            podpisy do zdjec sa widoczne tylko w programie. A przy zapisaniu zdjec na CD
            beda czy nie?

            Forum Chicago
            "Jesli nie pojdziesz dalej nigdy nie bedziesz wiedzial jak daleko mogles dojsc.”
            • marxx Re: Technicznie 16.04.07, 07:46
              Nie wiem czy o to chodzi, ale zdjecia opisujesz normalnie w folderze a nie w
              Picasie. Jesli masz opis zdjecia i potem to zdjecie nagrywasz na CD , powinno
              sie to wszystko nagrac.
              • evek Re: Technicznie 16.04.07, 23:28
                w photoshopie to wiem jak to dziala ;O)
                • marxx Re: Technicznie 17.04.07, 00:32
                  Sie chwali , chwalipieta....W photoshopie to kazdy potrafi, nawet moj kot Frodo.
                  • w5w7 Re: Technicznie 17.04.07, 02:01
                    A madrala....:-) Ze w folderze to wiem. W Picasa robi sie to szybciej. Ale
                    pewnie to co wyczytalam w pomocy to prawda:( Opisac mozna, pojda z opisem
                    mailem i na strone w necie. Nie wiem tylko, czy na CD tez. trzeba chyba
                    przetestowac.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka