marxx
05.04.07, 23:56
Na Google sa dobre nakladki na windowsa, ladnie to wyglada, jest
funkcjonalne, miejsca nie zajmuje za duzo, ulatwia pewne sprawy.
Jeden nazywa sie Google Desktop, to jest cos jak taki mini pasek
narzedziowy "podobny" do paska z Visty, sa tam informacje z waszej strony
glownej, pokazuja sie miniaturki zdjec ktore macie w folderze my pictures ,
czas , pogoda plus jesli macie gmail, to tez macie info o listach.
Nastepna rzecz absolutnie rewelacyjna to Picasa, program ktory porzadkuje
zdjecia na dysku, swietna szata graficzna, cholernie prosty w obsludze,
zdjecia otwieraja sie szybciej niz bezposrednio w My pictures (itp), mozna
zdjecia podrasowywac w zdumiewajaco prosty sposob i z naprawde dobrym
efektem....Program ktory musi posiadac kazdy amator (i nie tylko), ktory robi
zdjecia aby je wrzucic na dysk