10.12.08, 21:01
czy korzystacie z tej firmy ubezpieczeniowej?
Jakie sa Wasze opinie na jej temat?
Raz w roku mozemy zmienic ubezpieczyciela i zastanawiamy sie
nad Kaiser ale wolalabym najpierw poczytac jakie sa Wasze opinie.



Pozdr
Obserwuj wątek
    • monie_pl Re: Kaiser 11.12.08, 04:06
      Najlepiej doradza ci wspolpracownicy twoi lub twoejgo meza, bo kazdy
      plan zdrowotny jest inny, wiec diabel tkwi w szczegolach, ale ci co
      korzystali moga cos powiedziec.

      Kaiser jest firma, ktora specjalizuje sie w calosciowej opiece.
      Oznacza to, ze w przeciwienstwie do wielu innych oni maja centra
      medyczne gdzie wiekszosc badan, wlacznie z apteka, znajduje sie w
      tym samym miejscu. Jesli lubisz pojsc w jedno miejsce zeby sie
      przebadac, np. coroczne badanie, pobranie krwi itp., a tez
      odwiedzenie apteki - to jest to dobra firma. Ja to wlasnie u nich
      lubilam, ale tez nie mialam problemow zdrowotnych, wiec za duzo nie
      korzystalam.

      Wiekszosc ludzi albo bardzo ich lubi, albo bardzo nie lubi.

      Pozdrowionka
      Monika

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka