Dodaj do ulubionych

dziewczyny help

04.02.05, 00:42
u mnie hirsutyzm zaczął sie po Roaccutanie[trucizna na trądzik]i inne
problemy masakryczne wręcz też[łącznie z uszkodzeniem oczu]także trzymajcie
się i znajome z dala od tego g...........Ale do czego zmierzam.Mam pytanko w
którym dniu cyklu robić sobie DHEA ,DHEAS oraz androstendion i 17-0H pod
kątem hirsutyzmu?Moja endo uwaza że testosteron[który mam w normie
wystarczy],wiem szkoda słów.Ale napiszcie mi jeśli orientujecie się i możecie
mi pomóc pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • mika261 Re: dziewczyny help 04.02.05, 08:47
      mi też moja endo kazała mi zrobić tylko testosteron ale akurat trafiła bo to on był mocno podwyzszony...lekarze jak testosteron jest w normie to zacieraja ręce i mówia ze taka wasza uroda, i nic sie nie da zrobić..(co jest nieprawdą)nie każą badac innych hormonów bo chyba dobieranie odpowiedniego zestawu leków kiedy rozne hormony świruja jest chyba dla niech za męczące.przynajmniej mi sie tak wydaje.dobry lekarz każe badac kilka hormonów, żeby wykryc co jest przyczyną hirsutyzmu..bo przeciez to nie zawsze ten przeklety testosteron jest winny..

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka