Dodaj do ulubionych

Golenie się:((((((

20.03.05, 14:34
W związku z tym ze zaczęłam zabiegi IpL aurora lekazr zabronił mi depilacji woskiem a zalecił wręcz golenie twarzy-moje włosy sa jasne dlatego trudniejsze do usunięcia i powiedział że jak będą wzmocnione przez golenie to łątwiej je bedzie zniszczyć..boję sie ze one sie wzmocnia i będe miała szorstka twarz z aurora nie pomoze i co wtedy???Ale zaryzykuje-moze w przyszłości wynajda cos skuteczniejszego od aurory..może...
Czy te z was które gola sobie twarz-widac to jakoś?dodam że mam jasne włoski?
Obserwuj wątek
    • malina1414 Re: Golenie się:(((((( 20.03.05, 15:22
      nie martw sie, o jest twoja wielka szansa! wierze że uda ci sie, w końcu to
      golenie ma jakis sens, nawet jeśli aurora nie usunie odrazu wszystkiego na
      twojej buzi nie bedzie widać ze sie golisz jesli masz jasne wloski. może to
      niezbyt zreczny przykład ale mój chlopak ma jasne wlosy gdy sie ogoli nie ma w
      ogóle śladu zarosu ani w dotku ani wizualnie (nawet nie wiesz z jaka zazdrościa
      patrze na jego gładka wtedy twarz...), a przeciez ma zwykły męski zarost a nie
      miekkie wloski. zazdroszcze Ci jasnych wlosków ja mam doczynienia niestety z
      ciemnymi, które corazczęściej pojawiaja sie na brodzie...Pozdrawiam!
      • mika261 Re: Golenie się:(((((( 20.03.05, 18:01
        Dzieki malina za pocieszenie.Ale ja juz sama nie wiem czy mam sie cieszyc tymi jasnymi włoskami bo gdybym miała ciemne juz dawno usunełabym je laserm.a tak zanim sie dowiedziłam ze istnieje laser do jasnych włosów to mineło trochę czasu a poza tym do jasnych to tzreba duzo wiecej zabiegów niż do ciemnych..ale trudno..raz kozie smierć..trochę tylko dziwnie sie czuje goląc sobie twarz-pocieszam sie tylko mysla ze aurora mi pomoże i ze nie do konca zycia będe musiała sie golić(mam nadzieję)pa

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka