Dodaj do ulubionych

Spodnie jezdzieckie

29.08.03, 09:11
Moze ktos wie gdzie mozna kupic spodnie na konia obszyte od wewnatrz skora i
czy ktos ma doswiadczenie w jezdzie w takim modelu, czy moze bryczesy
najwygodniejsze?
Obserwuj wątek
    • siren1 Re: Spodnie jezdzieckie 29.08.03, 10:55
      Przyznam się, że nie słyszałam jeszcze o spodniach obszytych wewnątrz skórą.
      Nie chodzi ci przypadkiem o bryczesy z skórzanymi lejami? Ale wtedy skóra jest
      na zewnątrz. Pozdrawiam.
      • dakard Re: Spodnie jezdzieckie 29.08.03, 12:13
        siren1 napisała:

> Przyznam się, że nie słyszałam jeszcze o spodniach obszytych wewnątrz skórą.
        > Nie chodzi ci przypadkiem o bryczesy z skórzanymi lejami? Ale wtedy skóra
        jest
        > na zewnątrz. Pozdrawiam.

Punkt widzenia zalezy od punktu patrzenia. Jasne że skóra wewnątrz, a również
        na zewnątrz. Na zewnątrz ponieważ nie na lewej stronie spodni, a w wewnątrz
        ponieważ po wewnętrznej stronie ud.

Ja również pozdrawiam
        • olga55 Re: Spodnie jezdzieckie 29.08.03, 12:25
          Bryczesy z pełnymi lejami tj.skóra z tyłu i wewnątrz ud, mogą mieć tę część z
          doszytej skóry i wtedy dotyka ona do ciała. Ja mam takie, skóra jest mocna, ale
          niestety drapie w nogi więc jeżdże w nich tylko zimą-zakładam pod spód rajstopy.
        • lalamido2 Re: Spodnie jezdzieckie 29.08.03, 12:51
          Czyli krótko mówiąc chodzi Ci o bryczesy ze skórzanymi lejami?

Kupisz w kazdym sklepie jeździeckim, w każdym internetowym sklepie jeżdzieckim,
          na allegro i na "końskich" stronach też trafiają się ogłoszenia sprzedazy.

Cena od 100 zł wzwyz (za nowe)zależy czy chcesz z pełnymi lejami, czy z
          krótkimi, jakiej firmy itepe, itede.

Sama mam z krótkimi skórzanymi lejami i jest O.K.Lepiej jest przymierzyć przed
          zakupem bo mimo tego, że są szyte z elastycznego materiału to same nogawki z
          uwagi na skórzane leje nie rozciągaja się za bardzo.
    • qora Re: Spodnie jezdzieckie 08.04.14, 22:41
      Ja kilka lat temu odkryłam bryczesy Domino. Kupiłam już czwartą parę. Są naprawdę wygodne i dobrej jakości a cena bardzo atrakcyjna jak na taką jakość. Sprzedaje je sklep Horsepol i z tego co wiem można je kupić przez internet: www.horsepol.pl
    • kasztanka22 Re: Spodnie jezdzieckie 07.06.17, 15:08
      ja mysle, ze bryczesy to sa odpowiednie spodnie do jazdy konnej, sporo roznych jest na sprzedaz w dobrych cenach- sa nowe i uzywane na bezplatnym portalu aukcyjno ogloszeniowym www.equestrian24.pl
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka