Gość: Pysia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.06.06, 20:57 Czy gdzieś się w Zabrzu pali, przed chwilą jechały 3 samochody straży i pogotowie, a może jakiś poważny wypadek Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: misia Re: pożar IP: *.gazeta.pl / 210.177.250.* 18.06.06, 21:07 Zwykły pożar. Odpowiedz Link Zgłoś
hanureku Re: pożar 19.06.06, 20:58 gó..arstwo zrobilo sobie kiepski dowcip - falszywy alarm Odpowiedz Link Zgłoś