IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.06.06, 20:57
Czy gdzieś się w Zabrzu pali, przed chwilą jechały 3 samochody straży i
pogotowie, a może jakiś poważny wypadek
Obserwuj wątek
    • Gość: misia Re: pożar IP: *.gazeta.pl / 210.177.250.* 18.06.06, 21:07
      Zwykły pożar.
      • Gość: strażak Re: pożar IP: *.eranet.pl 18.06.06, 22:05
        Budka się pali
        • Gość: Jo Re: pożar IP: *.dynamic.dsl.as9105.com 19.06.06, 00:30
          Budka??
    • hanureku Re: pożar 19.06.06, 20:58
      gó..arstwo zrobilo sobie kiepski dowcip - falszywy alarm

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka