Gość: Atomek
IP: *.dip.t-dialin.net
18.03.08, 20:18
Znowu ktos wykasowal nowy watek!
Slask musi byc samodzielny i wolny ,tutaj na tej stronie dziala cenzura jak za
komuny .Slask musi byc wolny ,przeciez my posiadamy wielkie bogactwa, dlaczego
slask daje sie wyzyskiwac przez reszte polski.y na slaski sie sami wyzywimy i
niech reszta polski od nas kupuje towary ,jak wegiel i stal .Zobaczymy jak
daleko polska dojdzie bez slaska Ludzie nie dajcie sie ograbiac przez reszte
komuchow co jeszcze sa przy wladzy.SLASK MUSI BYC SAMODZIELNY