IP: *.zabrze.net.pl 14.09.08, 21:11
Kiedy zabrzańska drogówka weźmie się za w końcu za kozaków,którzy
norotorycznie skręcają z pasa do jazdy w lewo, w prawo w de Gaullea,Ci którzy
stoją na prawym pasie czekają w nieskończoność po kilka cykli zmiany
świateł!!!!Że nie wspomnę kierowców autobusów,jeden na dziesięciu stosuje się
do znaków poziomych.....
Obserwuj wątek
    • Gość: GD Re: Goethego IP: *.zabrze.net.pl 14.09.08, 22:10
      Na Goethego jest dworzec autobusowy, i de facto jeden pas przy wspomnianym skrzyżowaniu powinien być _tylko_ dla autobusów, bo jest ich tam autentycznie sporo - a komunikacja zbiorowa w cywilizowanym świecie (czyt.: jak za Odrą) powinna mieć priorytet.
      • Gość: par Re: Goethego IP: *.stk.vectranet.pl 14.09.08, 23:25
        Zlikwidować komunikację indywidulną! Ludzi do autobusów i do
        tramwajów zdezelowanych powsadzać i zakazać ruchu własnymi
        samochodami!
        • Gość: rafek Re: Goethego IP: *.stk.vectranet.pl 14.09.08, 23:44
          autobusy posiadają rozkład jazdy i wiozą znacznie więcej osób niż samochód i stąd ich przywilej, który popieram

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka