Gość: anka
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
29.10.08, 12:46
słuchajcie wprowadzam sie właśnie na Kopernik. Co sądzicie o działajacej tam
przychodni? Szczególnie chodzi mi o dziecięcą. Do kogo tam można zapisać
dzieci. Ponoć pracuje tam dwóch lekarzy pediatrów. Który lepszy?