IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.10.08, 12:46
słuchajcie wprowadzam sie właśnie na Kopernik. Co sądzicie o działajacej tam
przychodni? Szczególnie chodzi mi o dziecięcą. Do kogo tam można zapisać
dzieci. Ponoć pracuje tam dwóch lekarzy pediatrów. Który lepszy?
Obserwuj wątek
    • Gość: zabrski Re: kopernik IP: *.stk.vectranet.pl 29.10.08, 14:04
      Propnuje przychodnie Maciejow tam jest super pediatra pani L
      • Gość: anka Re: kopernik IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.10.08, 14:41
        odpada. Nie mam samochodu a tu poradnia prawie pod blokiem
    • mrore Re: kopernik 30.10.08, 22:33
      Poradnia pediatryczna na osiedlu moim zdaniem jest ok,Gorzej z poradnią dla
      dorosłych .Osobiście leczę dzieci u pani dr,Scholtz i to ja polecam.Dr Śliwa ma
      też swoich pacjentów -ja jakoś nie mam do niego przekonania.
    • Gość: ojciec Re: kopernik IP: *.za.digi.pl 04.11.08, 12:05
      Uważaj tan stary dr. maca dzieci i ciągle osłuchuje.
    • Gość: z-e Re: kopernik IP: *.scom.za.digi.pl 04.11.08, 13:26
      wszędzie tylko nie Kopernik...
      • Gość: anka Re: kopernik IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.11.08, 16:07
        ale dlaczego? jakieś uzasadnienie dlaczego nie tam?
        • Gość: patrycja Re: kopernik IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.11.08, 17:59
          polecam dr scholc jest profesionalistką i fajną babką
          • thermospeed Re: kopernik 05.11.08, 21:03
            podzielam. Brat do niej chodzi . Polecam
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka