Dodaj do ulubionych

Do nessie _jp

25.03.14, 21:32
Co ze skutecznością bisocardu _ bisoprololu na częstoskurcz nadkomorowy ? Patrz , mój watek o migotaniu przedsionków.
Obserwuj wątek
    • Gość: meg22 Chyba wolę być głupsza a zdrowsza IP: *.smrw.lodz.pl 29.03.14, 15:25
      kobieta.interia.pl/zdrowie/news-migreny-maja-swoje-zalety,nId,400213
      • xawery39 Re: Chyba wolę być głupsza a zdrowsza 30.03.14, 09:16
        Ja też . Ale jest w tym chyba jakieś ziarno prawdy . W 2001 roku doznałem silnych stresów zarówno przykrych jak i radosnych , po których mój umysł i emocje uległy odhamowaniu . Ale od tego czasu nasiliły mi się migreny , stany lękowe i wszystkie te kłopoty z pracą serca .
    • Gość: meg22 Re: Do nessie _jp IP: *.smrw.lodz.pl 01.04.14, 15:25
      Dziwne...
      Jeszcze nie boli mnie głowa ale zaczyna mnie mdlić :-(
      Jak u Was?
      Pozdrawiam
      meg22
      • xawery39 Re: Do nessie _jp 02.04.14, 15:53
        Bisocard nie działa przeciw migrenie . Już teraz wiem dlaczego mam napady 2 razy w tygodniu .
        • xawery39 Re: Do nessie _jp bisocard 19.05.14, 22:17
          Zażywam bisocard 2.5 mg rano codziennie i od 2 tygodni nie mialem migreny z jej typowymi zwiastunami wzrokowymi . Oby tak dalej !

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka