29.12.04, 08:30
polityka.onet.pl/artykul.asp?DB=162&ITEM=1139281&MP=1
pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • venus22 Re: artykul 29.12.04, 22:22
      dzieki Nadio za ten artykul.

      Musze oczywiscie skomentowac to (bo inaczej nie bylabym soba):
      >>Dziś wiemy, że najczęściej cierpią na nią ludzie ambitni, pracowici i
      wrażliwi.<<

      Ciagle ta bzdura! nia ma czegos takiego. KAZDY moze miec migrene.

      Venus
      • marialudwika Re: artykul przeniesiony z forum "Zdrowie" 31.12.04, 10:03
        serwisy.gazeta.pl/nauka/1,34138,2467858.html
        • venus22 Re: artykul przeniesiony z forum "Zdrowie" 31.12.04, 21:18
          No powiedzcie, nie jest to straszne? co maja robic ktorzy cierpia?

          tzw medycyna alternatynwa nie ma zadnego skutecznego srodka p/bolowego, wiec
          co pozostaje?
          A to co pozostaje jest niedoskonale, niestety.

          Wiadomo, nikt nie bierze lekow dla rozrywki, wlasciwie kazdy siega po lek w
          ostatecznosci czyli w przyapdku BOLU.

          Im wiekszy bol, tym wieksza akceptacja skutkow ubocznych:
          >>Ale można się spodziewać, że dla uśmierzenia nieznośnego, reumatycznego bólu
          niektórzy pacjenci będą gotowi zaryzykować leczenie celebreksem. <<<

          Tak samo jak i my ryzykujemy gdy bol rozwala nam nie tylko glowe ale cale
          cialo..

          Venus

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka