n_nadia 29.12.04, 08:30 polityka.onet.pl/artykul.asp?DB=162&ITEM=1139281&MP=1 pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
venus22 Re: artykul 29.12.04, 22:22 dzieki Nadio za ten artykul. Musze oczywiscie skomentowac to (bo inaczej nie bylabym soba): >>Dziś wiemy, że najczęściej cierpią na nią ludzie ambitni, pracowici i wrażliwi.<< Ciagle ta bzdura! nia ma czegos takiego. KAZDY moze miec migrene. Venus Odpowiedz Link Zgłoś
marialudwika Re: artykul przeniesiony z forum "Zdrowie" 31.12.04, 10:03 serwisy.gazeta.pl/nauka/1,34138,2467858.html Odpowiedz Link Zgłoś
venus22 Re: artykul przeniesiony z forum "Zdrowie" 31.12.04, 21:18 No powiedzcie, nie jest to straszne? co maja robic ktorzy cierpia? tzw medycyna alternatynwa nie ma zadnego skutecznego srodka p/bolowego, wiec co pozostaje? A to co pozostaje jest niedoskonale, niestety. Wiadomo, nikt nie bierze lekow dla rozrywki, wlasciwie kazdy siega po lek w ostatecznosci czyli w przyapdku BOLU. Im wiekszy bol, tym wieksza akceptacja skutkow ubocznych: >>Ale można się spodziewać, że dla uśmierzenia nieznośnego, reumatycznego bólu niektórzy pacjenci będą gotowi zaryzykować leczenie celebreksem. <<< Tak samo jak i my ryzykujemy gdy bol rozwala nam nie tylko glowe ale cale cialo.. Venus Odpowiedz Link Zgłoś