Dodaj do ulubionych

Borys i komputer

27.04.17, 18:29
Ten watek jest żenujący. Kto uwierzy, że dwudziestokilkuletni facet, rozbijający się po świecie model, nie umie pisać na komputerze? I że ledwo ogarnia maile
Obserwuj wątek
    • ikarr Re: Borys i komputer 27.04.17, 19:18
      I nie ma matury, a wczoraj w łóżku (wg Kamy) też "trzęsienia ziemi nie było"...
      • taki-sobie-nick Re: Borys i komputer 05.05.17, 23:39
        ikarr napisała:

        > I nie ma matury, a wczoraj w łóżku (wg Kamy) też "trzęsienia ziemi nie było"..

        Tego na maturze nie uczą. :-P
    • mysliciel662 Re: Borys i komputer 23.05.17, 12:50
      Nikt w to nie uwierzy :D

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka