Dodaj do ulubionych

JOLANTA KWASNIEWSKA NA PREZYDENTA>>>????

27.11.03, 22:49
Co o tym sadzicie?Moje uczucia sa delikatnie mowiac mieszane.Jest szalenie
popularna,po studiach etc,ale to jeszcze nie wszystko...Niestety ma kiepski
gust,fatalnie sie ubiera..no i wiele innych "ale"
pozdrawiam
ml
Obserwuj wątek
    • felinecaline Re: JOLANTA KWASNIEWSKA NA PREZYDENTA>> 27.11.03, 23:10
      W kwestii ubioru: zauwazylas, jak fatalnie ubrana jest Chirac'owa? Inna
      rzecz,ze ona nie ma zamiaru kandydowac, ale i nie ma 5 % walorow JK a Panstwo
      Ch tez sa powiedzmy omotani jak pajeczyna bardzo skomplikowana siecia afer,
      polprawd i calkowitych klamstw. czy dobrze ubrana jest moja brytyjska
      imienniczka w koronie? Nie habit w koncu czyni mnicha.
      • monia.i Re: JOLANTA KWASNIEWSKA NA PREZYDENTA>> 27.11.03, 23:14
        ML - czy to nie nazbyt kontrowersyjny wątek na tym forum, na którym i bez tego
        od różnych emocji czasem aż kipi?smile)))))
        • wywrot53 Re: JOLANTA KWASNIEWSKA NA PREZYDENTA>> 27.11.03, 23:24
          Moniu, nie przesadzajmy wink)) Następca tronu wink)))to temat dotyczący
          trzydziestu paru milionów ludzi smile)) i powinniśmy o tym pogadać smile))NO i co z
          tego, że niektóre tematy iskrzą ??? W którymś momencie robi się zwarcie i
          przestają wink))
          A co do Pani JK, mojego głosu ona nie dostanie sad((
          • monia.i Re: JOLANTA KWASNIEWSKA NA PREZYDENTA>> 27.11.03, 23:41
            Mojego głosu też nie dostanie - bo o pewnych rzeczach zapomnieć nie mogę. A
            gdyby pamięć mi szwankowała - to mój Małżonek jest jeszcze bardziej
            pamiętliwy smile I do niesubordynacji pod swym dachem nie dopuści smile))
            • marialudwika Re: JOLANTA KWASNIEWSKA NA PREZYDENTA>> 27.11.03, 23:47
              I mojego tez nie/jesli bede mogla glosowac/,jestem przeciwna "dynastiom" a
              pozatym juz i tak wszedzie JK za duzo,w kazdym pismie,na kazdym party,no wogole
              PRZESYT.A pozostale p-ty dorzuce jutro..
              ml
        • marialudwika Re: JOLANTA KWASNIEWSKA NA PREZYDENTA>> 27.11.03, 23:25
          Moze i tak,ale wtedy cos sie dzieje!!!!!A pozatym ciekawa jestem,co "w tym
          temacie" mysla inni forumowicze.Jest jeden plus tej kandydatury/ewentualnej/,ze
          to wreszcie KOBIETA !!!! Ale czasem" kobieta moze byc nie ta".Mnie podoba sie
          Hilary Clinton.Ona ma "jaja',sorki.Natomiast Jolanta Kwasniewska jest dobra w
          roli Pierwszej Damy i w swej dzialalnosci charytatywnej...
          ml
        • wedrowiec2 Re: JOLANTA KWASNIEWSKA NA PREZYDENTA>> 27.11.03, 23:26
          Zgadzam się z monią.
      • marialudwika Re: JOLANTA KWASNIEWSKA NA PREZYDENTA>> 27.11.03, 23:28
        No oczywiscie,ze nie suknia zdobi....ale to jest tylko jedna z wad,ktora dobrzy
        stylisci moga usunac.Natomiast te afery to juz sa raczej nie do usuniecia...
        ml
        • mammaja Re: JOLANTA KWASNIEWSKA NA PREZYDENTA>> 27.11.03, 23:49
          No i czy omawiajac kandydature na prezydenta pana X zaczelibysmy od tego czy
          jest dobrze ubrany? Chyba od meza stanu wymaga sie czegos wiecej - i tego
          samego oczekiwalabym od kobiety pelniacej te funkcje.Ubrac moze stylista, zas
          do glowki nie nakladzie. Tez wolalabym kobiete wspaniala - ale nawet na forum
          sejmu na palcach policzyc te kompetentne, chocby jak Zyta Gilowska. Pani J.K.
          powinna pozostac we wdzeicznej roli pani prezydentowej.No ale Polacy maja rozne
          pomysly - np.Tyminski smile))
    • krwawy Re: JOLANTA KWASNIEWSKA NA PREZYDENTA>> 27.11.03, 23:49
      Polecam temat:
      forum.wprost.pl/ar/?O=313589&NZ=62
      • marialudwika Re: JOLANTA KWASNIEWSKA NA PREZYDENTA>> 28.11.03, 00:31
        Bardzo interesujacy link.Otworzyly mi sie oczy na pewne sprawy, o ktorych
        wspominano aluzyjnie,hm a teraz wiem na jaki temat.No i widze,ze ten PRZESYT to
        nie tylko ja mam.
        ml
        • foxal Re: JOLANTA KWASNIEWSKA NA PREZYDENTA>> 28.11.03, 04:48
          Najciekawsze powinny byc komentarze mieszkajacych w Kraju na temat tej
          kandydatury.
          Patrzac z za wielkiej wody cisnie mi sie na usta slowa modlitwy z Pana Tadeusza
          chyba: "Panno swieta co jasnej bronisz Czestochowy ......"

          Jesli Narod podejmie taka decyzje i wybierze JK na to stanowisko, to Polska nie
          tylko ugruntuje swoja pozycje jako "Chrystus Narodow", ale wejdzie w poczet
          Narodu wybranego, co moze przyniesc wielkie korzysci ekonomiczne dla Kraju,
          przez zaniechanie i umorzenie roszczen hipotecznych.

          Ale, podobno nie ma nikogo w Kraju kto by sie kwalifikowal na takie stanowisko,
          wiec wszystko jest mozliwe, bo elektorat i tak nie wie co jest grane i nie chce
          wiedziec. Pozyjemy i zobaczymy.
          • marialudwika Re: JOLANTA KWASNIEWSKA NA PREZYDENTA>> 28.11.03, 10:04
            Choc jestem spoza kraju uwazam,ze jako Polka mam prawo zastanawiac sie na
            powyzszy temat.Sledze,aczkolwiek z wielkim niesmakiem,co sie dzieje "na arenie
            politycznej",czytam polska prase,slucham wiadomosci,mam polski paszport.
            Codziennie otwierajac Wirtualna Polske czytam o ugruntowywaniu pozycji JK,jako
            potencjalnej kandydatki i stad moje niepokoje..
            ml
            • wywrot53 Re: JOLANTA KWASNIEWSKA NA PREZYDENTA>> 28.11.03, 14:07
              ML, nie sądzę żeby ta kandydatura czy inna była powodem do niepokojów.
              Kompetencje głowy państwa są tak okrojone, że pozostaje tylko funkcja
              reprezentacyjna. Do tego akurat JK się nadaje.
              Osobiście nie głosowałabym tylko dlatego, że obawiam się:
              - codziennego oglądania w TV głowy mojego państwa na kolanach nie tylko w
              Watykanie, ale przed każdym purpuratem.
              - oddawania podatków na inwestycje nie związane ze świecką działalnością,
              - finansowanie fundacji i stowarzyszeń tylko tych "słusznych", politycznie
              poprawnych.
              • felinecaline Re: JOLANTA KWASNIEWSKA NA PREZYDENTA>> 28.11.03, 17:34
                Wyjelas mi to z ust, zwlaszcza punkt 1 (przyczyn na "nie").
                • wedrowiec2 Re: JOLANTA KWASNIEWSKA NA PREZYDENTA>> 28.11.03, 17:37
                  Otóż to....
                  Będę głosować na p.Kwaśniewską tylko wtedy, gdy jej kontrkandydatem będzie
                  wyrób lepperopodobny.
    • oqo Re: JOLANTA KWASNIEWSKA NA PREZYDENTA>> 28.11.03, 14:59
      jeszcze nie czas wyborów .... L.K. dobrze się na fotel zapowiada
      dzisiaj...tak jak wszyscy z nas onegdaj ... lecz historia uczy że efekt
      końcowy marne może mieć finisze gdy się nie zgra forma zawodnika z zawodami....
      • oqo Re: JOLANTA KWASNIEWSKA NA PREZYDENTA>> 28.11.03, 15:01
        nie L.K tylko J. K.
        • alfredka1 Re: JOLANTA KWASNIEWSKA NA PREZYDENTA>> 28.11.03, 15:15
          a jeżeli zostanie tylko p.Kwaśniewska i Lepper??? boję się "glosu ludu" /vide
          Tymiński/.
          • oqo Re: JOLANTA KWASNIEWSKA NA PREZYDENTA>> 28.11.03, 15:26
            Naród nie dopuści znowu haseł typu " ja panu mogę podać nogę " -dość blamażu
            na arenie międzynarodowej.
          • ewelina10 Re: JOLANTA KWASNIEWSKA NA PREZYDENTA>> 28.11.03, 15:31
            Krytykować jest prostą rzeczą, naród nas już znany z tej przywary. Strach
            oblatuje, kto może na tym skorzystać.
            Krytyki już było w nadmiarze, może już czas na jakieś pomysły....
            • marialudwika Re: JOLANTA KWASNIEWSKA NA PREZYDENTA>> 28.11.03, 16:36
              Najgorsze jest,ze zawsze wybierane jest tak zwane mniejsze zlo...
              O ile mi wiadomo i AK byl powtornie wybrany w ten sposob,inni byli jeszcze
              gorsi.
              Ten osobnik budzi we mnie odruch wymiotny,sorki,a nastepni kandydaci tez..
              Straszne to czasy,ale Bierut byl jeszcze gorszy...
              A czy moze wogole nie byc prezydenta?????Pozdrawiam
              ml
              P.S. Podoba mi sie,ze prasa i internauci trzymaja reke na pulsie i ze to jest
              wolno.
        • monia.i Re: JOLANTA KWASNIEWSKA NA PREZYDENTA>> 28.11.03, 19:32
          Pomyłka jest jak najbardziej zrozumiała smile
    • piesnakotlety2 rozterki 40-to milionowego Narodu :) 28.11.03, 18:44
      Zasobny nasz Narod - nie ma co!, z 40 milionow Obywateli - w tym ca 15 mln
      powyzej progu 30 lat zycia i NIKT sie nadaje na Prezydenta!! smile.

      Pani Jolanta Kwasniewska - NIE!:
      - wstydu nie ma (maz b.komunista!), z Urbanem na "ty", nie wazy 120 kg
      i ubiera Ja p.Rosatti - a Ta "wiadomo" do GS-u jakies szmaty szyje i najwyzej
      moglaby dojarki w PGR ubierac!sad.
      KAZDA uiczciwa katoliczka ma lepsze ciuchy z "lumpex-u"! (oryginalne z wloska
      albo amerykanska metka!!!).
      Wierzaca (albo UDAJE!!!), z akademickim cenzusem, a corka Jej jakas nienormalna
      bo studiuje, rodzice zadbali by nie stala sie osoba publiczna i do tego nie
      zmienia narzeczonych co 2 tygodnie sad.

      Pan Tadeusz Mazowiecki - NIEEE!

      - tylko Zyda, masona, cykliste, i madrego czlowieka nam jeszcze potrzeba - nie
      z NAMI katolikami TAKIE NUMERY! sad

      Pani Zyta Gilowska - NIE!!!!
      z PO! - wiadomo ZYDZI i z prof.Balcerowiczem znajoma - dosc juz naszej
      slowianskiej i katolickiej krwi wypili te lobuzy! sad.

      Lepper
      - swoj czlowiek - prawda! - inteligentny i sprytny! - jak zrpobi blokade z
      chlopami na drodze - to NIKT Mu nie podskoczy! i... ladnie ubrany i opalony -
      wiadomo! - w zniwa, z sierpem i kosa sie opalil!.
      Nie odda hitlerowcom ani piedzi ziemi! i Balcerowicza - idiote ekonomicznego
      wreszcie wyrzuci! (krwiopijce i morderce niewinnych!).
      Ale... hmmmm.... Zydy i komuchy - przeciez nie dopuszcza sad

      Pan prof.Z.Religa - NIE!!!!

      - pije!, z Jaruzelem cos "krecil" i Walesa tez! - najlepiej niech sie na sali
      operacyjnej wyzywa!

      Pan Prezydent Lech Walesa - eeeh....
      - niby katolik, doktoratow ma "na kopy" (fakt!) - madrze mowi, ale odkad Jego
      b.Podsekretarz Stanu L.Wachowski (intelektualny wzorzec!)- przestal z Nim na
      ryby jezdzic zaprzestal tez Lechu 2-ga Japonie budowac i rozdawac po 100 mln
      zl. z majatku ktory Balcerowicz zmarnowal sad.
      Szkoda! - kasa by sie kazdemu przydala! smile

      Wogole... po co nam PREZYDENT? - Papieza mamy! i Ojca Dyrektora!.
      2- prawdziwych katolikow i 100% Polakow!.
      Jak na Polske - wystarczy!

      Niech bedzie pochwalony!
      piesnakotlety

      • bodzio49 Re: rozterki 40-to milionowego Narodu :) 28.11.03, 19:02
        Co za wyjątkowa jednomyślność. Pocieszyliście mnie kochani. I ja jestem
        zdecydowanie przeciw dynastii. Nie dość, że tyle czasu muszę unikać telewizora
        żeby się nie narażać na przykry widok cynicznej facjaty łaskawie panującego to
        jeszcze następną kadencje miałbym ją oglądać w duecie? Chyba się oflaguję wink
        Nie, nie wierzę, że do tego dojdzie.
        • wedrowiec2 Re: rozterki 40-to milionowego Narodu :) 28.11.03, 19:10
          Głosowałam na p.Kwasniewskiego, gdy mój kandydat (moge powiedzieć mój, bo
          brałam udział w Jego kampanii wyborczej) - p. Tadeusz Mazowiecki przegrał z
          ułudą i naiwnym obiecankami.
          Oceniając czas prezydentury p.Kwasniewskiego, trzeba stwierdzić, że zachowywał
          i zachowuje się przyzwoicie, co nie znaczy, że popieram dynastię.
      • ewelina10 Re: rozterki 40-to milionowego Narodu :) 28.11.03, 20:04
        Zrobiłeś to z sarkazmem, ale taki jest rzeczywisty obraz naszej sceny
        politycznej i społeczeństwa.
        Mój pomysł: żadne powszechne wybory !!! >sad :->
        Ja zaproponowałabym ogłosić konkurs z wszelkimi wymogami na stanowisko
        prezydenta. Oferty należałoby przyjmować wyłacznie od kandydatów zagranicznych.
        Nie zachodziłaby obawa jakiegoś matactwa i uwikłania się w jakieś układziki
        typowe dla polskiej sceny politycznej, oraz może wyeliminowałoby to uczucie
        zazdrości i zawiści wśród rodaków.
        Kryteria dla kandydatów winny być jednakowe, tzn CV, list motywacyjny łącznie z
        przebiegiem pracy zawodowej i kariery naukowej etc, wraz z formuła o ochronie
        danych osobowych. Nadprogramowo wprowadziłabym wymóg, iż kandydat powinien być
        osobą majętną, ażeby wyeliminować chętnych do gromadzenia jakiegoś majątku na
        tym stanowisku.
        Umowa o pracę powinna być zawarta na 3-miesięczny okres próbny, a następne na
        czas określony.
        Rozwiązanie umowy o pracę powinno być zgodne z kodeksem pracy.
        Zart !!!
        • ewelina10 Re: rozterki 40-to milionowego Narodu :) 28.11.03, 20:07
          to jest w nawiązaniu do postu popaye
        • ewelina10 Re: rozterki 40-to milionowego Narodu :) 28.11.03, 20:21
          A za najlepszy pomysł uważam - utrzymanie obecnej sytuacji. wink Po co nam te
          koszty wyborcze ? Sytuacji politycznej i tak to nie zmieni. Byłoby to prawdziwe
          cięcie wydatków budżetowych.wink
          • rudakitka Re: rozterki 40-to milionowego Narodu :) 28.11.03, 20:42
            ewelina10 napisała:

            > A za najlepszy pomysł uważam - utrzymanie obecnej sytuacji. wink Po co nam te
            > koszty wyborcze ? Sytuacji politycznej i tak to nie zmieni. Byłoby to
            prawdziwe
            >
            > cięcie wydatków budżetowych.wink
            Dobrze ,ze na końcu mrugnęłaś oczkiem.Przecież tak rozbudowanej kancelarii
            Prezydenta jeszcze nie mieliśmy.Tam chyba pracuje 700 ludzi i 3/4 znich bierze
            pieniążki za friko.A te stroje Pani Prezydentowej? Te futra za 23000 w czasie
            kiedy ludzie CYWILIZOWANI futer nie kupują?
            Niech będzie prezydentem kobieta,nawet taka Anna Dymna:piękna i wrażliwa.Tylko
            niech będzie chociaz trochę mniej wyrafinowana niż dynastia Kwasniewskich!
            Ide posłuchać spokojnej muzyki,muszę odreagować,nie potrafie o naszej polityce
            myśleć spokojnie.
            Dobranoc.smile))
        • piesnakotlety2 yyyy ? 28.11.03, 20:26

          nie mielismy juz kogos z...Peru czy Canady - jako kandydata?.
          Martini pijal, tajemna teczke mial i ponoc pare $ czy... escudos!.
          Zagraniczny high-life i jezyki znal! + leb do biznesu! - za dobry byl?.

          Polonia to jest TO!
          szczegolnie: Miss Polonia! (nogi itp!) smile)

          piesnakotlety

          • ewelina10 Re: yyyy ? 28.11.03, 20:33
            Pan Tymiński przegrał, bo nie umiał się zachowywać grzecznie do kobiet smile
            • oqo Re: yyyy ? 28.11.03, 20:38
              i nie umiał po polskiemu ...
              • ewelina10 Re: yyyy ? 28.11.03, 20:41
                .... i taki z twarzy był podobny do Parysa }}}
        • wedrowiec2 Re: rozterki 40-to milionowego Narodu :) 28.11.03, 20:37
          Bardzo podoba mi się ten trzymiesięczny okres próbnysmile))
          Chociaż praca na godziny zlecone też nie byłaby złasmile)
    • piesnakotlety2 troche bardziej - serio :) 28.11.03, 21:01
      Mamy Konstytucje ktora umozliwia wybor Prezydenta w wyborach bezposrednich.
      Wyobrazcie sobie iz byloby inaczej i np: Prezydent wybierany bylby przez
      Zgromadzenie Narodowe (popularny system w wielu demokratycznych krajach!) -
      dopiero byloby ZLE!.
      Juz widze ta krytyke: "wybrali" nam! smile.

      Po kompromitacjach dyplomatycznych Pana Lecha Walesy jako Prezydenta - KAZDY w
      miare NORMALNY Obywatel - jako kandydat - bedzie jednakowo dobry lub "zly" !.
      Prezydent w Polsce - powinien reprezentowac Kraj i jego interesy na arenie
      miedzynarodowej - polityke wewnetrzna i odpowiedzialnosc za nia, zostawiajac
      Rzadowi i kontroli Parlamentu oraz wolnych, niezaleznych mediow.

      Mamy tylu madrych, uznanych na arenie miedzynarodowej Osobistosci.
      Kochani - przestajcie stosowac "kryteria" - krzywych nog, sukienki w paski czy
      religijnego "pochodzenia".
      Wazne by przyszly(a) Prezydent dobrze wykonywal swoje obowiazki i cieszyl sie
      uznaniem i autorytetem.
      Wyglad, przeszlosc polityczna czy opcje religijne - jakie to wogole ma
      znacznie? i ... dla kogo?.
      • warum Re: troche bardziej - serio :) 28.11.03, 21:10
        piesnakotlety2 napisał:
        > Mamy tylu madrych, uznanych na arenie miedzynarodowej Osobistosci.
        No ale ci najlepsi juz sa za granicasad((
        > > Wazne by przyszly(a) Prezydent dobrze wykonywal swoje obowiazki i cieszyl
        sie
        > uznaniem i autorytetem.
        Zgadzam sie.

        > Wyglad, przeszlosc polityczna czy opcje religijne - jakie to wogole ma
        > znacznie? i ... dla kogo?.
        NO ma znaczenie - wlasnie dla Polakowsmile Bo kazdemu wydaje sie,ze ma wplyw na
        polityke, i.. jego glos za lub przeciw bedzie "nagroda" lub "kara" ...Niestety,
        jeszcze musi uplynac troche czasu,zeby narod zrozumial,ze moze wplywac naprawde
        na losy kraju swoimi decyzjami wyborczymi. Ale ja widze zmiany na lepsze!

        • piesnakotlety2 serio ? 28.11.03, 21:22
          warum napisała:
          .......
          > No ale ci najlepsi juz sa za granicasad((

          Ja myslalem iz to jest watek o potencjalnym kandydacie(tce) na przyszlego
          Prezydenta Polski a nie o bartenderach czy webmasterach - emigrantach!.
          Musialem znow (jak zawsze) sie pomylic sad.
          I,- jak zawsze, zapewne Ty - masz racje!
          sorry,-

          piesnakotlety
          • hanas Re: serio ? 28.11.03, 21:30
            Niech będzie nawet P.Kwaśniewska zawsze to lepsze od Leeppeerra , bo co robi
            prezydent przecież podobnie jak królowa -reprezentuje .Kobieta ma klasę ,
            otoczy się doradźcami (byleby z klasą) i wystarczy .
            Przecież Wojciech ,nasz pierwszy prezydent też był niezgodny z poglądami
            większości.
          • glodn-y Re: serio ? 28.11.03, 21:30
            Cześć Popaye!
            Miło cię słyszeć (czytać)po pewnej przerwie,hej!
    • omeri Re: JOLANTA KWASNIEWSKA NA PREZYDENTA>> 28.11.03, 21:31
      Mam nadzieje,że do tego nie dojdzie. Jest bardzo dobrą pierwszą damą i to
      wystarczy. Troche czsu jeszcze jest. W tym kraju jest wszystko możliwe, więc
      nie wykluczam wyboru mniejszego zła, tak jak wedrowiec.
      • marialudwika Re: JOLANTA KWASNIEWSKA NA PREZYDENTA>> 28.11.03, 22:00
        Najgorsze jest,ze nasz wplyw na wybor kogokolwiek zdaje sie bedzie
        maly.Mysle,ze wszystko juz jest gdzies/nie wiem gdzie/ z gory ustalone..
        Pani JK jest juz w niektorych pismach/Viva,nr.23,ktora wlasnie dostalam/
        nazwana "przyszla pania prezydent"..pozowala do zdjec wielkiemu fotografikowi
        hollywoodzkich gwiazd!!!!!!Figure ma istotnie ladna,nie da sie tego
        ukryc.Obawiam sie,ze nasz narod bedzie taki cud natury i dobroci ochoczo
        wybieral!!!
        Pozdrawiam
        ml
        P.S. Zaczelam nasze rozmowy o niej od strojow,ale to tylko tak by zaczac...
        • omeri Re: JOLANTA KWASNIEWSKA NA PREZYDENTA>> 28.11.03, 22:11
          Moim zdaniem jest to teraz temat zastepczy, by odwrócic uwage od rzeczywistego
          kryzysu w rządzie. Poza tym zwieksza nakład tych pism.
      • bodzio49 Re: JOLANTA KWASNIEWSKA NA PREZYDENTA ?? 28.11.03, 22:11
        Dla mnie poglądy czy opcje kandydatów nie są takie ważne. Nawet nie to co
        deklarują. Wiadomo, że ich wpływ na późniejsze decyzje może być niewielki.
        Muszą też uwzględniać "wolę ludu". W zasadzie im sympatyczniejszy program tym
        bardziej podejrzliwy jestem.
        Kiedy przyjdzie wybierać będę stawiał na to jakim jest człowiekiem. Na takie
        przymioty jak rozsądek ale i odwaga. A to jest chyba łatwiejsze do oceny niż
        poglądy gospodarcze, polityczne czy program.
        • glodn-y Re: JOLANTA KWASNIEWSKA NA PREZYDENTA ?? 28.11.03, 22:27
          Bodzio tak trzymać.
          Wystarczy jedna Ola Kwaśniewska,po co nam jeszcze Jola????
          Ps
          A wiecie ?zastanawiam się kto u Kwaśniewskich chłop a kto baba?
          I za cholere nie mogę się zdecydować,co jest co?
        • warum Re: JOLANTA KWASNIEWSKA NA PREZYDENTA ?? 28.11.03, 22:31
          Ja juz na innym watku ustosunkowalam sie sie tej kandydaturysmile ale Bodziu- jak
          poznasz te poglady np pani JK? Toz to wizerunek - image wykreowany na potrzeby
          ludu! hmm... nawet ujecia do fotek powinny byc odpowiednie, choc ostatnio z
          pewna zlosliwa satysfakcja zauwazylam u wspomnianej "kandydatki" jakby wiecej
          zmarszczek na szyi.../ tylko tamsmile/A nie tylko u siebiesmile))))
          • marialudwika Re: JOLANTA KWASNIEWSKA NA PREZYDENTA ?? 28.11.03, 22:52
            Dla JK na okladce z pewnoscia pisma bym NIE KUPILA!!!! Zreszta poziom Vivy jest
            beznadziejny,ale "za to" moge zobaczyc jak zyje elita,arystokracja/tej to sie
            namnozylo ostatnio jak grzybow po deszczu/,swiat biznesu,i te przyjatka i
            imprezki,na ktorych sie "pluje kawiorem",te Juraty i inna rozpusta podczas tylu
            ludzi jest bez pracy,ledwo wiaze koniec z koncem albo i wogole nie wiaze!!!
            Pani JK w tych wszystkich wydarzeniach uczestniczy a jednoczesnie dla "ludu"
            jawi sie jako dobra wrozka/fundacje etc./.Pozdrawiam
            ml
        • piesnakotlety2 Re: JOLANTA KWASNIEWSKA NA PREZYDENTA ?? 28.11.03, 22:45
          Brawo!
          Tym razem calkowicie podzielam panskie zdanie smile.
          Demokracja - nie jest idealnym systemem - ale NIC lepszego nie wymyslono!.
          Fakt iz kazdy ma prawo stosowac WLASNE, prywatne i niezalezne kryteria przy
          wyborze swoich politycznych reprezentantow - daje nam moze niewiele, ale mamy
          przynajmniej satysfakcje iz moglismy (niezalezni od nikogo i niczego), swoim
          glosem wyrazic wlasna wole!.

          Ze prowadzi to do nienaturalnych "przegiec" w medialnej prezentacji kandydatow -
          to jest inna sprawa - z tym musimy zyc!.
          Jako mezczyznie - podoba mnie sie p.Kwasniewska (jako kobieta!) - ale wolalbym
          rowniez by Prezydentem byl(a) osoba mniej atrakcyjna medialnie, za to majaca
          dobrze poukladane w glowie i majaca wieksze zaslugi dla Kraju niz okolicznosc
          bycia malzonka b.Prezydenta.

          piesnakotlety
          • mammaja Re: JOLANTA KWASNIEWSKA NA PREZYDENTA ?? 28.11.03, 22:49
            A co ze mna ?
            forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=12248&w=9292567&a=9307860
            • warum Re: JOLANTA KWASNIEWSKA NA PREZYDENTA ?? 28.11.03, 22:51
              zalety organizatorki juz pokazalas, teraz pokaz nam twarzsmile)))jestem dalej za w
              ciemno!
              • warum Re: JOLANTA KWASNIEWSKA NA PREZYDENTA ?? 28.11.03, 22:53
                Pod warunkiem,ze jak wygrasz dzieki mojemu wsparciu i agitacji pozaforumowej- w
                wezmiesz 2 panie do siebie- Zyte i Ele Radziszewskasmile Lista panow bedzie
                dluzsza ale do negocjacjismile
                • mammaja Re: JOLANTA KWASNIEWSKA NA PREZYDENTA ?? 28.11.03, 23:06
                  Bardzo popieram obie panie, a sama to moze juz zostane na jakims nizszym
                  szczeblu, dobrze? smile))))))))))
            • piesnakotlety2 Mammaja for President!!! 28.11.03, 23:08
              Pani Mammajo,-
              jeszcze mamy "kilka" miesiecy czasu do wyborow!
              Prosze sie nie dziwic iz wpierw omawiane sa MNIEJ POWAZNE kandydatury!.
              Najpierw odrzucimy "plewy"!.
              Pani kandydatura jest poza wszelka dyskusja a zalety (nieznajomosc programu
              politycznego, wygladu kolan i prezencji p.Malzonka) - stawiaja Pani kandydature
              poza wszelka dyskusja!.
              W zwiazku z powyzszym - wnioskuje jak w tytule tego wpisu!.

              Byle w czasie Pani kadencji jako Prezydenta nie wprowadzono prohibicji
              kotletowej! sad.

              uklony dla Ekscelencji,-

              piesnakotlety
              • wedrowiec2 Re: Mammaja for President!!! 28.11.03, 23:13
                Mammaja for President! Wegetarianie na łąkę!
                • warum Re: Mammaja for President!!! 28.11.03, 23:15
                  A co z Glodny_m? On tak lubi golonkesmile
                  • mammaja Re: Mammaja for President!!! 28.11.03, 23:24
                    Dla uczestnikow Forum beda specjalne przydzialy i sklepy z zoltymi firankami
                    • mammaja Re: Mammaja for President!!! 28.11.03, 23:25
                      Rany Julek!!!!!!!Co ja napisalam!!!!!!!! Wycofuje kandydature!
                    • marialudwika Re: Mammaja for President!!! 28.11.03, 23:26
                      A co w tych sklepach bedzie? I kiedy zacznie sie kreowanie wizerunku medialnego
                      Mamaji????Kto sie tym zajmie?
                      ml
                  • piesnakotlety2 Re: Mammaja for President!!! 28.11.03, 23:31
                    warum napisała:

                    > A co z Glodny_m? On tak lubi golonkesmile

                    Ryby - tez lubi!
                    Wedrowiec zna kilka dobrych przepisow - to doradzi Glodny-emu jak nie podupasc
                    na zdrowiu BEZ golonki.
                    Pani Prezydent Mammaja - zaproponuje p.Glodny-emu zapewne stanowisko
                    Sekretarza - to bedzie mial sporo roboty i ...zapomni o jedzeniu! smile.
                    Palic - to juz napewno nie bedzie! smile))
                    Inne rzeczy na "P" - to juz wogole sad
                    (a sledzik lubi "P"...lywac smile
          • jej_maz Re: 29.11.03, 04:17
            piesnakotlety2 napisał:

            > Jako mezczyznie ...


            smile)))
            • wywrot53 Re: 29.11.03, 04:49
              Jej_mężu, cóż to tak wesoło od świtu??? wink)))
              • jej_maz Re: 29.11.03, 15:17
                wywrot53 napisała:

                > Jej_mężu, cóż to tak wesoło od świtu??? wink)))


                a to na mysl o definicji meskosci, ludzkim charakterze i paru innych rzeczach smile
          • lablafox Re: JOLANTA KWASNIEWSKA NA PREZYDENTA ?? 29.11.03, 06:30
            N innym wątku pisałam tak:
            Re: Paradoksy starych dni.
            Autor: lablafox
            Data: 03.08.2003 15:52 + dodaj do ulubionych wątków

            + odpowiedz na list

            + odpowiedz cytując

            -------------------------------------------------------------------------------
            -
            Znam osobiście p. Jolantę Kwaśniewską i wiem ,że jest to miła , wrażliwa ,
            mądra , inteligentna a przy tym niesłychanie skromna kobieta. Zrobiła bardzo
            dużo dobrego i robi nadal dla dzieci chorych , biednych , potrzebujących.
            Bardzo ją cenię.
            Pozdrawiam lablafox

            Dziś nadal tak uważam , ale osobiście uważam też ,że szkoda jej życia na
            prezydenturę w Polsce. Z drugiej strony , kobieta na tym stołku może nie
            byłoby takie głupie . Nie byłaby pierwszą , a historia pokazuje ,iż kobiety
            potrafia rządzić. Obecnie ma uznanie wśród wielu w świecie za to co robi, a
            robi to z potrzeby serca i możliwości , które dał jej los. Obserwowałm ją też
            z wielką przyjemnścią podczas spotkania z królowymi i żonami głów państw w
            Warszawie . Była świetną gospodynią i godną , GODNĄ , reprezentantką Polek i
            Polski. Z rozmów z Nią wiem ,że jej religijność jest prawdziwa i wewnętrzna.
            Jeśli by startowała , będę na nią głosować z ww. powodów.
            Lx



            • piesnakotlety2 do p.Lablafox 29.11.03, 08:34
              Szanowna Lablafox,-

              ten temat ja traktuje serio - mimo iz nasze wpisy zainicjowane zartobliwa uwaga
              ML o ubiorze Pani Kwasniewskiej - maja w wiekszosci podloze humorystyczne.

              Osobiscie nie wierze iz Pani Jolanata Kwasniewska, osoba bez kariery i ambicji
              politycznych oraz wylacznie zbiegiem okolicznosci poprzez wybor Jej Meza -
              Osoba Publiczna - z wlasnej, nieprzymuszonej woli i NAGLE zdecydowala sie
              zaistniec jako polityk!.

              Wiecej w tych "ciagotach" jest gry i wyrachowania srodowiska z politycznego
              otoczenia Jej malzonka jak i ambicji dzialaczy - jak dotychczas,
              niewykorzystanego potencjalu Stowarzyszenia Ordynacka - najprawdopodobniej
              przyszlego zaplecza politycznego dla ew. kandydatury Pani Kwasniewskiej.

              Skompromitowana nieudacznymi rzadami, aferami i przekretami "lewica" oparta na
              dzialaczach SLD nie ma innych szans na wykreowanie kandydata ktory uzyskal by
              szerokie poparcie calego spoleczenstwa.

              Nikt przy zdrowych zmyslach nie neguje doskonalej postawy p.Kwasniewskiej jako
              Malzonki p.Prezydenta!.
              Skorzystala z najlepszych wzorcow politycznej kultury demokratycznej typowej
              dla Panstw Zachodniej Europy - wnoszac cechy ktorych inne "First-Lady" mogly by
              Jej wylacznie zazdroscic: inteligencje, obycie, skromnosc i ... urode.
              W porownaniu z Jej poprzedniczka .... Pania Danuta W. - hmmmm... sorry, no
              comment´s smile.

              Mimo wszystko,- Pani Jolanta Kwasniewska - poza medialna "legenda o ... Evicie
              Peron z kraju dalekiego" - jako polityk i osoba reprezentujaca jakakolwiek
              frakcje czy opcje polityczna - jest CZYSTA karta w panoramie polskiej polityki,
              a wszystko czym dysponuje to wylacznie Jej korzystny obraz medialny i cechy
              charakteru.

              Tak na "serio" - to bardziej mnie jest mila kandydatura "naszej" ....Mammmajki!.
              Ona - przynajmniej, wylacznie ze spolecznikowskiego zapalu i przekonan oraz
              checi zrobienia czegos dla srodowiska w ktorym mieszka - angazuje sie w prace
              lokalnego Samorzadu - poswiecajac swoj PRYWATNY czas, umiejetnosci i zapal - do
              zrobienia czegos dobrego - nawet jesli to jest skala "mini"!.
              Jej podobnych Pan - sa tysiace i wcale nie wiemy czy "medialnie" nie
              stworzylyby jeszcze bardziej korzystnej postaci niz p.Kwasniewska smile.

              Nie mam NIC przeciw temu by Najwyzsze stanowisko w Panstwie pelnila kobieta!.
              Wrecz przeciwnie, kobiety: "lagodza obyczaje" i w typowej dla Polski atmosferze
              przepychanek i chamskich argumentow - kobieta jako Prezydent, lagodzila by
              zapedy niektorych "krewkich bojowcow" z lewa i prawa politycznej sceny.
              Pani Jolanta Kwasniewska (jako polityk) - bedzie wylacznie pionkiem na
              szachownicy politycznej gry i nie Ona bedzie ta gra sterowac.
              Dlatego Jej kandydature uwazam za nieuczciwa i niezbyt odpowiedzialna.

              Zycze Pani milego dnia,-

              piesnakotlety
            • ewelina10 Re: JOLANTA KWASNIEWSKA NA PREZYDENTA ?? 29.11.03, 08:40
              Na wszystkie opinie tutaj wyrażone moją reakcją był żart.
              Traktując sprawę jdnak bardziej serio, moja opinia o P. Kwaśniewskiej jest
              zbieżna z opinią LX.
              Zadaję sobie pytanie, skąd tyle niechęci....może mają rację Ci, którzy uważają,
              że Polacy są narodem lubiącym dużo krytykować, a pomysłów jak nie było ......
            • marialudwika Re: JOLANTA KWASNIEWSKA NA PREZYDENTA ?? 29.11.03, 09:41
              Lx,nie przecze,ze JK zrobila duzo dla chorych dzieci etc.Ale czy zrobila to z
              potrzeby serca,czy po to aby wykreowac swoj medialny wizerunek?I jaka jest
              naprawde?Tego nie wie nikt...I jeszcze jedno,czy osoba "skromna" nosi futra za
              23 000 i inne kosztowne stroje i manifestuje swoje bogactwo w czasach,gdy duza
              czesc narodu niemal gloduje? Sesja zdjeciowa "przyszlej pani prezydent" w Vivie
              u jednego z najdrozszych fotografow tez chyba kosztuje i te kreacje...
              Pozdrawiam
              ml
              • rudakitka Re: JOLANTA KWASNIEWSKA NA PREZYDENTA ?? 29.11.03, 10:08
                marialudwika napisała:

                > Lx,nie przecze,ze JK zrobila duzo dla chorych dzieci etc.Ale czy zrobila to z
                > potrzeby serca,czy po to aby wykreowac swoj medialny wizerunek?I jaka jest
                > naprawde?Tego nie wie nikt...I jeszcze jedno,czy osoba "skromna" nosi futra
                za
                > 23 000 i inne kosztowne stroje i manifestuje swoje bogactwo w czasach,gdy
                duza
                > czesc narodu niemal gloduje? Sesja zdjeciowa "przyszlej pani prezydent" w
                Vivie
                >
                > u jednego z najdrozszych fotografow tez chyba kosztuje i te kreacje...
                > Pozdrawiam
                > ml

                Ja juz postanowiłam w tej sprawie sie nie wypowiadać.Jestem na NIE i tyle.
                Zgadzam sie z ML w 100% , to tyle.Pozdrawiam.
                • lablafox Re: JOLANTA KWASNIEWSKA NA PREZYDENTA ?? 29.11.03, 10:39
                  Moja wypowiedź nie jest częścią kampanii wyborczej p J. K. , jest opinią o
                  człowieku , którego poznałam , z którym rozmawiałam i dyskutowałam .Z całą
                  odpowiedzialnością mogę powiedzieć ,iż to co robi, robi z potrzeby serca.
                  Stroje i ich ceny rzecz gustu i zasobności portfela. O gustach się nie
                  dyskutuje.
                  Mogła jako pani prezydentowa być tylko i wyłącznie jego ładną broszką
                  , podejrzewam ,iż wówczas nikt i nic by jej nie zarzucał.
                  Nie czytam Wiwy i nie oglądam jej strojów .Z takim ciałem to i nago mogłaby
                  dla mnie funkcjonowac , bo dla mnie liczy się wnetrze człowieka.
                  A co zrobicie i jaki macie do niej stosunek to już wyłącznie Wasza sprawa .
                  Pozdrawiam , fanka Jolanty Kawsniewskiej , jako kobiety i działaczki , lablafox
                  • rudakitka Re: JOLANTA KWASNIEWSKA NA PREZYDENTA ?? 29.11.03, 10:46
                    lablafox napisała:
                    Z takim ciałem to i nago mogłaby
                    > dla mnie funkcjonowac , bo dla mnie liczy się wnetrze człowieka.
                    > A co zrobicie i jaki macie do niej stosunek to już wyłącznie Wasza sprawa .
                    > Pozdrawiam , fanka Jolanty Kawsniewskiej , jako kobiety i działaczki ,
                    lablafox
                    A ja jestem fanką Krystyny Jandy,jako kobiety,aktorki i matkiwink)))))))
                    • marialudwika Re: JOLANTA KWASNIEWSKA NA PREZYDENTA ?? 29.11.03, 11:38
                      To zupelnie,tak,jak ja!!! Janda tez POMAGA,ale nie dla reklamy a z potrzeby
                      serca.Pozdrawiam fanow i niefanow JK,istotnie de gustibus non disputandum est.
                      Co nie oznacza,ze nie mozna miec wlasnego zdania!!
                      Okazuje sie pozatym,ze najlepiej rozmawiac wylacznie o pogodzie,hm.
                      ml
                      • lablafox Re: JOLANTA KWASNIEWSKA NA PREZYDENTA ?? 29.11.03, 12:36
                        marialudwika napisała:

                        > To zupelnie,tak,jak ja!!! Janda tez POMAGA,ale nie dla reklamy a z potrzeby
                        > serca.Pozdrawiam fanow i niefanow JK,istotnie de gustibus non disputandum
                        est.
                        > Co nie oznacza,ze nie mozna miec wlasnego zdania!!
                        > Okazuje sie pozatym,ze najlepiej rozmawiac wylacznie o pogodzie,hm.
                        > ml
                        ML czy najlepiej rozmawiać o pogodzie dlatego ,że mam odmienne zdanie?
                        J.K. też nie robi wszystkiego dla reklamy, a to ,że wszędzie za nią łażą
                        fotoreporterzy rządni sensacji to co ? Jej wina? Wszystkie dobre pomysły to
                        tylko dla reklamy ? Zlitujcie się. Może jeszcze jej , lub ich winą jest ,że
                        ich dziecko uczy się i nie jeździ po pijanemu samochodami ,itp itd.
                        Najlepiej po polsku siedzieć cicho i stękać , wtedy ma się święty spokój.
                        Z tego co pamiętam o poczynaniach p.K.Jandy też było głośno w prasie , ciekawe
                        z jakiego powodu .
                        Pozdrawiam , fanka Jandy , też czyli lablafox
                        • marialudwika Re: JOLANTA KWASNIEWSKA NA PREZYDENTA ?? 29.11.03, 13:46
                          Lx,
                          Mloda Ola,bywalczyni bali debiutantek,palacow krolewskich etc. uczy sie
                          dobrze,studiuje i chwali jej sie to.Chos nigdy nie wiadomo,jak jest
                          naprawde,pozatym czy ktos osmielilby sie postawic zla ocene corce prezydenta???
                          Przypuszczam,ze osiaga sama dobre wyniki,ale to ale zawsze jest w tle.
                          Akurat byly prezydent ma pecha do niezbyt udanego syna,co do reszty licznego
                          potomstwa nie wiem.
                          By skonczyc o JK to zakladajac,ze te wszystkie jej wspaniale przymioty nie
                          sa "wykreowane" a prawdziwe ma ona jednak jeden wielki minus w moich oczach i
                          wielu innych osob-posiada za meza AK.Pozdrawiam
                          ml
                          • piesnakotlety2 do ML 30.11.03, 07:42
                            smile))))

                            konczy sie tak jak musialo sie skonczyc smile
                            Krag dyskutantow na tym forum nie jest chyba wlasciwym miejscem na proponowanie
                            kandydatow na przyszlych Prezydentow(ek)! smile
                            Zaczelismy watek od ploteczek,- zakonczymy pewnie tez smile
                            Swoja droga - indywidualne sympatie i antypatie, nawet w takich sprawach jak
                            wybor Prezydenta - maja chyba decydujaca role i sa ewidentna slaboscia systemu
                            powszechnego i bezposredniego wyboru kandydata na najwyzsze stanowisko w
                            panstwie.sad.
                            Dlatego chyba, wybor poprzez Zgromadzenie Narodowe (tzn. Reprezentantow
                            Spoleczenstwa: Sejm, Senat + przedstawiciele Grup Srodowiskowych) - jest
                            wyborem bardziej obiektywnym.
                            W Polsce jednak, ze wzgledu na doswiadczenia 50 lat powojennych i przegiec
                            polityki w tym okresie - zapewnie bylby malo akceptowany spolecznie.
                            ..............

                            Mam pytanie natury prywatnej.
                            Coz niewlasciwego widzisz w tym iz wkraczajaca w wiek dojrzaly panna - corka
                            rodzicow ktorych na to stac i majacych wysoka pozycje spoleczna -
                            zamiast "szlajac sie" po prowincjonalnych dyskotekach i wymieniac usciski z
                            kolejnymi partnerami w okolicznych "krzakach" czy na siedzeniach samochodow -
                            zostaje "wprowadzona towarzysko" na forum najwiekszego w Europie Balu dla
                            Debiutantek (Wiedenska Opera)?.

                            Czy gdybys Ty i Twoj p.Malzonek byla w sytuacji spolecznej pp.Kwasniewskich -
                            bylo nie bylo, pary prezydenckiej europejskiego Kraju kilkakrotnie wiekszego od
                            Holandii - bywalibyscie "towarzysko" wylacznie w kurnych chatach i strzecha
                            krytych domostwach najubozszych - zarowno w Kraju jak i Panstwach osciennych?.

                            Czy uwazasz za blad pp.Kwasniewskich iz zdecydowanie rozgraniczyli swoje zycie
                            rodzinno-prywatne od publicznego i swoje dziecko ochronili przed ciagla
                            inwigilacja plotkarskich publikatorow?.

                            Czy za blad rodzicow uwazasz iz ich dziecko, mimo szczegolnej pozycji
                            spolecznej rodzicow - wychowywane jest NORMALNIE - tzn: w domu - matka i
                            ojciec - sa RODZICAMI a nie Prezydentem i jego Malzonka? (tata i mama - ze
                            wszystkimi wlasciwymi rodzicom pozytywnymi i negatywnymi cechami - typowymi dla
                            NORMALNEJ rodziny a nie szczegolnej w hierarcii spoleczniej Pary).

                            Mysle sobie iz gdybym "ja" i moja malzonka bylbym na Ich miejscu - zrobil bym
                            DOKLADNIE tak samo jak pp.Kwasniewscy i przekonany jestem iz wiekszosc
                            dyskutantek(ow) tego watku - rowniez!.

                            Milego niedzielnego poranka,-

                            piesnakotlety
                            • marialudwika Re: do ML 30.11.03, 11:27
                              Po,nie rozumiem dlaczego by mnie atakowac chowasz sie za innym nickiem.Nie
                              wysilaj sie i nie tlumacz mi ile razy Polska jest wieksza od Holandii!! Wiem o
                              tym doskonale i od dawna.A za niewlasciwe uwazam nie to,ze"wkraczajaca w wiek
                              dojrzaly panna...etc" a to W JAKI SPOSOB JEJ OJCIEC zdobyl na to potrzebne
                              srodki i mozliwosci!!!!!! Juz przeciez nawet wroble na dachach cwierkaja o
                              roznych aferach korupcyjnych i innych przekretach!!!Jest to poprostu hanba.
                              ml
                              P.S. Przy okazji jeszcze Ci wyjasnie,albo niech piesnakotlety przekaze Po,ze
                              piszac o "pogodzie dla bogaczy"nie mialam na mysli nic zdroznego a jedynie ceny
                              w restauracji,o ktorej dyskutowano i nie bylo powodu az tak sie UNOSIC
                              • piesnakotlety2 Re: do ML 30.11.03, 12:37
                                1) dziecko pp.Kwasniewskich - nie ma NIC wspolnego z "kariera" zawodowo-
                                polityczna jej Ojca - Szanowna ML!.

                                2)Panstwo Kwasniewscy, o ile sie nie myle, zostali malzenstwem w czasie gdy
                                p.Kwasniewski byl redaktorem pisma ITD i nawet w najsmielszych marzeniach nie
                                myslal o stanowisku Prezydenta Polski.
                                Kariera, zarowno Pani jak i Pana Kwasniewskich nie miala NIC wspolnego z ich
                                zwiazkiem i "owocami" tegoz w postaci corki i trzeba to umiec odroznic od
                                politycznej kariery p.Prezydenta - ONI to umieli zrobic! - trzeba Im przyznac!

                                Nie jestem zwolennikiem ani nie podzielam politycznych wyborow p.Kwasniewskiego
                                i sam mam wiele zastrzezen do Jego politycznych upodoban i meandrow
                                ideologiczno - zawodowych.

                                Mimo wszystko, pomijajac jego zapatrywania i wybory, jako Prezydent - spelnia
                                swoje obowiazki bez zarzutu! i bylbym szczesliwy gdyby wszyscy Jego nastepcy -
                                postepowali conajmniej tak "zle" - jak On.

                                Pan Kwasniewski i Jego rodzina - jest dla nas, czesci uczestnikow tego forum,
                                szczegolnym przypadkiem - bo to sa ludzie w NASZYM wieku i ich historia
                                spolecznej i politycznej kariery - "obciazona" historycznymi warunkami i
                                zdarzeniami kazdego z nas uzmyslawia typowa dla naszego pokolenia i warunkow
                                problematyke wyborow i zawodowej "kariery" naszych przyjaciol, kolegow-
                                kolezanek z czasow Studiow, znajomych i czlonkow rodziny a nawet naszych
                                wlasnych!.

                                "W jaki sposob" - to jest ten PROBLEM - mila ML!
                                Obiektywnie - ON (Kwasniewski) - jest Prezydentem Polski wybranym w
                                demokratycznych wyborach i to po raz II-gi! a.... gdzie "wyladowalismy" MY! -
                                ci "sprawiedliwi i uczciwi" oraz poprawni moralnie i politycznie?.
                                Kazdy ma mozliwosc porownac! smile))

                                Papiez - jest "swiety" - tylko hmmm... zanim zostal papiezem musial otrzymac
                                kapelusz kardynalski!.
                                W hierarchii Kosciola Katolickiego zapewne byly osoby ktore mialy
                                (w odpowiednim czasie!) rownie "moralne watpliwosci" - czemu ON a nie JA czy
                                ktos z bliskich mym pogladom przyjaciol?.

                                Latwo "oceniac" cudze wybory - trudniej wlasne!.

                                z pelna swiadomoscia powyzszego:

                                piesnakotlety
                    • em_em Re: JOLANTA KWASNIEWSKA NA PREZYDENTA ?? 29.11.03, 11:42
                      > fanka Jolanty Kwasniewskiej
                      > jestem fanką Krystyny Jandy

                      trzebaby sobie zmienić inicjały - litery J i K w dowolnej kolejności wink)))

                      ka_jot_ka też nieźle brzmi smile

                      pogoda - to jest to
    • marialudwika Re: JOLANTA KWASNIEWSKA NA PREZYDENTA>> 28.11.03, 23:28
      Na poczatek proponuje sesje zdjeciowa,w roznych strojach i pozach na stronie 40+
      Zdjecia moze wykonac nasza znan fotografka em_em!
      ml
      • marialudwika Re: JOLANTA KWASNIEWSKA NA PREZYDENTA>> 28.11.03, 23:30
        "Masz cialo,cos chcialo"!!!!!!!!
        ml
        • marialudwika Re: JOLANTA KWASNIEWSKA NA PREZYDENTA>> 28.11.03, 23:38
          Pierwszy sukces pani prezydent in spe-Mamajki to odsuniecie /jednym sprytnym
          ruchem /glownej rywalki JK na boczny tor!!!!Narazie na watku,ale kto wie,kto
          wie...
          ml
          • mammaja Re: JOLANTA KWASNIEWSKA NA PREZYDENTA>> 29.11.03, 15:07
            I mysle ,ze pozostane przy tym sukcesie jako pierwszym i ostatnim w tej
            konkurencji.Zarty zartami,ale jeszcze ktos powaznie pomysli ze zwariowalam.
            Sedecznie pozdrwaiam.Mm.
            • warum Re: JOLANTA KWASNIEWSKA NA PREZYDENTA>> 29.11.03, 15:22
              O Tobie???smile Predzej o nas...smile Ale skoro mogla powstac taka samoobrona to
              dlaczego rozsadni ludzie nie moga sie zrzeszyc? I na dodatek... bez nadziei na
              profity? Tylko na ciezka orke dla ideii?smile No i ostatanie slowko do kandydatury
              JK/ dopiero siedlam i doczytuje dyskusje/ja nie kwestionuje,ze jest dobrym,
              wrazliwym na ludzka krzywde czlowiekiem, ja tylko... stwierdzam,ze widze jak ja
              prezentuja - a czy taka jest? Tego nie wiem.Zreszta nie zrobila nic wiecej niz
              kazda inna troche obyta na swiecie, na tym miejcu by zrobila. A poza tym...
              wciaz ja porownujemy do poprzedniczki- a to rozne kategoriesmileWiec moze jednak
              do nalezaloby porownywac do innych ksieznych, prezydentowych itp?smile pozdrawiam
              wszystkich.
              • lablafox Re: JOLANTA KWASNIEWSKA NA PREZYDENTA>> 29.11.03, 22:03
                Bądź sprawiedliwa ,porównywałam ją do innych i stwierdziłam ,że prezentowała
                nas godnie , była w tym towarzystwie , o którym wspominałam równa im .
                Ale zakończmy tę dyskusję .
                Lx
                • marialudwika Re: JOLANTA KWASNIEWSKA NA PREZYDENTA>> 30.11.03, 00:52
                  Mozemy zakonczyc Lx,jesli sobie zyczysz!!Zapewniam Ciebie jednak,ze
                  naddchodzace wydarzenia moga nas wszystkich zadziwic i dyskusja sie wznowi!
                  Chyba,ze nie dotrwamy do tych planowanych 80 000.Pozdrawiam
                  ml
    • ewelina10 Re: JOLANTA KWASNIEWSKA NA PREZYDENTA>> 30.11.03, 11:17
      Przeczytałam sobie jeszcze raz wszystkie wątki i przestałam już cokolwiek
      rozumieć - o co chodzi ?
      I sprawdziło się powiedzenie ... >jeśli nie wiesz o co chodzi, to zawsze chodzi
      o pieniądze<

      Ostatnio ukazują się w Super Expressie na pierwszej stronie (trudno nie
      zauważyć, nawet jeśli się nie czytuje tej gazety) zdjęcia Millera i jego
      wnuczki wraz z informacją o eksluzywnej szkole, do której uczęszcza owa
      wnuczka.
      Zastanawiam się, jaki jest cel takich publikacji ? Widzę tu nutki
      socjalistycznego myślenia.
      • marialudwika Re: JOLANTA KWASNIEWSKA NA PREZYDENTA>> 30.11.03, 11:33
        Byc moze masz racje,ale zapewniam Ciebie,ze publikatory wszedzie zajmuja sie
        zyciem elity.Z tego zyja.w Holandii omawiane sa wnetrza nowego
        gniazdka "ksiecia Pilsa" i ile co w nich kosztowalo.Gdy Miller poda sie do
        dymisji beda pisac o kims innym..A nasza "elita"-nie ma w zasadzie o kim pisac
        do domu,hm.Pozdrowka
        ml
    • marialudwika Re: J>K> do Po/pnk/ 30.11.03, 12:47
      Amen!!!!!!!!
      Dyskusje zakonczylam do momentu rozpoczecia kampanii wyborczej.Potyczki na
      slowa z Po nieco mnie zmeczyly/w tym temacie/.Pozdrawiam
      ml
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka