31.10.06, 21:39
hej mampytanko, jesteśmy po slubie 5 mies. mój mąż jak tylko wraca do domu to
zaraz włącza kompa i ciągle do niegopodchodzi. czasem mam wrażenie że musi co
chwilka zerkać w monitor bo mu tego brakuje. A ostatnio zauważyłam że ciągle
gada z koleżanką ze szkoły na gg. sam ją zaczepia. idzie sięniby uczyć a jej
gg jest non stop na pasku i ciąglemryga. co to za nauka skoro cały czas piszą
do siebie? hm... a może mu nie wystarczam? ale jak mam mu wystarczać skoro
nie ma dlamnie czasu bo się 'uczy" przy kompie a jak nie to wykonuje jakieś
prace domowe (remontowe itp)albo zajmuje się swoim szczeniakiem a mną tak
jakoś ostatnio nie... troche mi smutno... pewnie przesadzam.
Obserwuj wątek
    • agacciam Re: normalne? 01.11.06, 12:21
      odśwież związek, może kolacyja, pokaż mu jaka jesteś wspaniała. ucałuj go na
      dzień dobry z uśmiechem i powiedz że kochasz, może podziałą :))
      • kaatrin Re: normalne? 02.11.06, 19:01
        pewnie, gosc ja zlewa a ta mu jeszcze ma kolacje gotowac. Notabene ta rada sie
        powtarza - odswiez atmosfere zwiaku - zrob kolacje...
        olac takiego, ladnie sie ubrac i wyjsc na kolacje z kolezanka albo lepiej z
        kolega. Moze to mu da do myslenia. Zabawa w kucharke i wspaniala zone upewni go
        tylko, ze wszystko jest ok.
    • jakubsky Re: normalne? 02.11.06, 17:45
      zwalczaj ognie, i mieczem wieczory przy kompie
    • oxygen100 Re: normalne? 02.11.06, 17:54
      moze wypasa juz swego konika na innej laczce?
    • mataxa3 Re: normalne? 05.11.06, 22:06
      właśnie staram sie, podchodzę i całuję go i przytulam jak siedzi przy kompie a
      on tylko lekko mnie odpuycha że niby mu przeszkadzam się uczyć.
      ma taką pracę że czasem siedzi i miesiąc w domu. co robi cały dzień skoro jak
      ja wracam po 14 godzinach nieobecności to oprócz wyprowadzonych psów i
      nakarmionych psów nic nie jest zrobione? ewentualnie zrobi zakupy czy pozmywa
      po tym co sam zjadł. wniosek jeden siedzi przy kompie...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka