klaudyna1985
09.05.07, 12:09
Mam do Was taką prośbę i pytanie zarazem. Moja koleżanka ma dość poważny
problem. Ma po ojcu rentę rodzinną i od roku się nie uczy ją pobiera. I z tą
sprawą mam do Was pytanie. Czy któraś z Was miała taką sytuację? Jeśli tak to
jak ją rozwiązałyście? Czy będzie musiała cały rok zwracać te pieniądze które
pobrała i nie zgłosiła że już się nie uczy? Albo może wiecie na którym forum
mogłabym uzyskać taką poradę? Dodam jeszcze że ona pobierała tą rentę ze
względu tylko na swoją mamę która jest bezrobotna i nie miała pieniędzy więc
zrobiła to dla niej.
Z góry dziękuję za porady!!
Pozdrawiam!!
:-(((((