Dodaj do ulubionych

Tak to się robi

16.09.09, 22:19

O... tak.
Podręcznik "how to be a man" w 4,5 minuty.
Obserwuj wątek
    • aglajaaa Re: Tak to się robi 16.09.09, 22:28
      Niektórym lekarz zabronił słuchania tego głosu...
      wink
      • robert.83 Re: Tak to się robi 16.09.09, 22:33

        Słuchaj innego, ważne, żeby mówił to co tensmile.
    • mgliste.marzenie Re: Tak to się robi 16.09.09, 22:32
      A mój net nie pozwala na słuchanie sad Mogę co najwyżej zanucić sad
    • srebrnalza Re: Tak to się robi 16.09.09, 22:32
      Jeśli chcesz kochanka, zrobie wszystko co na myśli masz.
      A jeśli w inną miłośc zechcesz grać, zakryj maską twarz.
      Jeśli chcesz partnera, weź mą dłoń.
      Jeśli chcesz, bym przyjął gniewny cios, śmiało mież.
      I'm your man.
      Jeśli chcesz boksera, wtedy ja na każdy wejdę ring,
      A jeśli chcesz lekarza zbadam ciała twego każdą część.
      Jesli chcesz szofera oto właz,
      A może zechcesz w pole wywieść mnie, nie powiem nie.
      I'm your man.

      Ref.:
      A księżyc lśni i łańcuch drży i bestia nie chce spać. Sam nie wiem
      ile już obietnic dałem Ci, lecz nie umiałem spełnić ich.
      Na kolanach mógłbym wołać wracaj, ale nie zwojuje nic.
      Mógłbym pełzać do Ciebie i warować u stóp, przed pieknem Twym
      skamleć do utraty tchu.
      Palce wbijam w twe serce, pościel w strzępy rwe. Błagam Cię !
      I'm your man.

      A jeśli podczas drogi, sen Cię zmorzy za kółkiem zmienie Cię.
      Lub jeśli na ulicy chcesz zarobic, ja w cień usunę się.
      Jeśli chcesz bym ojcem dziecka byl, albo szedl przy Tobie kilka
      chwil,
      Przez środek wył.
      I'm your man.

      Ref.:
      A księżyc lśni i łańcuch drży i bestia nie chce spać. Sam nie wiem
      ile już obietnic dałem Ci, lecz nie umiałem spełnić ich.
      Na kolanach mógłbym wołać wracaj, ale nie zwojuje nic.
      Mógłbym pełzać do Ciebie i warować u stóp, przed pieknem Twym
      skamleć do utraty tchu.
      Palce wbijam w twe serce, pościel w strzępy rwe. Błagam Cię !
      I'm your man.

      Jestem Twój dziewczynko.
      Jestem Twój, Twój, Twój.
      I'm your man.
    • frip0 Re: Tak to się robi 16.09.09, 22:46
      Ja już nie musze byc mężczyzną. Nikt mnie za nic nie rozliczasmile
      • srebrnalza Re: Tak to się robi 16.09.09, 22:49
        ja Cię proszę BĄDŹ DLA SIEBIE.
        • frip0 Re: Tak to się robi 16.09.09, 22:58
          yyyyyyyyyy nie ma takiej potrzebysmile
          • srebrnalza Re: Tak to się robi 16.09.09, 23:00
            frip0 napisał:

            > yyyyyyyyyy nie ma takiej potrzebysmile

            Żuczku dobranoc..
            • frip0 Re: Tak to się robi 16.09.09, 23:02
              wystarczyłoby samo dobranoc smile
              • srebrnalza Re: Tak to się robi 16.09.09, 23:04
                nie gniewaj się Żuczku.. ale właśnie mianowałam Cię Żuczkiem skoro
                nie chcesz być facetem, czy jak tam zowiąbig_grin
                • frip0 Re: Tak to się robi 16.09.09, 23:07
                  ja sie nie gniewamsmile forum traktuje jak miły przyrywnik dnia smile
                  • srebrnalza Re: Tak to się robi 16.09.09, 23:09
                    no to narazie Żuczku smile
                    • frip0 Re: Tak to się robi 16.09.09, 23:12
                      Do następnego ptysiu z kremembig_grin
                      • srebrnalza Re: Tak to się robi 16.09.09, 23:14
                        ale za ten krem to masz przechlapane :p
                        • frip0 Re: Tak to się robi 16.09.09, 23:15
                          ja niczego sie nie boje choćby srebrnalza vel. ptyś z kremem to
                          ustojebig_grin
                          • srebrnalza Re: Tak to się robi 16.09.09, 23:18
                            masz naprawdę duuuże szczęście, że nie stoje obok bo byś zarobił w
                            kostkę albo w piszczel albo w coś jeszcze innego big_grin
                            • frip0 Re: Tak to się robi 16.09.09, 23:23
                              To Ty nie wiesz, że ja marze żeby kobieta mnie biłabig_grin Wiesz takie
                              fantazje ja niewolnik a ona pani:d Kiedyś nawet sie umawiałem z
                              dziewczyna żeby mi w twarz dała, ale zrezygnowałasad
                              • srebrnalza Re: Tak to się robi 16.09.09, 23:25
                                no nie ja po twarzy nie biję.. zresztą w ogóle nie jestem
                                agresywna.. masz wyobraźnie Żuczku..
                                • frip0 Re: Tak to się robi 16.09.09, 23:27
                                  Ptysiu z kremem musze sobie jakoś radzic sam.....bez kobiety...
                                  • srebrnalza Re: Tak to się robi 16.09.09, 23:28
                                    bądź dzielny Żuczku..
                                    • frip0 Re: Tak to się robi 16.09.09, 23:31
                                      Wacenty to buntownik, od roku mam z nuim same problemybig_grin
                                      • srebrnalza Re: Tak to się robi 16.09.09, 23:32
                                        hęęęęęęęęęęę to może.. może.. no kurczę nie wiem co tongue_out
                                        • frip0 Re: Tak to się robi 16.09.09, 23:35
                                          No bił go po hełmie nie będębig_grin
                                          • srebrnalza Re: Tak to się robi 16.09.09, 23:37
                                            ja Ci mówię prześpij się z tym.. lecę dobranoc Żuczku.
                                            • frip0 Re: Tak to się robi 16.09.09, 23:40
                                              Pogadam z nim,ale to twarda sztuka i ciężko pertraktowacbig_grin dobranoc
                                              Ptysiu z kremem.
      • aglajaaa Re: Tak to się robi 16.09.09, 22:51
        Fripek... aż się ponownie zalogowałam z ciekawości...
        O co znowu chodzi(?)
        Jak to "ja już nie muszę..."
        Co Ty znowu chłopak wymysliłeś(?)
        • frip0 Re: Tak to się robi 16.09.09, 22:56
          A niby dla kogo mam byc facetem??? A co to niby facet jest??
          • srebrnalza Re: Tak to się robi 16.09.09, 22:58
            A co to niby facet jest??
            a ja cały czas myślałam że to ktoś...
            • frip0 Re: Tak to się robi 16.09.09, 23:01
              tak tak ci dzisiejsi "maczos"big_grinbig_grin
              • srebrnalza Re: Tak to się robi 16.09.09, 23:02
                frip0 napisał:

                > tak tak ci dzisiejsi "maczos"big_grinbig_grin
                ale was is das "maczos"?????
                • frip0 Re: Tak to się robi 16.09.09, 23:03
                  no ja ich nie zauważambig_grin także mnie nie pytajbig_grin
                  • srebrnalza Re: Tak to się robi 16.09.09, 23:07
                    więcej nie popełnię tego nietaktu tongue_out
                    • frip0 Re: Tak to się robi 16.09.09, 23:10
                      w temacie "maczos" jestem chyba troche do tyłubig_grin
                      • srebrnalza Re: Tak to się robi 16.09.09, 23:11
                        loozik nadrobiszbig_grin
                        • frip0 Re: Tak to się robi 16.09.09, 23:17
                          Ja w temcie maczo oporny z zasady jestembig_grin
                          • srebrnalza Re: Tak to się robi 16.09.09, 23:27
                            maczo is passe.. chyba smile
    • srebrnalza Re: Tak to się robi 16.09.09, 23:09
      Dobranoc.
    • srebrnalza Re: Tak to się robi 16.09.09, 23:10
      Roberto zepsułam Ci wątek, mam nadzieję, że nie czujesz się zanadto
      urażony smile
      • robert.83 Re: Tak to się robi 16.09.09, 23:16
        Ke? No ale jak to? Z wątkiem wszystko gra...


        ...Ptysiu z krememwink.
        • srebrnalza Re: Tak to się robi 16.09.09, 23:19
          Roberto... ja Ci ręczę wolałbyś żeby zostało Roberto :p
          • robert.83 Re: Tak to się robi 16.09.09, 23:21
            Nie przyjmuję pogróżek od wyrobów cukierniczych.
            • srebrnalza Re: Tak to się robi 16.09.09, 23:23
              Nie przyjmuję pogróżek od wyrobów cukierniczych.
              teraz.. teraz to ja się czuję pominięta.. i urażona jestem. Dobranoc.
              • robert.83 Re: Tak to się robi 16.09.09, 23:45
                Niepotrzebnie... w sumie zwyczajnie nie przyjmuję pogróżek.

                A Twoja urażoność... cóż... "causalties of war"smile.
                • srebrnalza Re: Tak to się robi 17.09.09, 12:19
                  zwyczajnie nie stosuję pogróżek, tam tylko taka delikatna hipoteza
                  była indifferent

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka