robert.83 16.09.09, 22:19 O... tak. Podręcznik "how to be a man" w 4,5 minuty. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
aglajaaa Re: Tak to się robi 16.09.09, 22:28 Niektórym lekarz zabronił słuchania tego głosu... Odpowiedz Link
robert.83 Re: Tak to się robi 16.09.09, 22:33 Słuchaj innego, ważne, żeby mówił to co ten. Odpowiedz Link
mgliste.marzenie Re: Tak to się robi 16.09.09, 22:32 A mój net nie pozwala na słuchanie Mogę co najwyżej zanucić Odpowiedz Link
srebrnalza Re: Tak to się robi 16.09.09, 22:32 Jeśli chcesz kochanka, zrobie wszystko co na myśli masz. A jeśli w inną miłośc zechcesz grać, zakryj maską twarz. Jeśli chcesz partnera, weź mą dłoń. Jeśli chcesz, bym przyjął gniewny cios, śmiało mież. I'm your man. Jeśli chcesz boksera, wtedy ja na każdy wejdę ring, A jeśli chcesz lekarza zbadam ciała twego każdą część. Jesli chcesz szofera oto właz, A może zechcesz w pole wywieść mnie, nie powiem nie. I'm your man. Ref.: A księżyc lśni i łańcuch drży i bestia nie chce spać. Sam nie wiem ile już obietnic dałem Ci, lecz nie umiałem spełnić ich. Na kolanach mógłbym wołać wracaj, ale nie zwojuje nic. Mógłbym pełzać do Ciebie i warować u stóp, przed pieknem Twym skamleć do utraty tchu. Palce wbijam w twe serce, pościel w strzępy rwe. Błagam Cię ! I'm your man. A jeśli podczas drogi, sen Cię zmorzy za kółkiem zmienie Cię. Lub jeśli na ulicy chcesz zarobic, ja w cień usunę się. Jeśli chcesz bym ojcem dziecka byl, albo szedl przy Tobie kilka chwil, Przez środek wył. I'm your man. Ref.: A księżyc lśni i łańcuch drży i bestia nie chce spać. Sam nie wiem ile już obietnic dałem Ci, lecz nie umiałem spełnić ich. Na kolanach mógłbym wołać wracaj, ale nie zwojuje nic. Mógłbym pełzać do Ciebie i warować u stóp, przed pieknem Twym skamleć do utraty tchu. Palce wbijam w twe serce, pościel w strzępy rwe. Błagam Cię ! I'm your man. Jestem Twój dziewczynko. Jestem Twój, Twój, Twój. I'm your man. Odpowiedz Link
frip0 Re: Tak to się robi 16.09.09, 22:46 Ja już nie musze byc mężczyzną. Nikt mnie za nic nie rozlicza Odpowiedz Link
srebrnalza Re: Tak to się robi 16.09.09, 23:00 frip0 napisał: > yyyyyyyyyy nie ma takiej potrzeby Żuczku dobranoc.. Odpowiedz Link
srebrnalza Re: Tak to się robi 16.09.09, 23:04 nie gniewaj się Żuczku.. ale właśnie mianowałam Cię Żuczkiem skoro nie chcesz być facetem, czy jak tam zowią Odpowiedz Link
frip0 Re: Tak to się robi 16.09.09, 23:07 ja sie nie gniewam forum traktuje jak miły przyrywnik dnia Odpowiedz Link
srebrnalza Re: Tak to się robi 16.09.09, 23:14 ale za ten krem to masz przechlapane :p Odpowiedz Link
frip0 Re: Tak to się robi 16.09.09, 23:15 ja niczego sie nie boje choćby srebrnalza vel. ptyś z kremem to ustoje Odpowiedz Link
srebrnalza Re: Tak to się robi 16.09.09, 23:18 masz naprawdę duuuże szczęście, że nie stoje obok bo byś zarobił w kostkę albo w piszczel albo w coś jeszcze innego Odpowiedz Link
frip0 Re: Tak to się robi 16.09.09, 23:23 To Ty nie wiesz, że ja marze żeby kobieta mnie biła Wiesz takie fantazje ja niewolnik a ona pani:d Kiedyś nawet sie umawiałem z dziewczyna żeby mi w twarz dała, ale zrezygnowała Odpowiedz Link
srebrnalza Re: Tak to się robi 16.09.09, 23:25 no nie ja po twarzy nie biję.. zresztą w ogóle nie jestem agresywna.. masz wyobraźnie Żuczku.. Odpowiedz Link
frip0 Re: Tak to się robi 16.09.09, 23:27 Ptysiu z kremem musze sobie jakoś radzic sam.....bez kobiety... Odpowiedz Link
frip0 Re: Tak to się robi 16.09.09, 23:31 Wacenty to buntownik, od roku mam z nuim same problemy Odpowiedz Link
srebrnalza Re: Tak to się robi 16.09.09, 23:32 hęęęęęęęęęęę to może.. może.. no kurczę nie wiem co Odpowiedz Link
srebrnalza Re: Tak to się robi 16.09.09, 23:37 ja Ci mówię prześpij się z tym.. lecę dobranoc Żuczku. Odpowiedz Link
frip0 Re: Tak to się robi 16.09.09, 23:40 Pogadam z nim,ale to twarda sztuka i ciężko pertraktowac dobranoc Ptysiu z kremem. Odpowiedz Link
aglajaaa Re: Tak to się robi 16.09.09, 22:51 Fripek... aż się ponownie zalogowałam z ciekawości... O co znowu chodzi(?) Jak to "ja już nie muszę..." Co Ty znowu chłopak wymysliłeś(?) Odpowiedz Link
frip0 Re: Tak to się robi 16.09.09, 22:56 A niby dla kogo mam byc facetem??? A co to niby facet jest?? Odpowiedz Link
srebrnalza Re: Tak to się robi 16.09.09, 22:58 A co to niby facet jest?? a ja cały czas myślałam że to ktoś... Odpowiedz Link
srebrnalza Re: Tak to się robi 16.09.09, 23:02 frip0 napisał: > tak tak ci dzisiejsi "maczos" ale was is das "maczos"????? Odpowiedz Link
frip0 Re: Tak to się robi 16.09.09, 23:10 w temacie "maczos" jestem chyba troche do tyłu Odpowiedz Link
srebrnalza Re: Tak to się robi 16.09.09, 23:10 Roberto zepsułam Ci wątek, mam nadzieję, że nie czujesz się zanadto urażony Odpowiedz Link
robert.83 Re: Tak to się robi 16.09.09, 23:16 Ke? No ale jak to? Z wątkiem wszystko gra... ...Ptysiu z kremem. Odpowiedz Link
srebrnalza Re: Tak to się robi 16.09.09, 23:19 Roberto... ja Ci ręczę wolałbyś żeby zostało Roberto :p Odpowiedz Link
robert.83 Re: Tak to się robi 16.09.09, 23:21 Nie przyjmuję pogróżek od wyrobów cukierniczych. Odpowiedz Link
srebrnalza Re: Tak to się robi 16.09.09, 23:23 Nie przyjmuję pogróżek od wyrobów cukierniczych. teraz.. teraz to ja się czuję pominięta.. i urażona jestem. Dobranoc. Odpowiedz Link
robert.83 Re: Tak to się robi 16.09.09, 23:45 Niepotrzebnie... w sumie zwyczajnie nie przyjmuję pogróżek. A Twoja urażoność... cóż... "causalties of war". Odpowiedz Link
srebrnalza Re: Tak to się robi 17.09.09, 12:19 zwyczajnie nie stosuję pogróżek, tam tylko taka delikatna hipoteza była Odpowiedz Link