Dodaj do ulubionych

Perspektywy

12.02.21, 20:33

średnioterminowe z koronką ciężkie są do ustalenia. Na początku kwietnia na zdalną robotę chciałem się na tydzień nad morze wybrać. O wakacjach ciężko na razie mówić. Ciekawe, co nam zaserwują. wink
Obserwuj wątek
    • kevinjohnmalcolm Re: Perspektywy 12.02.21, 20:48
      W UK są przynajmniej jakieś perspektywy, bo już 26% osób powyżej 16 roku życia jest zaszczepionych przynajmniej jedną dawką i mimo dominacji wyjątkowo zaraźliwego wariantu wirusa z Kent liczba zakażeń spada na łeb, na szyję.

W Polsce jest jak jest... Dopiero latem pewnie się sytuacja ustabilizuje.
      Od dawna chodzi mi po głowie chęć przejechania się do Polski w góry, ale muszę raczej zapomnieć o wiośnie, dopiero latem pewnie przyjadę.
      • witrood Re: Perspektywy 12.02.21, 20:50
        W Polsce jakby przeliczyć było mniej niż w UK, albo teraz tak samo (według ostatnich danych). Dość szybko w UK ten wariant lokalny się ubił. W sumie dobrze. Tę falę brytyjską to my chyba mieliśmy już w listopadzie.
      • green.amber Re: Perspektywy 12.02.21, 20:52
        ostatnie co słyszałam, fakt jakiś czas temu, to było 50 tys zakażonych dziennie, tak spadło, że jest mniej niż w Polsce? inna rzecz, że w te nasze dane to ja baaardzo wierzę
          • kevinjohnmalcolm Re: Perspektywy 12.02.21, 21:01
            Te 7 tysięcy w Polsce pomnóż przez pięć, to może wyjdzie wynik zbliżony do prawdziwego. W UK testują wszystkich chętnych, a w Polsce żeby załapać się na test, trzeba się sporo nagimnastykować.
            • witrood Re: Perspektywy 12.02.21, 21:06
              No nie wiem. U nas testują też niejako przymusowo, np. nauczycieli. Myślę, że w UK też trzeba przemnożyć przez 5.I wszędzie indziej. U nas to ludzie się nie zgłaszają, jak nie muszą, bo z tego są tylko nieprzyjemności, a wirus i tak lata wszędzie wokół. Jakie są motywacje w UK, to nie wiem. Może i zabijają się o te testy. Tak czy siak, ze szczepieniami czy bez, przeleciało już przez Wielką Brytanię, Hiszpanię i Portugalię, bo wszędzie są widoczne spadki.
            • obrotowy ew. zaplacic. 12.02.21, 21:06
              kevinjohnmalcolm napisał:
              a w Polsce żeby załapać się na test trzeba się sporo nagimnastykować.

ew. po prostu zaplacic.

145 zl to kosztowalo (tesciowa)
        • obrotowy bzdety... 12.02.21, 21:04
          green.amber napisała:
          Nie można mieć w życiu wszystkiego, ale można mieć wszystko, co jest potrzebne do szczęścia.

bzdety.
          trzeba miec zdrowie, pieniadze, chec do pracy i... lut szczescia - wlasnie.
    • green.amber Re: Perspektywy 12.02.21, 21:35
      będą tak otwierać na próbę... i co tam jeszcze wymyślą, żeby dogotować żabę... będzie trzeba improwizować jak przez ostatnich 11 miesięcy
      i o ile myśl o mojej zdalnej budzi się we mnie mordercze zapędy wink to jeszcze koncepcji połączenia takowej z wyjazdem jakby urlopowym... to wcale nie widzę
      za to na tydzień urlopu w marcu, i chlup do Bałtyku, to sobie po cichutku rozważam, chociaż nie śmiałam myśleć, że może być ta wizja realna wink
      • witrood Re: Perspektywy 12.02.21, 21:40
        Gdzie to ja bym w tym roku nie pojechał. wink Pewnie Islandia odpadnie jak w zeszłym, bo jest ciągle kwarantanna. Ale mogłyby być Włochy albo Rumunia. Chyba że wszyscy dno w garnku zobaczą, to się wszystko pootwiera. wink

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka