salsa13
15.12.08, 09:27
ma już 20 lat...
"Alchemik to niezwykła opowieść o tym, co w życiu naprawdę ma sens, o tym, co
ważne. Jeśli zdecydujesz się spełnić sny, podążyć za własną Legendą -
wszechświat będzie ci sprzyjał. Zastanawiasz się, czy warto iść za ulotnymi
marzeniami, zostawiać to, co znane i bezpieczne dla czegoś, czego w ogóle nie
znasz? Warto podążać za głosem serca, "bo nie uciszysz go nigdy. I nawet
gdybyś udawał, że nie słyszysz, o czym mówi, nadal będzie biło w twojej piersi
i nie przestanie powtarzać tego, co myśli o życiu i o świecie." (P. Coelho,
Alchemik)"
Czy warto iść za ulotnymi marzeniami, zostawić to, co znane i podążać za
głosem serca?