18.10.06, 21:47
Maćku przydałaby się aktualizacja na stronie www.krasocin.com.pl
Obserwuj wątek
    • miejscowy.element Re: Do Maćka 21.10.06, 14:25
      to nie Maciek tylko Paweł jest adminem strony
      • krasota Re: Do Maćka 26.10.06, 23:58
        a co dalej z podstroną pt: 700 LAT CIESIEL? Chyba tak jej nie pozostawisz?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka