ajlii 28.06.05, 12:31 wg Onetu dzisiaj obchodzi imieniny... spotkałyście sie kiedyś z tym imieniem...? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
gaudencja Re: Begina...? 28.06.05, 16:35 Begina jest to pomyłka wikipedyczna, biorąca się z uznania nazwy ruchu społecznego za imię. Mogło kogoś zwieść imię Benigna. Szkoda, ze onet bez namysłu przepisuje fałszywe informacje z wikipedii. Odpowiedz Link Zgłoś