Dodaj do ulubionych

Begina...?

28.06.05, 12:31
wg Onetu dzisiaj obchodzi imieniny... spotkałyście sie kiedyś z tym imieniem...?
Obserwuj wątek
    • gaudencja Re: Begina...? 28.06.05, 16:35
      Begina jest to pomyłka wikipedyczna, biorąca się z uznania nazwy ruchu
      społecznego za imię. Mogło kogoś zwieść imię Benigna. Szkoda, ze onet bez
      namysłu przepisuje fałszywe informacje z wikipedii.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Wybierz imię dla dziecka

Sprawdź co znaczą nasze imiona, skąd pochodzą, kto sławny je nosił lub nosi.