arwena_11 21.07.09, 21:54 Jestem w 6 tygodniu ciąży. Nieplanowanej zupełnie, więc na imię żadnych pomysłów. Zawsze wiedziałam, że będę miała dwoje dzieci. Trójki nie brałam w ogóle pod uwagę. Może pomożecie mi i dacie jakieś przykłady imion dla brata lub siostry moich dzieci. Teraz mam już Daniela Gabriela oraz Gabrysie Joannę. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
magiczna.panna Re: Brak pomysłu na imię 21.07.09, 21:58 Amelka, Ania, Paulina, Madzia, Ewa dla dziewczynki dla chłopca nie wiem .. Odpowiedz Link Zgłoś
aedo Re: Brak pomysłu na imię 21.07.09, 22:03 Julianna, Zuzanna, Kalina, Rozalia Jan, Patryk, Piotr, Tomek Odpowiedz Link Zgłoś
arwena_11 Re: Brak pomysłu na imię 22.07.09, 07:56 > Julianna, Zuzanna, Kalina, Rozalia Julianna to moja nieżyjąca babcia, nie byłyśmy w dobrych kontaktach Zuzanne mają znajomi, Kalina i rozalia jakieś takie nijakie > Jan, Patryk, Piotr, Tomek Piotr i Tomek w bliskiej rodzinie, Jan ok ale ostatnio wszędzie słyszę Jasiów ( w klasie mojego syna na 16 osób jest dwóch i to jedyne imię, które się powtarza ) Odpowiedz Link Zgłoś
arwena_11 Re: Brak pomysłu na imię 22.07.09, 07:58 > Amelka, Ania, Paulina, Madzia, Ewa Ania w najbliższej rodzinie, Magda to imię mojej najlepszej przyjaciółki i moje drugie, podoba mi się, i może się skuszę Paulina, Ewa i Amelka mi nie leżą Odpowiedz Link Zgłoś
abiela Re: Brak pomysłu na imię 22.07.09, 10:14 Kornelia, Ligia, Olga Kornel, Miłosz, Błażej Odpowiedz Link Zgłoś
arwena_11 Re: Brak pomysłu na imię 22.07.09, 10:28 Kornelia, bardzo mi się podoba, kojarzy mi sie z panną Kornelią z Wymarzonego domku Ani, w sumie podoba mi się też Konstancja. ale jakoś nie mam pomysłu na zdrobnienie, od Ligii wolałabym Lidie, Olga odpada Chłopięce imiona może Miłosz? ale też jakoś nie najlepszy Odpowiedz Link Zgłoś
quasi.modo Re: Brak pomysłu na imię 21.07.09, 22:08 Nie wiem, dlaczego, ale od razu przyszedł mi do głowy Marek. Poza tym może: Karol, Szymon, Aleksander Michalina, Łucja, Aniela Odpowiedz Link Zgłoś
gaudencja Re: Brak pomysłu na imię 22.07.09, 00:19 Skoro Daniel ma na drugie Gabriel, a córka na pierwsze Gabriela, to teraz wypada Ci syn Jan, a córka Joanna. Na poważnie jednak proponuję dla syna - Marcelego, a dla córki - Marcelinę. Pozdrawiam, g. Odpowiedz Link Zgłoś
arwena_11 Re: Brak pomysłu na imię 22.07.09, 07:52 Gaudencjo, Daniel ma Gabriel, dlatego że od zawsze miałam imię dla dziewczynki. Chłopak mnie zaskoczył ( prawie całą ciążę byam przekonana, ze będzie dziewczynka ) i to miała być taka namiastka Gabrysi Marcel fajne, ale znajomi mają synka o tym imieniu, Matcelina mi sie nie podoba, podobnie jak Michalina ( moj tata ma koszmarną ciotkę o tym imieniu ), Joanna imię fajne, ale tak ma na imie moja mama ( po niej ma Gabrysia na drugie ) Odpowiedz Link Zgłoś
polonica7 Re: Brak pomysłu na imię 22.07.09, 10:33 no to może...: Alicja, Emilia, Hanna, Matylda, Olga, Łucja, Klara, Sylwia a dla chłopca: Sebastian, Miłosz, Tymon, Artur, Nikodem, Robert, Cezary... Odpowiedz Link Zgłoś
pluskotka Re: Brak pomysłu na imię 22.07.09, 14:38 Ode mnie: Łucja, Klara, Paula, Antoni, Mariusz. Bo takich jakie lubię najbardziej, pewnie byś nie zaakceptowała. Odpowiedz Link Zgłoś
czarna-dalia Re: Brak pomysłu na imię 22.07.09, 14:55 Aniela, Celina, Dorota, Klara, Laura, Lidia, Łucja, Malwina, Róża Bartłomiej, Cezary, Grzegorz, Kornel, Marcel(i), Marek, Olgierd, Rafał, Tymon, Wojciech, Witold Odpowiedz Link Zgłoś
fenyloalanina5 Re: Brak pomysłu na imię 22.07.09, 17:45 Kornelia Konrad Obydwa z charakterem i z wdziękiem jednocześnie! Odpowiedz Link Zgłoś
shilla01 Re: Brak pomysłu na imię 22.07.09, 18:57 Tak sobie pomyslalam , ze cale szczescie ze nie dałaś na pierwsze Gabriel wówczas mialabyś wielki problem z imieniem dla córki Do Daniela i Gabrysi proponuję Kasjan Seweryn Tymon Urszula Łucja Ignacja Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: magbea Re: Brak pomysłu na imię IP: 213.25.120.* 22.07.09, 20:56 Daniel Gabriela i ... Magdalena Ewa Berenika Celina Alicja Milena Marek Marceli Miłosz Karol Jan tak jakoś nie pasują mi, ale podam jeszcze Aurelia, Adela, Helena, Julian, Leon Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ola;))) Re: Brak pomysłu na imię IP: *.uznam.net.pl 26.07.09, 01:31 dla dziewczynki: Ida, Letycja, Zosia, Brygida, Dagmara, Ania. Dla chłopczyka: Mikołaj, Mateusz, Kacper, Paweł, Krzysio. Adam, Michał, Beniamin, Natan, Ksawery. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: emma Re: Brak pomysłu na imię IP: 213.25.144.* 26.07.09, 10:17 Dla córki-Małgosia,Zuzanna,Aurelka,Rebeka,Kalina,Milenka,Monika.Dla syna-Artur,Adrian,Adam,Alan(te na A są najładniejsze). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: .................. Re: Brak pomysłu na imię IP: 213.25.144.* 26.07.09, 10:21 ładne też są Róża,Laura,Natalia,Natasza i Luiza. Odpowiedz Link Zgłoś