Dodaj do ulubionych

Brak pomysłu na imię

21.07.09, 21:54
Jestem w 6 tygodniu ciąży. Nieplanowanej zupełnie, więc na imię
żadnych pomysłów. Zawsze wiedziałam, że będę miała dwoje dzieci.
Trójki nie brałam w ogóle pod uwagę. Może pomożecie mi i dacie
jakieś przykłady imion dla brata lub siostry moich dzieci. Teraz mam
już Daniela Gabriela oraz Gabrysie Joannę. Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • magiczna.panna Re: Brak pomysłu na imię 21.07.09, 21:58
      Amelka, Ania, Paulina, Madzia, Ewa dla dziewczynki
      dla chłopca nie wiem ..
      • aedo Re: Brak pomysłu na imię 21.07.09, 22:03
        Julianna, Zuzanna, Kalina, Rozalia
        Jan, Patryk, Piotr, Tomek
        • arwena_11 Re: Brak pomysłu na imię 22.07.09, 07:56
          > Julianna, Zuzanna, Kalina, Rozalia

          Julianna to moja nieżyjąca babcia, nie byłyśmy w dobrych kontaktach

          Zuzanne mają znajomi,

          Kalina i rozalia jakieś takie nijakie

          > Jan, Patryk, Piotr, Tomek

          Piotr i Tomek w bliskiej rodzinie, Jan ok ale ostatnio wszędzie
          słyszę Jasiów ( w klasie mojego syna na 16 osób jest dwóch i to
          jedyne imię, które się powtarza )
      • arwena_11 Re: Brak pomysłu na imię 22.07.09, 07:58
        > Amelka, Ania, Paulina, Madzia, Ewa

        Ania w najbliższej rodzinie,

        Magda to imię mojej najlepszej przyjaciółki i moje drugie, podoba mi
        się, i może się skuszęsmile

        Paulina, Ewa i Amelka mi nie leżą
        • abiela Re: Brak pomysłu na imię 22.07.09, 10:14
          Kornelia, Ligia, Olga
          Kornel, Miłosz, Błażej
          • arwena_11 Re: Brak pomysłu na imię 22.07.09, 10:28
            Kornelia, bardzo mi się podoba, kojarzy mi sie z panną Kornelią z
            Wymarzonego domku Ani,
            w sumie podoba mi się też Konstancja. ale jakoś nie mam pomysłu na
            zdrobnienie,

            od Ligii wolałabym Lidie, Olga odpada

            Chłopięce imiona może Miłosz? ale też jakoś nie najlepszy


    • quasi.modo Re: Brak pomysłu na imię 21.07.09, 22:08
      Nie wiem, dlaczego, ale od razu przyszedł mi do głowy Marek.
      Poza tym może:
      Karol, Szymon, Aleksander
      Michalina, Łucja, Aniela
    • gaudencja Re: Brak pomysłu na imię 22.07.09, 00:19
      Skoro Daniel ma na drugie Gabriel, a córka na pierwsze Gabriela, to
      teraz wypada Ci syn Jan, a córka Joanna. Na poważnie jednak
      proponuję dla syna - Marcelego, a dla córki - Marcelinę. Pozdrawiam,
      g.
      • arwena_11 Re: Brak pomysłu na imię 22.07.09, 07:52
        Gaudencjo, Daniel ma Gabriel, dlatego że od zawsze miałam imię dla
        dziewczynki. Chłopak mnie zaskoczył ( prawie całą ciążę byam
        przekonana, ze będzie dziewczynka ) i to miała być taka namiastka
        Gabrysismile
        Marcel fajne, ale znajomi mają synka o tym imieniu, Matcelina mi sie
        nie podoba, podobnie jak Michalina ( moj tata ma koszmarną ciotkę o
        tym imieniu ),
        Joanna imię fajne, ale tak ma na imie moja mama ( po niej ma
        Gabrysia na drugie )
        • polonica7 Re: Brak pomysłu na imię 22.07.09, 10:33
          no to może...: Alicja, Emilia, Hanna, Matylda, Olga, Łucja, Klara, Sylwia

          a dla chłopca: Sebastian, Miłosz, Tymon, Artur, Nikodem, Robert, Cezary...
          smile
          • pluskotka Re: Brak pomysłu na imię 22.07.09, 14:38
            Ode mnie:
            Łucja, Klara, Paula, Antoni, Mariusz.
            Bo takich jakie lubię najbardziej, pewnie byś nie zaakceptowała. smile
            • czarna-dalia Re: Brak pomysłu na imię 22.07.09, 14:55
              Aniela, Celina, Dorota, Klara, Laura, Lidia, Łucja, Malwina, Róża

              Bartłomiej, Cezary, Grzegorz, Kornel, Marcel(i), Marek, Olgierd, Rafał, Tymon, Wojciech, Witold
    • fenyloalanina5 Re: Brak pomysłu na imię 22.07.09, 17:45
      Kornelia
      Konrad

      Obydwa z charakterem i z wdziękiem jednocześnie!
      • shilla01 Re: Brak pomysłu na imię 22.07.09, 18:57
        Tak sobie pomyslalam , ze cale szczescie ze nie dałaś na pierwsze
        Gabriel wówczas mialabyś wielki problem z imieniem dla córki smile

        Do Daniela i Gabrysi proponuję

        Kasjan
        Seweryn
        Tymon

        Urszula
        Łucja
        Ignacja
    • Gość: magbea Re: Brak pomysłu na imię IP: 213.25.120.* 22.07.09, 20:56
      Daniel Gabriela i ...

      Magdalena
      Ewa
      Berenika
      Celina
      Alicja
      Milena

      Marek
      Marceli
      Miłosz
      Karol
      Jan

      tak jakoś nie pasują mi, ale podam jeszcze Aurelia, Adela, Helena, Julian, Leon wink
      • Gość: Ola;))) Re: Brak pomysłu na imię IP: *.uznam.net.pl 26.07.09, 01:31
        dla dziewczynki: Ida, Letycja, Zosia, Brygida, Dagmara, Ania.
        Dla chłopczyka: Mikołaj, Mateusz, Kacper, Paweł, Krzysio. Adam, Michał,
        Beniamin, Natan, Ksawery.
    • Gość: emma Re: Brak pomysłu na imię IP: 213.25.144.* 26.07.09, 10:17
      Dla córki-Małgosia,Zuzanna,Aurelka,Rebeka,Kalina,Milenka,Monika.Dla
      syna-Artur,Adrian,Adam,Alan(te na A są najładniejsze).
    • Gość: .................. Re: Brak pomysłu na imię IP: 213.25.144.* 26.07.09, 10:21
      ładne też są Róża,Laura,Natalia,Natasza i Luiza.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Wybierz imię dla dziecka

Sprawdź co znaczą nasze imiona, skąd pochodzą, kto sławny je nosił lub nosi.