Dodaj do ulubionych

Git !!! ,...

08.01.10, 22:47

Dla rownowagi pogonic pol ambasady grajdolka i bedzie spokoj ,...

===================================================================

Francuzi wyrzucili apologetę dżihadu
=============================
8 stycznia 2010 08:25

W trybie natychmiastowym francuska policja deportowała radykalnego
imama, nauczającego w podparyskich meczetach. Powodem odesłania było
podżeganie do nienawiści - poinformował szef francuskiego MSW Brice
Hortefeux.

W komunikacie, jaki przedstawiło francuskie MSW, można przeczytać,
że islamski duchowny „wzywał do walki z Zachodem, mając w pogardzie
wartości naszego społeczeństwa i nawołując do przemocy”. Deportowany
duchowny, którym jest Ali Ibrahim El Soudany, nauczał na wschodnich
przedmieściach Paryża, w meczetach departamentu Seine-Saint-Denis
oraz w niektórych centrach muzułmańskich francuskiej stolicy. El
Soudany był pod specjalnym nadzorem policji od 2008 roku.

„Apologią dżihadu” nazywały niektóre źródła mowy jakie przedstawiał
EL Soudany. - Dla siewców nienawiści, którzy nie mają nic wspólnego
z wolnością religijną, nie ma miejsca na naszym terytorium -
powiedział Hortefeux. Szef francuskiego MSW zwracając się do swoich
służb zażądał zarazem większej czujności, zapewniając że w podobnych
wypadkach nie zawaha się przed deportacją z kraju.

Według komunikatu francuskiego ministerstwa spraw wewnętrznych od
2001 roku z Francji wydalono 129 radykalnych islamistów, wśród nich
29 imamów oraz innych islamskich duchownych.

MiWi/Wprost.pl
Obserwuj wątek
    • gini Re: Git !!! ,... 08.01.10, 22:52
      bardzo dobrze zrobili, co sie dziwisz?
      • split01 Re: Git !!! ,... 08.01.10, 22:57

        Ja sie nie dziwie tylko zwracam uwage na podzegaczy hasbara
        ktorzy nie sa lepsi ,...
        =================================================================
        bardzo dobrze zrobili, co sie dziwisz?
        • gini Re: Git !!! ,... 08.01.10, 23:01
          nie wrzucaj wszystkiego do jednego worka.nie mieszkasz w europie nie
          wiesz co tu sie dzieje.co ma w ogole hasbara wspolnego z muzulmanami
          w europie, ktorzy osiedlaja sie tu a pozniej chca narzucac swoje
          prawa.nie przesadzaj.
          • split01 Re: Git !!! ,... 08.01.10, 23:08

            Radykalizuje Islam , jak wszedzie - Do zadymy grajdolka w '67 w ktora
            dalismy sie wciagnac zylismy w zgodzie ze swiatem muzulmanskim ,...

            ===================================================================
            co ma w ogole hasbara wspolnego z muzulmanami w europie, ktorzy
            osiedlaja sie tu a pozniej chca narzucac swoje prawa.nie przesadzaj.
            • gini Re: Git !!! ,... 08.01.10, 23:13
              jest mowa o muzulmanach w europie.przedtem ich tu nie bylo w takich
              ilosciach, teraz sa i chca dyktowac swoje prawa.to sie moze zle
              skonczyc dla europy.
              • gini Re: Git !!! ,... 08.01.10, 23:15
                "swiat muzulmanski" to tez nie monolit, rzna sie miedzy soba rowniez.
              • split01 Re: Git !!! ,... 08.01.10, 23:42

                Zrobili front w twoim kraju , jedni warci drugich ,...

                ===============================================================

                Antwerp jews react to a muslim protest

                Over 300 Antwerp jews, reacted to a muslim protest that ask from a
                store not to sell Israeli products.

                According to the report in Voz is Neias “The Jewish community didn’t
                sit quietly. Monday evening, they organized a quiet counter
                demonstration: The whole Jewish community was asked to go to the
                store and buy as many Israeli items as possible in a show of support
                for the chain’s decision to carry Israeli products.
                More than 3oo Jews arrived at the Delhaize supermarket and bought
                any Israeli product in sight.

                “The products disappeared in minutes”, said Meir Vachotzker, who
                serves as emissary for the Bnei Akiva youth group. “The Muslims in
                the store had no idea what was going on! Some actually thought that
                it was a sale,” he noted.
                • gini Re: Git !!! ,... 09.01.10, 00:23
                  jaki front znowu, poszli do sklepu i zrobili zakupy.
                  wolno im.
                  • hasznachszach Re: Git !!! ,... 09.01.10, 00:37
                    To jest palant, który wrzuca angielskie teksty a biedna gini nie czai czaczy,
                    dlatego jest klikany bo to jest polskie forum i żyd nie żyd, arab nie arab piszą
                    tu po polsku lub klik, klikbig_grin
                    • gini Re: tu jest forum 09.01.10, 00:44
                      forum.gazeta.pl/forum/0,62605,1617538.html
                      tu obowiazuje regulamiun,w ktorym nic na temat jezyka nie ma pupku.
                      • hasznachszach Re: tu jest forum 09.01.10, 00:48
                        Uczynie ci ten zaszczyt i zaszczyce odpowiedzia - zaden regulamin nie jest
                        wazniejszy od USTAWY, która jest PRAWEM.
                        A teraz paciorek, siusiu i spać smile
                      • vicky17 Re: tu jest forum 09.01.10, 00:48
                        gini napisała:

                        > forum.gazeta.pl/forum/0,62605,1617538.html
                        > tu obowiazuje regulamiun,w ktorym nic na temat jezyka nie ma pupku.

                        doopek nie ma nic przeciwko napisom w jezyku hebrajskim,czy mowieniu w innym
                        jezyku przez trole szambereckie. to jeden z tych starcow co cierpia na
                        bezsennosc a pod nogami maja pluszowego kota..
                        no coz gdyby mu ktos komp odebral to stracil by sens zycia a tak chociaz sobie
                        dziad poklika..
                        pij mleko a bedziesz wielki..
                        • explicit Re: tu jest forum 09.01.10, 01:39

                          What a gniot , ameba ma ciekawsze zycie ,...
                          ====================================================
                          doopek nie ma nic przeciwko napisom w jezyku hebrajskim,czy mowieniu
                          w innym jezyku przez trole szambereckie. to jeden z tych starcow co
                          cierpia na bezsennosc a pod nogami maja pluszowego kota..
                  • explicit Re: Git !!! ,... 09.01.10, 01:58

                    To sa polityczne rozgrywki a nie zakupy ,...
                    ============================================
                    jaki front znowu, poszli do sklepu i zrobili zakupy. wolno im.
                    • gini Re: Git !!! ,... 09.01.10, 10:31
                      explicit napisał:

                      >
                      > To sa polityczne rozgrywki a nie zakupy ,...
                      > ============================================
                      > jaki front znowu, poszli do sklepu i zrobili zakupy. wolno im.

                      wole takie polityczne rozgrywki,niz te muzulmanskie,z podpalaniem
                      samochodow itd...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka