Dodaj do ulubionych

Rozpisać nowe wybory, PiS nie nadaje się do władzy

14.11.15, 12:13

Rzecznik PiS: zaprzysiężenie rządu Beaty Szydło możliwe w poniedziałek lub wtorek

Jedynka 13.11.2015
- Myślę, że to będzie szybko, na początku przyszłego tygodnia – mówi Elżbieta Witek. Rzecznik Prawa i Sprawiedliwości nie wyklucza, że jeszcze w piątek Beata Szydło otrzyma misję tworzenia rządu.


Kontynuowana jest w Europie masakra białych ludzi, islamskie bojówki terroryzują moich białych braci, socjaliści z masonami śmieją się nam prosto w nos, a kobieta która otrzymała MISJĘ kompletnie nic nie robi.

Dla mnie misja to rozkaz strzelania do islamistów, czarnych kaffir zbliżających się do naszych granic, deportacja wyżej wymienionych, którzy juz tu przebywają, nafaszerowanie wszystkich lewicowców heroiną i obserwowanie ich agonii.

Oddajmy stery władzy w ręce narodowców od Kukiza i dopiero wtedy będzie można mówić o systemowym rozwiązaniu problemów w Polsce...

--
Przywrócił sam Najwyższy znaki zwycięstwa Polakom

Insygnia na pieczęci majestatycznej Przemysła II z 1295 roku
Obserwuj wątek
    • jerycho666 prowokacja grubymi nicmi szyta 14.11.15, 12:35
      qwardian napisał:

      > nafaszerowanie wszystkich lewicowców heroiną i obserwowanie ich agonii.

      Prezes i Spolka dosc powszechnie sa uwazani za lewicowcow. Przynajmniej od ekonomicznej strony ich braku programu politycznego. Spoleczna nauka kosciola moze byc uwazana za konserwatywna jedynie od strony obyczajowej, tyle, ze jest programem ekonomicznym.

      Domagasz sie wiec, czyli popelniasz przestepstwa grozb bezprawnych, eksterminacji tych, ktorych popierales w szambonecie od lat. A podobno choroby psychiczne nie sa zarazne. Widocznie wonie styropianu i szamba maja szkodliwe interakcje jak leki od koncernow.

      W 1962 roku, gdy ludzkosc liczyla 2 miliardy, raport Klubu Rzymskiego zalecal kondomizacje bezowych. Twoj Kosciol, wiec takze ty, przeciwstawil sie perspektywicznemu rozsadkowi. Teraz mamy tego skutki. Tak upadaly cywilizacje. To bedzie dla Polski kolejne mniejsze zlo po 13 grudnia.

      Nie watpie, ze milosnik Che Gewary posle Pierwsza Brygade, jak z Oleandrow do Kielc, na granice serbska aby walczyc z Czetnikami. W te pedy zapisz sie na dobrowolca do Legionu Wszechpolakow. Powiadom abym obejrzal cie na defiladzie z siodlem na grzbiecie. Tradycja rzecz swieta.
      • qwardian Re: prowokacja grubymi nicmi szyta 14.11.15, 13:03

        Przepraszam Rycho, formułowanie wniosków nigdy nie należało do mocnych punktów lewicy bez względu na posiadaną wiedzę.

        Człowiek inteligentny jak Wendowie, Goci i Teutonowie wędrowali zgodnie z kompasem warunków klimatycznych. Ci wędrują w odwrotnym kierunku i jeżeli nie poradzili sobie w ciepłym to poradzą sobie w zimnym jedynie na Twoich barkach, a nie moich...
        • jerycho666 Re: prowokacja grubymi nicmi szyta 14.11.15, 19:30
          qwardian napisał:

          > Człowiek inteligentny

          Mozna byc glodnym niezaleznie od inteligencji. W ekologii nazywane jest to problemem pojemnosci lowiska. Ilosc ziemi uprawnej jest stala. Gdy trzeba na skutek eksplozji demograficznej wyzywic wiecej ludi niz wynosi "pojemnosc lowiska" to inteligencja jednostek na nic sie nie zda.

          Inteligencja organizacji takich jak Watykan mogla ulatwic "kondominizacje" zawczasu. Aby ilosc ludzi byla dostosowana do ilosci ziemi uprawnej. Albo ilosci studni w Afryce.

          > sobie w ciepłym to poradzą sobie w zimnym jedynie na Twoich barkach, a nie
          > moich...

          Klimat zamienia ziemie uprawne w pustynie. Nawet Stalin nie poradzil sobie odwracajac bieg rzek. W klimacie umiarkowanym sa kraje mlekiem i miodem plynace. Widze, ze jestez tak inteligentny, ze sie wykazesz na Sacharze, bo jest cieplejsza niz w Poznaniu.

          W 1962 bylem przekonany co do potrzeby zahamowania przyrostu naturalnego. Teraz nie poczuwam sie do brania winy na siebie.

          Nadajemy na roznych falach. W naszym przypadku dziala "divide et impera".
          • qwardian Re: prowokacja grubymi nicmi szyta 14.11.15, 19:42

            Matko boska Rycho, daleka Azja żyje w daleko gorszych warunkach agrarnych niż Afryka, nie ma żadnych surowców energetycznych, Afryka to Tablica Mendelejewa. I słynie jedynie z wojen, głodu, epidemii AIDS i Eboli.
            • jerycho666 Re: prowokacja grubymi nicmi szyta 14.11.15, 21:03
              qwardian napisał:

              > Matko boska Rycho, daleka Azja żyje w daleko gorszych warunkach agrarnych
              > niż Afryka

              Ja tez lubie wina z Poludniowej Afryki. Znam tez rolnicza wartosc pozostalej wiekszosci kontynentu. Krzycz g;osnie aby mnie przekonac.

              > Afryka to Tablica Mendelejewa.

              To Miczurin zywil a nie Mendelejew. A po ile u ciebie chodza krwawe diamenty?

              > słynie jedynie z wojen, głodu, epidemii AIDS i Eboli.

              U mnie ostatnio slynie glownie z jedynego nigdy nie utraconego raju. Utraci sie jak mu zafundujesz malo efektowne ludobojstwo.

              Sprobuj mnie przekonac do pracy przy 50 stopniach Celsjusza. Przykladem osobistym.
          • pro100 Re: prowokacja grubymi nicmi szyta 14.11.15, 21:12
            jerycho666 napisała:

            > qwardian napisał:
            >
            > > Człowiek inteligentny
            >
            > Mozna byc glodnym niezaleznie od inteligencji. W ekologii nazywane jest to prob
            > lemem pojemnosci lowiska. Ilosc ziemi uprawnej jest stala.

            jak matuszka makrela po akademii pierwszomajowej fdj zaprasza gołodupców i i analfabetów na darmową imprezę pt domek z ogródkiem i krasnalami, bmw7 i ulżenie spuchniętym jajom to idą z najdalszego zadupia. zarobić na tym możecie jakby sprzedawać ich na narządy do przeszczepów.
            • jerycho666 Re: prowokacja grubymi nicmi szyta 14.11.15, 21:21
              pro100 napisał:

              > jak matuszka makrela

              Corka pastora nadymana Miloscia Blizniego.

              Nie solidaryzuje sie z jej napieciami przedmiesiaczkowymi. Unia Europejska jest projektem na wieksza skale i format.

              > srzedawać ich na narządy do przeszczepów.

              Saudowie nie maja az tak duzych potrzeb. Przeszczepy miedzygatunkowe nie przechodza.
              • pro100 wieczny pesymista 14.11.15, 21:50
                jerycho666 napisała:

                > > srzedawać ich na narządy do przeszczepów.
                >
                > Saudowie nie maja az tak duzych potrzeb. Przeszczepy miedzygatunkowe nie przech
                > odza.

                dopuścić do interesu kilku z wyznania handlowego i pójdzie towar jak woda w piach.
                • jerycho666 dobrze pojnformowany optymista 15.11.15, 06:03
                  pro100 napisał:

                  > dopuścić do interesu kilku z wyznania handlowego

                  Oni kreuja interes od 1897 roku. A imie jego "niewidzialna reka rynku, ...". A ja jestem wariat z urojeniami. To ostatnie tez nalezy do mojego dobrego poinformowania. Gdybym poszedl to lekarz tego wyznania wiedzialby na jakiej diagnozie zrobilby interes i poparcie lemingow.
    • qwardian pośpieszyłem się z moim nowym wątkiem.. 14.11.15, 13:23

      mf 14.11.2015 12:17

      - Wobec tragicznych wydarzeń w Paryżu nie widzimy politycznych możliwości wykonania decyzji o relokacji uchodźców - mówi Konrad Szymański, nowy minister ds. europejskich w rządzie PiS.
      • jerycho666 kasa misiu, kasa 14.11.15, 19:34
        qwardian napisał:

        > nie widzimy politycznych możliwości wykon

        Nie widzimy politycznych mozliwosci przelania do Polski dotacji Unii Europejskiej.

        Niemieccy podatnicy beda na plus po oplaceniu emigrantow.
        • jaceq Re: kasa misiu, kasa 14.11.15, 19:49
          "Niemieccy podatnicy beda na plus po oplaceniu emigrantow". Koszt - jakieś 12 do 15 bln euro przez najbliższe kilka lat.
          • jerycho666 wyladunek do Zalewu Kuronskiego 14.11.15, 20:54
            jaceq napisał:

            > Koszt - jakieś 12 do 15 bln euro przez najbliższe kilka lat.

            Nie spelniajacy warunkow bycia Syryjczykami nie bedacymi dezerterami z legalnej armii beda deportowani 2 metry od granicy Obwodu Kaliningradzkiego. Czyli do sponsora ich eksodusu.
        • qwardian Re: kasa misiu, kasa 14.11.15, 19:57

          Nie skorzystamy ze sznurka, przeżyjemy na dwóch workach kartofli, kapuście, chlebie, cebuli i kiszonych ogórkach.
          • jerycho666 polskie drogi 14.11.15, 21:04
            qwardian napisał:

            > Nie skorzystamy ze sznurka, przeżyjemy na dwóch workach kartofli, kapuście, chl
            > ebie, cebuli i kiszonych ogórkach.

            Nie zapomnij zaorac autostrad i pomnikow JPII.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka