Dodaj do ulubionych

kryzys bezdomności

23.03.20, 22:00
www.facebook.com/porowskaadriana?__tn__=%2CdlC-R-R&eid=ARAz_-O3a1SB7xKiYC1mjYxAGyfez1xITZz7vd4PUgTPNZvfVycD869vg0tb_nTd3wJxW5uYF89RRgc0&hc_ref=ARQQzo3JbxRh9Z541Vl-VDaIPRXLL7VMITxtGSM0BWypxHpx5l9t8cisTteanjE52Mk
Obserwuj wątek
  • rumia100 Re: kryzys bezdomności 23.03.20, 22:03
   Czy macie tylko brzuchy? i siadacie przed komputerem, żeby trawić swoje tłuste obiady?!

   fakty.tvn24.pl/fakty-po-poludniu,96/koronawirus-w-polsce-problemy-w-schroniskach-dla-bezdomnych,1010116.html?fbclid=IwAR3PtJZmMb7i_MuIAmXjfcWYptqaUQsEUd7mcJjzvMYJ7bkz-qGcGiNe8Hc
  • rumia100 Re: kryzys bezdomności 23.03.20, 22:03
   ebata z udziałem samorządu i przedstawicieli rządu oraz ngo-sów oraz osób doświadczajacych bezdomności.
   Słuchajcie drodzy dziennikarze cieszę się że udało się tak wiele osób zainteresować tematem byle jakiego wsparcia dla organizacji pozarządowych i osób w kryzysie bezdomności. Pomyślałam jednak że może chcielibyście zorganizować debatę z udziałem osób które udają że robią wiele aby nas wesprzeć i wierzą że ciemny lud kupi informację że oni nie rozumieją w czym problem . Chętnie im to po raz kolejny wytłumaczę tak aby zrozumieli.
   Czuję że sama myśl o publicznym opowiedzeniu o działaniach zmobilizuje kilka osób do wytężonej pracy.
   Tak się zastanawiam czy po dzisiejszym materiale TVN 24 Prezydent Białegostoku spalił się ze wstydu !? Proszę zadzwońcie do niego niech ma chłop szansę wytłumaczyć dlaczego ludzie przymierają głodem na terenie jego miasta. Mam też pytanie czy potrafi pracować 7 dni w tygodniu i przygotować 3 posiłki dziennie dla 100 osób. Skoro uważa że jedna kucharka w schronisku to potrafi to i On pewnie gdzieś widział takie cuda. Proszę pomóżcie Elżbiecie przekonać władze gminy do pomocy osobom w kryzysie bezdomności.
   Ja otrzymałam np. informację że pandemia nie pandemia My mamy wywiązać się z zapisów umowy i przyjmować ludzi prosto z ulicy do placówki w której jest 40 osób wysokiego ryzyka. Co to kogo obchodzi że nie możemy zapewnić im bezpieczeństwa.
   Proszę aby te osoby były po kwarantannie dwu tygodniowej ale nikt tego nie słucha.

   Adriana Porowska

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka