Dodaj do ulubionych

Robot Lewandowski

    • qwardian Re: Robot Lewandowski 20.12.20, 11:31
     Pierwiastki ciężkie zawsze były żądzą ludzi pazernych na bogactwo. Himmler wypowiedział się bardzo krytycznie w poznańskim ratuszu na ten temat porównując tych słabych ludzi do POdludzi, bez wchodzenia w detale. Ja cenię najbardziej ludzką pracę, a z metali chrom, bo czyni stal mocną i nierdzewną jednocześnie./.
     • polski_francuz Re: Robot Lewandowski 20.12.20, 11:58
      Cr(++) jest szkodliwy dla zdrowia Teltonie. A, ze jego tlenek Cr(+++)2O3 sie latwo redukuje to lepiej stosowac tlenek tytanu. Dlatego, stawialbym na bioinertny tytan. Jest, poza tym, lzejszy. A Ziemia ma juz duzo za duzo do dzwigania.

      PF
      • qwardian Re: Robot Lewandowski 20.12.20, 12:54
       Szkodliwy na móżdżki Sorosa i Krzysia 52, bo burzy ich chęć niszczenia. Chrom jest bardzo zdrowy na metabolizm człowieka i jest sprzedawany jako suplement w aptekach. Co do tytanu, to jego stopy są używane w lotnictwie z aluminium jako titanium aluminide, z których na własne oczy widziałem rotory do helikopterów w fabryce Sikorski w Bridgeport (stara manufaktura). Chrom jest ciężkim, najważniejszym komponentem stali nierdzewnej, której nadaje twardość i odporność. Tytan ma w tym względzie poważne mankamenty, zarysowany traci właściwości.

       iwitaminy.pl/product/chrom-65/1
   • boomerang Re: Robot Lewandowski 20.12.20, 22:45
    Słynny list menedżera firmy Bayer do Rudolfa Hoessa, komendanta obozu w Auschwitz:

    “Transport 150 kobiet przybył w dobrej kondycji. Jakkolwiek nie uzyskaliśmy wiążących rezultatów gdyż one umarły podczas eksperymentów. Bardzo prosilibyśmy o przysłanie nam kolejnej grupy kobiet w tej samej ilości i cenie”.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka