25.03.21, 09:40

Powtórka, aby czołowa hipokrytka nie miała problemu z dostrzeżeniem drzewa w lesie.

Liczba ludności Niemcy : 83 978 444 Polska : 37 816 466 BIAŁORUŚ : 9,447,055 ŚFECJA : 10 145 100

Liczba zakażeń (od początku mniemanej pandemii)

Niemcy : 2 689 205
Polska : 2 089 869
BIAŁORUŚ : 313,852
ŚFECJA : 765 984

Nowe przypadki (ostatnia doba)

Niemcy : 10 943
Polska : 16 741
BIAŁORUŚ : 1 378
ŚFECJA : bd

Zgony (covid +wszystko, co do tego wora dało się wrzucić)

Niemcy : 75 709
Polska : 49 761
BIAŁORUŚ : 2 184
ŚFECJA : 13 357

Aktywne przypadki :

Niemcy : 168 197
Polska : 346 233
BIAŁORUŚ : 7 191
ŚFECJA : bd

Zakażenia/1 mln

Niemcy : 32 023
Polska : 55 263
BIAŁORUŚ : 33 222
ŚFECJA : 75 503

Zgony/1 mln

Niemcy : 902
Polska : 1 316
BIAŁORUŚ : 1 796
ŚFECJA : 1 317

Testy/1 mln

Niemcy : 566 560
Polska : 298 933
BIAŁORUŚ : 556 065
ŚFECJA : 653 275

Weź liczydło, tete, i sobie teraz wszystko dokładnie porachuj.
Obserwuj wątek
    • polski_francuz Take it easy tête 25.03.21, 11:02
      xiazeluka napisała:

" Weź liczydło, tete, i sobie teraz wszystko dokładnie porachuj."

I sprobuj serfowac na fali wyzwisk. Pani Maria Sklodowska tez miala swych przeciwnikow. A walczyla z przeszkodami jak Bronek Malinowski w biegu na 3 kmsmile

Pozdro

PF
            • polski_francuz Re: Take it easy tête 25.03.21, 15:46
              qwardian napisał:

...momentu kiedy ..PiS ...

PiS podzielil Polakow. Wydobyl z nich klotliwosc, ktora spowodowala upadek naszego Narodu. Jak mozna na to spokojnie patrzec?

Chce wierzyc w to, co kiedys powiedzial rycho. Ze im szybciej dojdziemy do kryzysu spowodowanego przez nich tych szybciej sie bedziemy mogli poprawic.

Ale ta wladza troche trwa i niezbyt widze jej koniec.

PF

• monalisa2016 Re: Take it easy tête 25.03.21, 21:26
                  felusiak1 napisał:

> Myślę, że gwardian ma rację z tym, ze bajdurzenie zaczęlo się na dlugo przed pr
                  > zyjęciem szczepionki. Derszpigiel i Passent yebią mu pod sufitem.

Mnie dziwi kontrowersja tete i polskiego francuza, na forach zwalczają prezesa a do szczepionek lgną jak pszczoły do ula. smile
              • sz0k Re: Take it easy tête 26.03.21, 10:25
                polski_francuz napisał:

> PiS podzielil Polakow. Wydobyl z nich klotliwosc, ktora spowodowala upadek nasz
                > ego Narodu. Jak mozna na to spokojnie patrzec?

Ahh te nieustanne projekcje, jakie to urocze.
      • t_ete :))) 25.03.21, 15:14
        polski_francuz napisał:

> I sprobuj serfowac na fali wyzwisk. Pani Maria Sklodowska tez miala swych przec
        > iwnikow. A walczyla z przeszkodami jak Bronek Malinowski w biegu na 3 kmsmile

Policzylam.
        Ale sedzia z Bialorusi mnie przeglosowal.

Na zakonczenie wyszly ekspertki : Viola Kolakowska i Edyta Gorniak oraz
        Ivan Komarenko wraz z poslem Braunem, i potwierdzili, ze wirus to katar,
        szczepionki to placebo a chorzy na covid to oplaceni
        statysci.

Poczulam bezradnosc i zrejterowalam.

tete

• polski_francuz Bing-bang: przed i po 25.03.21, 15:35
          t_ete napisała:

Poczulam bezradnosc i zrejterowalam.

Mnie zaszczepila Astro-Zeneka moja doktorka domowa o 11h53. Jadac do niej czulem, ze mi sie jakies wirtualne zakrzepy w glowie robia. Ale wzialem ze soba wode mineralna i ja popijalem dla dodania sobie animuszu. Po zastrzyku trzeba bylo zostac 15 min na wszelki wypadek.

Wracajac z zaszczepu zajrzalem do farmaceutki i dalem Jej kwiaty. Bo Ona tez tez dzwonila do mnie po zastrzyk ale doktorka byla pierwsza. I dalem kwiatki farmaceutce by nie byla niezadowolona. Jej maz (to apteka rodzinna) powiedzial, ze jemu trzeba czekolade a nie kwiatki. I chyba byli zadowoleni obadwa.

3 godziny i 34 min potem jakos idzie. Czolo troche gorace. Ale cos czuje, ze jest OK i ze o 17h00 bede mogl zrobic gimnastyke jak zaplanowalem.

Tyle nowinsmile

PF
          • t_ete Re: Bing-bang: przed i po 25.03.21, 16:53
            polski_francuz napisał:

> Mnie zaszczepila Astro-Zeneka moja doktorka domowa o 11h53. Jadac do niej czule
            > m, ze mi sie jakies wirtualne zakrzepy w glowie robia. Ale wzialem ze soba wode
            > mineralna i ja popijalem dla dodania sobie animuszu. Po zastrzyku trzeba bylo
            > zostac 15 min na wszelki wypadek.
            >
            > Wracajac z zaszczepu zajrzalem do farmaceutki i dalem Jej kwiaty. Bo Ona tez te
            > z dzwonila do mnie po zastrzyk ale doktorka byla pierwsza. I dalem kwiatki farm
            > aceutce by nie byla niezadowolona. Jej maz (to apteka rodzinna) powiedzial, ze
            > jemu trzeba czekolade a nie kwiatki. I chyba byli zadowoleni obadwa.
            >
            > 3 godziny i 34 min potem jakos idzie. Czolo troche gorace. Ale cos czuje, ze je
            > st OK i ze o 17h00 bede mogl zrobic gimnastyke jak zaplanowalem.

Humor nie opuszcza - to najwazniejsze.
            Trzymaj sie cieplo smile

tete
        • xiazeluka Re: :))) 25.03.21, 15:53
          "Na zakonczenie wyszly ekspertki : Viola Kolakowska i Edyta Gorniak oraz
          Ivan Komarenko wraz z poslem Braunem, i potwierdzili, ze wirus to katar,
          szczepionki to placebo a chorzy na covid to oplaceni
          statysci.

Poczulam bezradnosc i zrejterowalam."

I słusznie, ponieważ takie stężenie kłamstw jest niebezpieczne dla zdrowia.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka