Dodaj do ulubionych

Linin koło Góry Kalwarii

21.08.21, 22:35
Wizytowaliśmy, ja i moi znajomi, w piątek ten Ośrodku dla Uchodźców. Na razie rozmawiałam z Czeczenkami z Groznego. W piątek takze przybyło do Ośrodka 70 osób z Afganistanu. W poniedziałek lub wtorek wracamy tam.

To, co dzieje się na granicy, nieudzielanie pomocy uchodźcom z Afganistanu - jest hańbą Polski.
Czemu nie weźmie ich samochód i nie zawiezie do punktu granicznego...
Polacy takze bywali uchodźcami, niekim nie wolno poniewierać.

Wasz Mistrz, Jezus nauczał, jak należy pomagać potrzebującym, spragnionym i wędrowcom....

Kiepskie jest tzw "świadectwo" tych, którzy nie tylko nie reagują ale jeszcze mściwie cieszą się z ludzkiego cierpienia.
Obserwuj wątek
  • esteemiriam hańba 21.08.21, 22:49
   Od ponad tygodnia w okolicy miejscowości Usnarz, w pasie przygranicznym obozuje grupa 32 uchodźców z Afganistanu. Dzieci, kobiety, mężczyźni. Rząd PiS-u czeka i przygląda się koczującym. Wojsko grodzi granicę z Białorusią.

   Minister Mariusz Błaszczak chwali się zdjęciami zasieków z drutu kolczastego. - Wojsko Polskie uszczelnia granice z Białorusią. Jestem w stałym kontakcie z dowódcami. Żołnierze ułożyli już ponad 100 km ogrodzenia na pasie granicznym. Rozpoczynają też układanie kolejnych 50 km - taki wpis widnieje na koncie twitterowym ministra obrony narodowej. Wtóruje mu szef rządu. - Jesteśmy zobowiązani, żeby chronić własną granicę - mówi Morawiecki i objeżdża Polskę, zachwalając "Polski ład".
    • benek231 Re: hańba 21.08.21, 23:26
     boomerang napisał:

     > a azyl na Ukrainie lub Białorusi tym uchodźcom nie pasuje?
     **

     Oni zostali wepchnieci w ten graniczny pas przez sluzby bialoruskie, ktore nie pozwalaja im powrocic, ty glupie i podle, antydemokratyczne gowno. Tym bardziej podle, ze zostales przygarniety przez obcy kraj i obce spoleczenstwo, choc akurat ty powinienes byl zostac przez nich opluty i odeslany w cholere. Nie zrobili tego poniewaz jeszcze nie zdazyli cie poznac, nikczemniku, oraz dlatego, ze wowczas przerazliwie skomliles.
      • benek231 Re: hańba 22.08.21, 08:24
       boomerang napisał:

       > Jeśli to ci pomaga to wyładowuj swoją życiową frustrację na mnie, Krzyśku.
       **

       No i oczywiscie poczules sie juz dobrze, bydlaku, bo to nie ty lecz moja frustracja. To nie ty jestes negatywnie nastawiony do uchodzcow choc sam jestes uchodzca. To nie ty poczules sie od nich lepszy, i wyzszy, bo juz okrzeples na jakiejs tam pozycji podczas gdy oni sa tylko nedznymi rozbitkami.

       Tak sie sklada, ze mam w Australii takze takich znajomych po ktorych najmniej spodziewalbym sie podobnej przemiany. Gdy rozmawialismy ostatnio, ze dwa lata temu, to jasnie panstwo zaczelo wybrzydzac na "tych Azjatow", ze przyjezdzaja i przyjezdzaja, wszedzie ich pelno, a Australia miala byc krajem bialych. Juz zapomnieli jak zapieprzali we Wloszech, gdzie uciekli PRLowi, przy zbiorze owocow i warzyw. Zapomnieli o swych poczatkach w Australii i zyczliwosci przeroznych ludzi. Teraz sa paniska i nawet nie zauwazyli, ze obudzil sie w nich rasizm. Oni teraz gardza Azjatami i postrzegaja ich jako cos gorszego.
       Tak jak ty patrzysz z gory na tych biedakow w pasie granicznym i w duchu jestes juz dysponentem ich zycia i smierci. Bo patrzysz na nich z gory, oni sa gorsi - oni sa niczym dla ciebie.

       Ale tak to juz musi byc z toba, gdyz jestes antydemokratycznm gownem, wiec inaczej byc nie moze. Stac cie teraz na kazda podlosc.
       • qwardian Re: hańba 22.08.21, 08:34
        Benku, nasz kolega z południowej półkuli, kraju kangurów nie wypowiadał się źle o azjatyckich braciach ze skośnymi oczkami. My tutaj walczymy z terrorystami, których Łukaszenka wysłał na naszą granicę w ramach sabotażu, przed wielkimi manewrami Rosji i Białorusi, oraz wielkiej mobilizacji..
        www.defence24.pl/szef-mon-uszkodzone-ogrodzenie-na-granicy-to-wina-bialoruskich-sluzb
        www.defence24.pl/rosja-wielka-mobilizacja-rezerwistow-we-wrzesniu
  • xiazeluka Re: Linin koło Góry Kalwarii 22.08.21, 00:54
   Nachodźcy znajdują się na terytorium Białorusi, a więc to pretensje proszę kierować do właściwej ambasady. Afganistan z Polską nie graniczy, a więc nie ma mowy o uchodźcach. Polska jest zewnętrzną granicą Mumii, z czego wynikają określone zobowiązania, w tym przede wszystkim zapewnienie szczelności tej granicy i przeciwdziałanie nielegalnym próbom jej forsowania.
  • gerlalt Re: Linin koło Góry Kalwarii 22.08.21, 01:23
   Bandytów z kraju wojny i bandytyzmu możesz wziąć do domu. Od razu poczujesz się bezpieczniejsza. Liczysz na upusty gdy już zorganizują siatkę do przerzutu heroiny do Europy? Więcej więcej problemów z bandyterka a PiS weźmie nastepne wybory w cuglach.
  • qwardian Niekonstytucyjne.. 22.08.21, 06:42
   esteemiriam napisała:

   Proszę się zapoznać z Art. 3 Konstytucji i nie prowadzić sabotażu w katolickiej Polsce. Czy działalność w tych ośrodkach polega na wydawaniu instrukcji jak podpalać nasze kościoły. Narodowy Robotnik jest zmuszony przyglądnąć się temu uważniej..

   Dz.U.1997.78.483 - Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r.
   Rzeczpospolita Polska jest państwem jednolitym.
  • esteemiriam Re: Linin koło Góry Kalwarii 22.08.21, 10:50
   Antoni Pawlak - MOJA OJCZYZNA JEST (III)

   moja ojczyzna nie lubi obcych
   oni przenoszą zarazki
   nie wierzą w matkę boską
   i mówią dziwnymi językami
   których nie idzie zrozumieć

   opaszmy Polskę serdeczną modlitwą
   zasiekami różańca
   niech będą nam fosą
   murem
   tamą
    • esteemiriam Re: Linin koło Góry Kalwarii 22.08.21, 10:54
     POLSKIE BETLEJEM
     Ależ nie, to nie są tylko zasieki, które pisowski, bogobojny i ultrakatolicki polski rząd wznosi, by bronić dumnego, wspaniałego i czystego rasowo narodu polskiego przed obcymi mężczyznami i kobietami z dziećmi na rękach, którzy koczują w krzakach pod gołym niebem; to na pewno jest taka instalacja artystyczna nawiązująca do korony cierniowej Jezusa Chrystusa Króla Polski, którego wybrańcy czczą u Rydzyka łapiąc się za ręce, pląsając i śpiewając Abba Ojcze… możemy spać spokojnie i cieszyć się latem i festiwalem…
     — Mateusz Morawiecki wstydź się!
     • gerlalt Re: Linin koło Góry Kalwarii 22.08.21, 11:07
      Ha ha czas może zacząć krucjatę ha ha Bogobojny chrześcijanin powinien walczyć z wrogami wiary ha ha ech ta argumentacja. A poza tym p. Grondecka pokazała jak należy ich traktować: znaczy wyp... Lać.
     • boomerang Re: Linin koło Góry Kalwarii 22.08.21, 11:49
      Seher ha-Zofar (Księga Blasku)

      (ruin, nienawiści, popiołu, pogromów).

      Nadejdzie Zbawiciel.
      Wędrują już piaski,
      by wznieść twoje ciało,
      Cierpiący narodzie.

      Twój blask objawi się światu
      (zabity zastrzykiem benzyny,
      zakatowany pałkami przed bramą fabryki,
      zastrzelony przed świątynią).
      Objawisz się - wężowi, kamieniom, głodnej trawie.

      Jam jest
      Żyd, Murzyn, Polaczek, Poeta, Wole Pole,

      (zabijaj).

      Wiersze (1977-1984) Jan Polkowski
     • qwardian Re: Linin koło Góry Kalwarii 22.08.21, 11:49
      esteemiriam napisała:

      > POLSKIE BETLEJEM
      > Ależ nie, to nie są tylko zasieki, które pisowski, bogobojny i ultrakatolicki p
      > olski rząd wznosi, by bronić dumnego, wspaniałego i czystego rasowo narodu pols
      > kiego przed obcymi mężczyznami i kobietami z dziećmi na rękach, którzy koczują


      Margaret, stałaś się karykaturalnym oficjalnym rzecznikiem Państwa Islamskiego, ale Narodowy Robotnik wyzwoli i nauczy Cię lepić gliniane garnki. Z nami będziesz spełniona.
    • gerlalt Re: Linin koło Góry Kalwarii 22.08.21, 10:58
     Pytam po raz drugi: ilu tych bidusów przyjęłaś pod swój dach? We mnie budzą jedynie pogardę, nieudacznicy którzy przesrali swój kraj. Niech wracają na Białoruś nie potrzeba nam islamskiej dzikiej bandy. A pro po pobierasz wypłatę od papci Łukaszenki?
   • xiazeluka Re: Linin koło Góry Kalwarii 22.08.21, 13:50
    Mła zaobserwował, że za wpuszczaniem architektów z Iraku i chirurgów z Afganistanu, za pełną otwartością granic (wbrew "prawu mumijnemu", przy innych okazjach ważniejszego od OTUY) są ci sami Samarytanie, którzy gardłują za segregacją sanitarną.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka