Dodaj do ulubionych

Zgrzyta w MON-ie

11.05.23, 15:52

- Dowódca operacyjny zaniechał swoich instrukcyjnych obowiązków, nie informując mnie o obiekcie, ani rządowego centrum bezpieczeństwa i innych służb - powiedział minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak, nawiązując do odkrycia szczątek rakiety pod Bydgoszczą.
Obserwuj wątek
  • benek231 Sam widzisz jak te twoje rzadza, pisiorku :O) 11.05.23, 19:11
   Chcieli zataic sprawe przed opinia publiczna, gdyz inaczej pojawilyby sie pytania o obrone antyrakietowa. A w dodatku miesiac wczesniej Kaczyski nie chcial Hymersow. Zatem bylyby to pytania z komentarzami, ty antydemokratyczne gowno.
   • benek231 PS... Sam widzisz jak te twoje rzadza, pisiorku:O) 14.05.23, 05:35
    benek231 napisał:

    > Chcieli zataic sprawe przed opinia publiczna, gdyz inaczej pojawilyby sie pytan
    > ia o obrone antyrakietowa. A w dodatku miesiac wczesniej Kaczyski nie chcial Hy
    > mersow. Zatem bylyby to pytania z komentarzami, ty antydemokratyczne gowno.
    *

    A narod ma byc przekonany, ze pod rzadami klero-faszystow jest tak bezpieczny jak diabli, bo narodowi jest to niezbedne do szczescia. Nawiasem mowiac udalo sie pisiorom wmowic sporej czesci spoleczenstwa, ze te wszystkie szopki zwiazane z przyszlym zakupem roznego rodzaju uzbrojenia daja pelne bezpieczenstwo juz teraz. Tymczasem kicha - ruska rakieta przeleciala pol polski i zniknela z radarow. Nie zostala zestrzelona rakieta zdolna do przenoszenia glowic nuklearnych, pomimo oficjalnie celebrowanej szczelnosci polskiej przestrzeni powietrznej. Czyli nalezalo siegnac po stara i sprawdzona pisowska metode reagowania w podobnych przypadkach: dac nura w szuwar, przyczaic sie i udawac, ze nic sie nie stalo.

    I tylko jakas wscibska konna cholera nie mogla usiedziec na dupie, w domu...

    KretynLuka jest zoologicznym wrogiem demokracji, przynaleznosci Polski do UE, rasista, mizoginem, antysemita, homofobem, antyociepleniowcem, ksenofobem, antyszczepionkowcem, anty-TVNowcem czyli wrogiem wolnosci slowa i mediow, antymaseczkowcem, wrogiem praw kobiet i wolnosci obywatelskich, symetrysta, oraz katolickim fundamentalista-integrysta, entuzjasta Ordo Iuris, zacieklym wrogiem WOSPu oraz Niemcow i Ukraincow, chodzącą kwintesencją zamordyzmu.
    Xiazeluka znany tez jako Kretyn to czolowy nienawistnik, czolowa szczujnia tego Forum - plynne gowno w ludzkiej skorze, z blogiem na Salonie24.
  • szczypawka.jadowita Re: Zgrzyta w MON-ie 11.05.23, 22:02
   tak jak perla jesteś przeciwnikiem Patriotów i chcecie żeby Polska kupiła izraelskie rakiety, perła podzieli się prowizją dostaniecie działkę tak jak za respiratory.
  • oleg3 Źle się dzieje w wojsku polskim 12.05.23, 14:03
   Z kolei Onet poinformował w czwartek, że oświadczenie szefa MON w sprawie incydentu spod Bydgoszczy stoi w sprzeczności z ustaleniami portalu. "Z naszych informacji wynika, że o incydencie gen. Piotrowski natychmiast powiadomił ministra Błaszczaka i szefa Sztabu Generalnego Wojska Polskiego gen. (Rajmunda) Andrzejczaka. Kiedy zaś rakieta zniknęła z radarów i została zgubiona przez parę dyżurną samolotów myśliwskich, szef sztabu i dowódca operacyjny rekomendowali ministrowi obrony rozpoczęcie poszukiwań" - napisał Onet, powołując się na relacje wojskowych, którzy twierdzą, że decyzje o zaniechaniu poszukiwań rosyjskiej rakiety zapadły nie na poziomie wojskowym, lecz politycznym. "Podjęło je kierownictwo resortu obrony narodowej, bojąc się afery związanej z nieszczelnością polskiej obrony powietrznej" - napisał Onet.
   • oleg3 Re: Źle się dzieje w wojsku polskim 12.05.23, 16:32
    Prezydent nie zdymisjonuje generała
    "Informacje, w posiadaniu których jest aktualnie Prezydent RP nie uzasadniają podjęcia decyzji personalnych dotyczących najwyższej kadry dowódczej Wojska Polskiego, a ponadto Prezydentowi RP nie przedstawiono żadnego wniosku w tej sprawie" - głosi komunikat Biura Bezpieczeństwa Narodowego. "W ocenie Prezydenta RP konieczne jest odpowiedzialne działanie w celu uniknięcia podejmowania pochopnych decyzji. Biuro Bezpieczeństwa Narodowego prowadzi działania zmierzające do ustalenia pełnych okoliczności zdarzenia" - podkreślono.

    "Wobec aktualnej sytuacji bezpieczeństwa międzynarodowego rozwaga oraz powściągliwość osądów są niezbędne w przedmiotowej sprawie" - zaapelował Jacek Siewiera na Twitterze, przedstawiając komunikat BBN.
    • szczypawka.jadowita Re: Źle się dzieje w wojsku polskim 12.05.23, 19:35
     Prezydent nie zdymisjonuje generała

     Znaczy zorganizowana grupa przestępcza PIS gryzie się pomiędzy sobą, a PISowski prezydent techn. ds. techn. jest narzędziem w łapach KC PIS.
    • boomerang Re: Źle się dzieje w wojsku polskim 13.05.23, 02:02
     Błaszczak zawinił, a kogo powieszą?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka