Dodaj do ulubionych

roślina, na pieć, druga er? /nt

22.07.05, 18:48
5040
Obserwuj wątek
    • allegro.con.brio Re: roślina, na pieć, druga er? /nt 22.07.05, 18:59
      krzak wink
      • ada08 Re: roślina, na pieć, druga er? /nt 22.07.05, 19:00
        GROCH smile))

        Co wygrałam ? Jeśli odkurzacz lub żelazko to zrzekam się nagrody smile
        a.


    • rycho7 dla 7emek specjalnej troski 22.07.05, 19:06
      RZYTO
      • ada08 Re: dla 7emek specjalnej troski 22.07.05, 19:14
        rycho7 napisał:

        > RZYTO

        Jeszcze może być GRZEH. Dlaczego nie ?
        a.

        • v.ci TRAWA ;-) 22.07.05, 19:18
          Wy palicie wciąż to świnstwo
          Mieliśmy wiele skarg wink

          V.C.

          PS Tylko się nie zaciągaj ! wink
          • ada08 Re: PROCH !!! 22.07.05, 19:20
            W to się obrócicie, zaczem rośliną się staniecie, zobaczycie !
            a.

          • 7em Re: TRAWA ;-) 22.07.05, 21:05
            nie musze
            przyczytam kilka postow na FA i jestem mocniej skapiony

            ps
            przypomnialem sobie jaki jest najlepszy kawalek tlove
            G.L.O.R.I.A.

            5040
            • v.ci Re: TRAWA ;-) 22.07.05, 22:56
              7em napisał:

              > nie musze
              > przyczytam kilka postow na FA i jestem mocniej skapiony

              Masz rację . Jak czyta się u sz0ka i tomeleca , że nie ma różnicy między
              Szwecją a KRL-D , to tak jakby człek obalił 0,75 l , wciągnął scieżkę i i
              przypalił gandzię ... wink

              > ps
              > przypomnialem sobie jaki jest najlepszy kawalek tlove
              > G.L.O.R.I.A.
              >
              > 5040
              >

              To nasi chlopcy z Częstochowy . Szkoda , że tak 'zwarszawieli' sad
              • 7em Re: TRAWA ;-) 24.07.05, 10:07

                , że nie ma różnicy między
                > Szwecją a KRL-D ,

                bo nie ma 8-)
                5040
                • v.ci Re: TRAWA ;-) 25.07.05, 22:12
                  7em napisał:

                  >
                  > , że nie ma różnicy między
                  > > Szwecją a KRL-D ,
                  >
                  > bo nie ma 8-)

                  I pewnie dlatego aż 33 tys. ludzi z całego świata ( 7. miejsce ) złożyło w 2002
                  r. wnioski o azyl w Szwecji ?
        • aquanet WRZOS n/t 22.07.05, 19:20
          ada08 napisała:

          > rycho7 napisał:
          >
          > > RZYTO
          >
          > Jeszcze może być GRZEH. Dlaczego nie ?
          > a.
          >
        • aquanet jak i "rzytko" to i PROSO :)))) 22.07.05, 19:21
          ada08 napisała:

          > rycho7 napisał:
          >
          > > RZYTO
          >
          > Jeszcze może być GRZEH. Dlaczego nie ?
          > a.
          >
          • ada08 Re: KROWA 22.07.05, 19:29
            Jest taka roślina. Niech ktoś udowodni, że nie ma.
            a.
            • v.ci Re: KROWA !? 22.07.05, 19:48
              Stawiam orzechy przeciwko dolarom , że nie ma wink
              • ada08 Re: KROWA !? 22.07.05, 20:03
                v.ci napisał:

                > Stawiam orzechy przeciwko dolarom , że nie ma wink

                v.ci napisał:

                > Stawiam orzechy przeciwko dolarom , że nie ma wink

                Jest taka roślina KROWA. Tak ją nazwałam. Krowa doniczkowa domowa.
                Przegrałeś. Nie znasz się na uprawie roślin domowych.
                Dawaj ORZECh ! (h opcjonalne).
                a.

                • v.ci Re: KROWA !? 22.07.05, 23:00
                  ada08 napisała:

                  > v.ci napisał:
                  >
                  > > Stawiam orzechy przeciwko dolarom , że nie ma wink
                  >
                  > v.ci napisał:
                  >
                  > > Stawiam orzechy przeciwko dolarom , że nie ma wink
                  >
                  > Jest taka roślina KROWA. Tak ją nazwałam.

                  W Adama się bawisz ? wink

                  Krowa doniczkowa domowa.
                  > Przegrałeś. Nie znasz się na uprawie roślin domowych.
                  > Dawaj ORZECh ! (h opcjonalne).
                  > a.
                  >

                  A ta "krowa" daje mleko pasteryzowane czy UHT ?

                  PS Znam się za to doskonale na kotach domowych . W aplikowaniu mojej kotce
                  pigułek hormonalnych doszedlem do takiej wprawy , że zasłonki w oknach
                  pozostają nienaruszone ;-0

    • wolomin_w_nocy Arbuz. 22.07.05, 20:40

    • sz0k Urban n/t 22.07.05, 20:43
    • merrigold bruak:) 22.07.05, 21:07

    • merrigold krzan i rróża:)) 22.07.05, 21:14

    • wolomin_w_nocy gryka jak snieg biala 22.07.05, 22:35

      • danutki Re: gryka jak snieg biala lub 100krota 23.07.05, 07:45
        • wolomin_w_nocy 100krotka 23.07.05, 07:55
          Roslina wieloletnia. Kwiaty zebrane w pelne koszyczki kwiatowe, osadzone na
          dlugich szypulkach. Kwitnie kwiecien-czerwiec w 9 mies. po wysiewie. Polecana
          na rabaty, do obwodek, skrzynek oraz na kwiat ciety do malych bukietow.

          Juz wysialem, na nastepny rok.
          • danutki Re: 100krotka 23.07.05, 14:05
            wolomin_w_nocy napisał:

            > Roslina wieloletnia. Kwiaty zebrane w pelne koszyczki kwiatowe, osadzone na
            > dlugich szypulkach. Kwitnie kwiecien-czerwiec w 9 mies. po wysiewie. Polecana
            > na rabaty, do obwodek, skrzynek oraz na kwiat ciety do malych bukietow.
            >
            > Juz wysialem, na nastepny rok.

            chyba nie ma ww Polsce dziewczynki, która by ze 100krotek nie wiła wianków na
            wiosnę
            • rycho7 srokrota 23.07.05, 14:20
              zwiedly kwiat jesienno listopadowy.
    • 7em G R O C H 23.07.05, 14:01
      wciagnalem sie
      w swoj watek
      5040
      • danutki Re: G R O C H 23.07.05, 14:12
        bez kapuchy?
        ry wcieło?
        na arend?
        • rycho7 hrvat 23.07.05, 14:22
          danutki napisała:

          > ry wcieło?

          czyta sie yr !!!
          • 7em to jakis czeski podatek? /nt 23.07.05, 20:33
            5040
            • rycho7 nie podatek lecz kwiatek 23.07.05, 22:35
              Ma platki w bialo czerwona kratke. Z rodziny czetnikow.
              • 7em Re: nie podatek lecz kwiatek 24.07.05, 15:18
                nie wolno stosowac czeskich slowek. zle sie je wymawia
                5040
    • shamaness proso 23.07.05, 20:38
    • shamaness grzyb 23.07.05, 20:39
    • shamaness drzew , meski rodzaj:) 23.07.05, 20:41
    • shamaness arbuz 23.07.05, 20:41
    • shamaness brzoz ,. meski rodzaj:) 23.07.05, 20:43
    • karlin Trupieć 23.07.05, 21:16
      Strupieszały traw.

      Tak bardzo, że szósta litera się nie liczy.
      • 7em A R O N i A 23.07.05, 22:19
        tez na sześć

        5040
        • karlin FRUIT 23.07.05, 22:31
          Najbardziej lubię owoc ongiś zwany męczennicą.

          Dla smakoszy.
    • aquanet O R L I K n/t 23.07.05, 22:33
      7em napisał:

      > 5040
    • wolomin_w_nocy mrozy 23.07.05, 22:34

    • salomonna orzeh:)) 24.07.05, 04:42
    • salomonna broku(l) 24.07.05, 04:43
    • salomonna irrys:) 24.07.05, 04:44
    • jaceq Re: roślina, na pieć, druga er? /nt 24.07.05, 10:10

      czosnek
      _____________________________
      "Bóg. Ojczyzna. Honorarium."
    • aquanet T R U S_ kawka n/t :) 24.07.05, 10:17
      7em napisał:

      > 5040
    • subtelna.x Re: mirra-wspak 24.07.05, 10:20
    • wojcd kszak /nt 24.07.05, 16:42
    • galba Czosnek? /nt/ 24.07.05, 17:48
      7em napisał:

      > 5040
      • danutki Re: Czosnek? /nt/ 24.07.05, 17:56
        galba napisał:

        > 7em napisał:
        >
        > > 5040
        >
        >

        hasła szukasz?
        na włam do skrzynki?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka