ada08 Re: roślina, na pieć, druga er? /nt 22.07.05, 19:00 GROCH )) Co wygrałam ? Jeśli odkurzacz lub żelazko to zrzekam się nagrody a. Odpowiedz Link Zgłoś
ada08 Re: dla 7emek specjalnej troski 22.07.05, 19:14 rycho7 napisał: > RZYTO Jeszcze może być GRZEH. Dlaczego nie ? a. Odpowiedz Link Zgłoś
v.ci TRAWA ;-) 22.07.05, 19:18 Wy palicie wciąż to świnstwo Mieliśmy wiele skarg V.C. PS Tylko się nie zaciągaj ! Odpowiedz Link Zgłoś
ada08 Re: PROCH !!! 22.07.05, 19:20 W to się obrócicie, zaczem rośliną się staniecie, zobaczycie ! a. Odpowiedz Link Zgłoś
7em Re: TRAWA ;-) 22.07.05, 21:05 nie musze przyczytam kilka postow na FA i jestem mocniej skapiony ps przypomnialem sobie jaki jest najlepszy kawalek tlove G.L.O.R.I.A. 5040 Odpowiedz Link Zgłoś
v.ci Re: TRAWA ;-) 22.07.05, 22:56 7em napisał: > nie musze > przyczytam kilka postow na FA i jestem mocniej skapiony Masz rację . Jak czyta się u sz0ka i tomeleca , że nie ma różnicy między Szwecją a KRL-D , to tak jakby człek obalił 0,75 l , wciągnął scieżkę i i przypalił gandzię ... > ps > przypomnialem sobie jaki jest najlepszy kawalek tlove > G.L.O.R.I.A. > > 5040 > To nasi chlopcy z Częstochowy . Szkoda , że tak 'zwarszawieli' Odpowiedz Link Zgłoś
7em Re: TRAWA ;-) 24.07.05, 10:07 , że nie ma różnicy między > Szwecją a KRL-D , bo nie ma 8-) 5040 Odpowiedz Link Zgłoś
v.ci Re: TRAWA ;-) 25.07.05, 22:12 7em napisał: > > , że nie ma różnicy między > > Szwecją a KRL-D , > > bo nie ma 8-) I pewnie dlatego aż 33 tys. ludzi z całego świata ( 7. miejsce ) złożyło w 2002 r. wnioski o azyl w Szwecji ? Odpowiedz Link Zgłoś
aquanet WRZOS n/t 22.07.05, 19:20 ada08 napisała: > rycho7 napisał: > > > RZYTO > > Jeszcze może być GRZEH. Dlaczego nie ? > a. > Odpowiedz Link Zgłoś
aquanet jak i "rzytko" to i PROSO :)))) 22.07.05, 19:21 ada08 napisała: > rycho7 napisał: > > > RZYTO > > Jeszcze może być GRZEH. Dlaczego nie ? > a. > Odpowiedz Link Zgłoś
ada08 Re: KROWA 22.07.05, 19:29 Jest taka roślina. Niech ktoś udowodni, że nie ma. a. Odpowiedz Link Zgłoś
ada08 Re: KROWA !? 22.07.05, 20:03 v.ci napisał: > Stawiam orzechy przeciwko dolarom , że nie ma v.ci napisał: > Stawiam orzechy przeciwko dolarom , że nie ma Jest taka roślina KROWA. Tak ją nazwałam. Krowa doniczkowa domowa. Przegrałeś. Nie znasz się na uprawie roślin domowych. Dawaj ORZECh ! (h opcjonalne). a. Odpowiedz Link Zgłoś
v.ci Re: KROWA !? 22.07.05, 23:00 ada08 napisała: > v.ci napisał: > > > Stawiam orzechy przeciwko dolarom , że nie ma > > v.ci napisał: > > > Stawiam orzechy przeciwko dolarom , że nie ma > > Jest taka roślina KROWA. Tak ją nazwałam. W Adama się bawisz ? Krowa doniczkowa domowa. > Przegrałeś. Nie znasz się na uprawie roślin domowych. > Dawaj ORZECh ! (h opcjonalne). > a. > A ta "krowa" daje mleko pasteryzowane czy UHT ? PS Znam się za to doskonale na kotach domowych . W aplikowaniu mojej kotce pigułek hormonalnych doszedlem do takiej wprawy , że zasłonki w oknach pozostają nienaruszone ;-0 Odpowiedz Link Zgłoś
wolomin_w_nocy 100krotka 23.07.05, 07:55 Roslina wieloletnia. Kwiaty zebrane w pelne koszyczki kwiatowe, osadzone na dlugich szypulkach. Kwitnie kwiecien-czerwiec w 9 mies. po wysiewie. Polecana na rabaty, do obwodek, skrzynek oraz na kwiat ciety do malych bukietow. Juz wysialem, na nastepny rok. Odpowiedz Link Zgłoś
danutki Re: 100krotka 23.07.05, 14:05 wolomin_w_nocy napisał: > Roslina wieloletnia. Kwiaty zebrane w pelne koszyczki kwiatowe, osadzone na > dlugich szypulkach. Kwitnie kwiecien-czerwiec w 9 mies. po wysiewie. Polecana > na rabaty, do obwodek, skrzynek oraz na kwiat ciety do malych bukietow. > > Juz wysialem, na nastepny rok. chyba nie ma ww Polsce dziewczynki, która by ze 100krotek nie wiła wianków na wiosnę Odpowiedz Link Zgłoś
rycho7 nie podatek lecz kwiatek 23.07.05, 22:35 Ma platki w bialo czerwona kratke. Z rodziny czetnikow. Odpowiedz Link Zgłoś
7em Re: nie podatek lecz kwiatek 24.07.05, 15:18 nie wolno stosowac czeskich slowek. zle sie je wymawia 5040 Odpowiedz Link Zgłoś
karlin Trupieć 23.07.05, 21:16 Strupieszały traw. Tak bardzo, że szósta litera się nie liczy. Odpowiedz Link Zgłoś
karlin FRUIT 23.07.05, 22:31 Najbardziej lubię owoc ongiś zwany męczennicą. Dla smakoszy. Odpowiedz Link Zgłoś
jaceq Re: roślina, na pieć, druga er? /nt 24.07.05, 10:10 czosnek _____________________________ "Bóg. Ojczyzna. Honorarium." Odpowiedz Link Zgłoś
danutki Re: Czosnek? /nt/ 24.07.05, 17:56 galba napisał: > 7em napisał: > > > 5040 > > hasła szukasz? na włam do skrzynki? Odpowiedz Link Zgłoś