Dodaj do ulubionych

do zwolennikow monarchii!

IP: *.pgi.waw.pl 14.10.02, 10:11
Nawet oswieconej.
Kto wg. was powinien zostac polskim krolem? No bo tak fajno tu opowiadacie,
ze monarchia cacy, ale duzo zalezaloby od monarchy.
Obserwuj wątek
    • Gość: siedem ja /nt IP: 213.216.66.* 14.10.02, 10:12
      5040
      • Gość: Galba JA !!! /nt/ IP: 213.17.161.* 14.10.02, 11:01

    • Gość: n0str0m0 nieprawda! IP: 202.108.191.* 14.10.02, 11:24
      wierze, ze czasy triumwiratow sie nie skonczyly

      moja swieta trojca to
      edward gierek z balcerowiczem i kaczorem donaldem

      oni wszyscy tak wiele zrobili dobrego dla polski
      a gierek to na dodatek byl smieszny...

      nostromo

      p.s. stanowczo protestuje przeciwko kandydaturze 7 oraz galby, tylko ja
      jestem prawdziwym napoleonem... a moze jakis triumwiracik,
      panowie???
    • Gość: natt wasze odpowiedzi dyskredytuja w moich oczach... IP: *.pgi.waw.pl 14.10.02, 11:32
      ... idee monarchii. Zebyscie przynajmniej jakis najprostszy programik
      polityczny podali. Wiecie, cos w stylu: chcemy zeby wszystcy nyli bogaci a nie
      biedni, szczesliwi a nie nieszczesliwi, zdrowi a nie chorzy, syci a nie glodni
      itp.
      • Gość: n0str0m0 natt, nie badz taki ciemny, to juz bylo... IP: 202.108.191.* 14.10.02, 11:38
        proletariusze wszystkich krajow laczcie sie
        wszystko co nasze polsce oddamy

        1000 szkol na tysiaclecie
        szoste miejsce na swiecie w eksporcie siarki
        pierwsze za chinami w produkcji lokomotyw parowych...

        a leczenie nawet nie za darmo
        a zupelnie przymusowe!!!

        polak potrafi!!!

        nostromo
    • Gość: Biały Dyktator IP: *.dip.t-dialin.net 14.10.02, 11:35
      który byłby w stanie przeprowadzić skutecznie zamach stanu bez rozlewu krwi,
      byłby tak zręcznym dyplomatą, że zapomiegłby natychmiastowym bombardowaniom
      NATO ("w obronie demokracji") i potrafiłby wziąć całe towarzystwo za mordę i
      doprowadzić do rozkwitu gospodarki (coś a' la Pinochet tylko bez szwadronów
      śmierci).

      Taki dyktator miałby pełne prawo do tego, żeby się koronowac na króla Polski.
      • Gość: siedem Re: Dyktator IP: 213.216.66.* 14.10.02, 11:41
        Gość portalu: Biały napisał(a):

        > który byłby w stanie przeprowadzić skutecznie zamach stanu bez rozlewu krwi,
        > byłby tak zręcznym dyplomatą, że zapomiegłby natychmiastowym bombardowaniom
        > NATO ("w obronie demokracji") i potrafiłby wziąć całe towarzystwo za mordę i
        > doprowadzić do rozkwitu gospodarki (coś a' la Pinochet tylko bez szwadronów
        > śmierci).
        >
        > Taki dyktator miałby pełne prawo do tego, żeby się koronowac na króla Polski.

        ten tekst wyżej to o mnie jest. chyba jednak nie moglbym sobie odmowic drobnej
        przyjemnosci wyrżniecia kilkunastu tysiecy postsovieckich aparatczyków,
        bardziej aktywnych biurew ala de doque, pejsatych dywersantow i zwyklych
        postepowców.

        5040
        • Gość: n0str0m0 brawo 7, lepsze niz moje wczasy na syberii/nt IP: 202.108.191.* 14.10.02, 11:55
        • Gość: natt Re: Dyktator IP: *.pgi.waw.pl 14.10.02, 12:09
          Gość portalu: siedem napisał(a):

          > Gość portalu: Biały napisał(a):
          >
          > > który byłby w stanie przeprowadzić skutecznie zamach stanu bez rozlewu krw
          > i,
          > > byłby tak zręcznym dyplomatą, że zapomiegłby natychmiastowym bombardowanio
          > m
          > > NATO ("w obronie demokracji") i potrafiłby wziąć całe towarzystwo za mordę
          > i
          > > doprowadzić do rozkwitu gospodarki (coś a' la Pinochet tylko bez szwadronó
          > w
          > > śmierci).
          > >
          > > Taki dyktator miałby pełne prawo do tego, żeby się koronowac na króla Pols
          > ki.
          >
          > ten tekst wyżej to o mnie jest. chyba jednak nie moglbym sobie odmowic
          drobnej
          > przyjemnosci wyrżniecia kilkunastu tysiecy postsovieckich aparatczyków,
          > bardziej aktywnych biurew ala de doque, pejsatych dywersantow i zwyklych
          > postepowców.
          >
          > 5040
          siedem, jakie dajesz gwarancje, ze nie zaliczysz mnie do kategorii przez siebie
          wymienionych?
          • Gość: siedem Re: Dyrektor IP: 213.216.66.* 14.10.02, 12:29
            Gość portalu: natt napisał(a):

            > siedem, jakie dajesz gwarancje, ze nie zaliczysz mnie do kategorii przez
            siebie
            >
            > wymienionych?

            biohazard
            5040
    • Gość: z Re: do zwolennikow monarchii! IP: proxy / *.cpe.net.cable.rogers.com 14.10.02, 20:02
    • wild do zwolennikow monarchii w ciągłej elekcji? 14.10.02, 20:19
      Gość portalu: natt napisał(a):

      > ale duzo zalezaloby od monarchy.

      a co zależałoby od tego monarchy? to że będe smażył placki w mojej kuchni
      umytymi czy brudnymi rękoma? smile

      _____________________________________________________________________________

      "Moje poglądy polityczne coraz bardziej skłaniają się ku Anarchii (w rozumieniu
      filozoficznym, w którym oznacza ona zniesienie wszelkiej kontroli, nie zaś
      mężczyzn z bokobrodami podkładających bomby) - lub ku
      Monarchii »niekonstytucyjnej«. Aresztowałbym każdego, kto używa słowa »Państwo«
      (w jakimkolwiek innym znaczeniu niż nieożywione królestwo Anglii i jego
      mieszkańcy: rzecz pozbawiona władzy, praw i rozumu); a po daniu mu szansy
      odwołania swoich słów, gdyby okazał się uparty, straciłbym go!" Tak pisał
      Tolkien do syna Michaela w 1943 roku.
      ______________________________________________________________________________


      gdy przyjmie sie słowo "państwo" za jeszcze jeden synonim
      słowa "kradzież" "haracz" "grabież" wszystko bedzie bardziej oświecone! i
      zrozumiałe... smile nic by nie zależało?... co by zależało? nic by nie zależało...


      www.libertarianizm.pl/kult.html
    • Gość: f Re: do zwolennikow monarchii! IP: *.tarnobrzeg.cvx.ppp.tpnet.pl 14.10.02, 20:32
      Czyżby chodziło o koronację córki Kwasniewskich?
      Jezeli zostanie ochrzczona a matka Wrzawianka spod Stalowej Woli będzie
      uczęszczać na niedzielne msze-jestem za!
    • jaceq Nie interesuje mnie nic poniżej cesarstwa. 14.10.02, 21:47
      Oczekuję propozycji.
      • Gość: skrent A powyżej ? IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 14.10.02, 21:49
        jaceq napisał:

        > Oczekuję propozycji.
        -------------
        To może reaktywować Środkowoafrykańskie z opcją konsumowania podwładnych ?
        • Gość: f Re: A powyżej ? IP: *.tarnobrzeg.cvx.ppp.tpnet.pl 14.10.02, 22:09
          Bogassa to jest ten odpowiednik!
          Zjadanie mózgów przeciwników to dbry pomysł!
          Np Chruszczow zjada mózg Kenedego!
          To jest wspaniały czas dla komunizmu!
        • jaceq Re: A powyżej ? 14.10.02, 22:22
          Gość portalu: skrent napisał(a): "A powyżej ? "

          Co powyżej? Posada Pana Boga mnie nie interesuje chwilowo, z powodu braku kwalifikacji, w tym wszystkich
          wymaganych języków.

          O wyższości papiestwa nad cesarstwem to jak o wyższości św. Bożego N. nad Wielkanocnymi.
          No, ostatecznie...
          Za to celibat miałby przesr..ne, gdybyście się zdecydowali. Polski patron - zresztą też.
      • Gość: krzys52 ___z Koniem czy bez Konia?___ IP: *.proxy.aol.com 14.10.02, 23:07
        Czy blaznowie musieliby nosic muszki, czy tez bylby to przywilej blaznow?
        A co z szambelanami? Jekie byloby zajecie szambelanow?
        Czy w przypadku decyzji na rzecz cesarstwa z Koniem dosiadalbys go z grzbietow
        arystokracji czy tez dam dworu?
        ITD., ITP. pozostale Wielkie Pytania
        ..
        K.P.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka