Dodaj do ulubionych

Nareszcie przyłapali abpralla

20.07.07, 21:06
Miał prawie 7 promili i prowadził auto

wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,4328010.html
Obserwuj wątek
    • mistrz_ognia abpralla 20.07.07, 21:11
      nie jest taki zły na jakiego wygląda.
      • wikul Abprall vom Mandrill 20.07.07, 21:33
        www.christiankessler.de/newstick17.html
    • rimbalzo Re: Nareszcie przyłapali abpralla 20.07.07, 21:34
      zwykle powadzę grippena , a na lądzie dowodzę BMW...
      inne gowno-pojazdy mnie nie interesują ..

    • baba_z_magla Re: Nareszcie przyłapali abpralla 20.07.07, 22:33
      Wielkie mi co! Co to jest abprall??
      • rimbalzo Re: Nareszcie przyłapali abpralla 20.07.07, 22:35
        rykoszet , babo jago ...
      • wikul Re: Nareszcie przyłapali abpralla 20.07.07, 22:36
        baba_z_magla napisała:

        > Wielkie mi co ! Co to jest abprall ??


        Abprall to rimbalzo lub inne klony.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka