wikul 20.07.07, 21:06 Miał prawie 7 promili i prowadził auto wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,4328010.html Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
wikul Abprall vom Mandrill 20.07.07, 21:33 www.christiankessler.de/newstick17.html Odpowiedz Link Zgłoś
rimbalzo Re: Nareszcie przyłapali abpralla 20.07.07, 21:34 zwykle powadzę grippena , a na lądzie dowodzę BMW... inne gowno-pojazdy mnie nie interesują .. Odpowiedz Link Zgłoś
baba_z_magla Re: Nareszcie przyłapali abpralla 20.07.07, 22:33 Wielkie mi co! Co to jest abprall?? Odpowiedz Link Zgłoś
rimbalzo Re: Nareszcie przyłapali abpralla 20.07.07, 22:35 rykoszet , babo jago ... Odpowiedz Link Zgłoś
wikul Re: Nareszcie przyłapali abpralla 20.07.07, 22:36 baba_z_magla napisała: > Wielkie mi co ! Co to jest abprall ?? Abprall to rimbalzo lub inne klony. Odpowiedz Link Zgłoś