Dodaj do ulubionych

Treuga Dei

IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 26.12.01, 00:29
Drodzy Forumianie,

Sprawa zbrodni w Jedwabnem od poczatku istnienia Forum zajmowala na nim duzo
miejsca, dyskusje byly (i sa) zazarte, bolesne - a perspektywa porozumienia
watpliwa. Dzis dzien Bozego Narodzenia. Czy moglibysmy na swieta
powstrzymac sie od tych sporow? Niechaj dawnym chrzescijanskim obyczajem w tych
dniach zapanuje na Forum Treuga Dei - Pokoj Bozy, o co, skladajac Wam
swiateczne zyczenia, osmiela sie prosic

Lisek
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka