Gość: Lisek
IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl
26.12.01, 00:29
Drodzy Forumianie,
Sprawa zbrodni w Jedwabnem od poczatku istnienia Forum zajmowala na nim duzo
miejsca, dyskusje byly (i sa) zazarte, bolesne - a perspektywa porozumienia
watpliwa. Dzis dzien Bozego Narodzenia. Czy moglibysmy na swieta
powstrzymac sie od tych sporow? Niechaj dawnym chrzescijanskim obyczajem w tych
dniach zapanuje na Forum Treuga Dei - Pokoj Bozy, o co, skladajac Wam
swiateczne zyczenia, osmiela sie prosic
Lisek