wolna444 17.05.09, 10:02 czy haszo, szaho szachmat i inne szachy to jest jedna i ta sama osoba ? Bo nie wiem jak sie odnosic i komu wlasciwie odpisywac Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
cyborg.jr Re: prosze o wyjasnienie 17.05.09, 10:07 to nie jest jedna odoba , to jest jedna rodzina , tam jego kuzynem jest także rycho7 Odpowiedz Link Zgłoś
melord Re: prosze o wyjasnienie 17.05.09, 10:20 ten sam... w porzadku facio czasami wchodzi na watki nie te co potrzeba czasami troche tresc watku sie placze pisze ciekawie....to najwazniejsze moski za nim nie przepadaja...nie wiem dlaczego z rychem ma na pienku ale ciekawie sie ich"bluzgi" czyta to tyla.... Odpowiedz Link Zgłoś
wolna444 dzieki melord, wiem na czym stoje :* n/txt 17.05.09, 10:23 melord napisał: > ten sam... w porzadku facio > czasami wchodzi na watki nie te co potrzeba > czasami troche tresc watku sie placze > pisze ciekawie....to najwazniejsze > moski za nim nie przepadaja...nie wiem dlaczego > z rychem ma na pienku ale ciekawie sie ich"bluzgi" czyta > to tyla... Odpowiedz Link Zgłoś
polski_francuz Odnos sie 17.05.09, 10:26 "Bo nie wiem jak sie odnosic" z respektem. On jest OK tylko, ze komunikuje w bardzo osobisty sposob. Mnie sie wersja szach, najbardziej skondensowana, najbardziej podoba. Ale 100% pewnosci nie mam czy to Bog Ojciec, Syn Bozy czy Duch Swiety. PF Odpowiedz Link Zgłoś
wolna444 Re: Odnos sie 17.05.09, 10:31 polski_francuz napisał: > "Bo nie wiem jak sie odnosic" > > z respektem. On jest OK tylko, ze komunikuje w bardzo osobisty sposob. > Nie odnosilam sie wcale bo nie wiedzialam z kim zacz - ale jesli juz to zawsze z respektem. Zreszta napisalam ze bardzo Go lubie, wiem ze Polska jest dla niego na pierwszym miejscu i to szanuje. Odpowiedz Link Zgłoś
rycho7 Polska to Hasz 17.05.09, 10:34 wolna444 napisała: > Polska jest dla niego na pierwszym miejscu i to szanuje. A skad wiesz, ze Twoja Polska? Bo pluc potrafi kazdy, aczkolwiek uwielbiaja z "patriotycznym" zadeciem. Odpowiedz Link Zgłoś
wolna444 Re: Polska to Hasz 17.05.09, 10:40 rycho7 napisał: > A skad wiesz, ze Twoja Polska? Bo pluc potrafi kazdy, aczkolwiek uwielbiaja z > "patriotycznym" zadeciem. Jaka tam moja ... Wspolna ona ci jest, cos sie tak na mnie rzucil ? Nie ukrywam ze mam swoje zadecia prowalesowskie. Nauczylo mnie zycie ze maluczkie ludzie tworza historie, nie uczeni i filozofowie, jedni jednak maluczcy sa tyranami a drudzy maluczcy patriotami i przywracaja tozsamosc narodowi. Odpowiedz Link Zgłoś
rycho7 Re: Polska to Hasz 17.05.09, 10:52 wolna444 napisała: > Wspolna ona ci jest, cos sie tak na mnie rzucil ? Przepraszam, nie mialem takiego zamiaru i nie sadze zebym tak zrobil. Haszysci prowadza polityke wykluczania. To nie przeszkadza Cie we wspolnocie? > drudzy maluczcy patriotami i przywracaja tozsamosc narodowi. Car byl cwanszy i uwlaszczyl chlopow. Carskich maluczkich bylo 90%. Przywrocil syte dzieci narodowi. Odpowiedz Link Zgłoś
wolna444 Re: Polska to Hasz 17.05.09, 11:13 rycho7 napisał: > > Haszysci prowadza polityke wykluczania. To nie przeszkadza Cie we wspolnocie? jak pisalam, nie znam swiatopogladu hasza, bo byl w kilku nickach i nie bralam serio wpisow. > > > drudzy maluczcy patriotami i przywracaja tozsamosc narodowi. > > Car byl cwanszy i uwlaszczyl chlopow. Carskich maluczkich bylo 90%. Przywrocil > syte dzieci narodowi. Ja mowie o Polsce, co mnie tam caryzm Rasiji obchodzi. Nas "uwlaszczyc" chcial Stalin i co mu z tego wyszlo ? Odpowiedz Link Zgłoś
amamit oj wyszlo, wyszlo... 17.05.09, 11:17 3/4 wpisow na tym forum jest dowodem )) Odpowiedz Link Zgłoś
wolna444 Re: oj wyszlo, wyszlo... 17.05.09, 11:20 amamit napisała: > 3/4 wpisow na tym forum jest dowodem )) amamit a ty z jakiej bajki ? Odpowiedz Link Zgłoś
amamit Re: oj wyszlo, wyszlo... 17.05.09, 11:22 z tej, za ktora nie przepadasz maglarciu... Odpowiedz Link Zgłoś
wolna444 Re: oj wyszlo, wyszlo... 17.05.09, 11:24 amamit napisała: > z tej, za ktora nie przepadasz maglarciu... znowu zydlo ... ale ze Szwecji zajmujacy sie Polska wlasnie Odpowiedz Link Zgłoś
wolna444 Re: oj wyszlo, wyszlo... 17.05.09, 11:38 amamit napisała: > ze Szwecji??? znowu pijesz? tak. tak. lepsze to niz rozmowa z zydlakiem. Over. Odpowiedz Link Zgłoś
wolna444 Re: oj wyszlo, wyszlo... 17.05.09, 11:23 wolna444 napisała: > amamit napisała: > > > 3/4 wpisow na tym forum jest dowodem )) > > amamit a ty z jakiej bajki ? dodam ze 3/4 tutaj to pisuje z emigracji politycznej, wiec jak sobie to tlumaczysz ? Odpowiedz Link Zgłoś
amamit Re: oj wyszlo, wyszlo... 17.05.09, 11:36 ja sobie tego nie tlumacze )) socjologiem nie jestem Odpowiedz Link Zgłoś
melord Re: oj wyszlo, wyszlo... 17.05.09, 11:38 wolna444 napisała: > > amamit a ty z jakiej bajki ? on/ona z erecjanskiej bajki....na razie pasywnej Odpowiedz Link Zgłoś
wolna444 Re: oj wyszlo, wyszlo... 17.05.09, 11:43 melord napisał: > on/ona z erecjanskiej bajki....na razie pasywnej toz widze, czepil sie stary cap i jak zwykle szczeka nie na temat parch skundlony. Dziwie sie tylko ze te parchy tak ukochali polska ziemie i polskich ludzi, maja te swoja kraina miodem i mlekiem plynaca ale ni kuta tam zadna parchata szmata nie zajrzy, nawet na forach. Odpowiedz Link Zgłoś
melord Re: oj wyszlo, wyszlo... 17.05.09, 11:48 maglarcia....musisz uwazac,zmieniaja nicki jak rekawiczki sam tez rzadko tutaj zagladam i polapac sie nie moge..... anyway...hasz0 jest OK troche glinda ale inteligentna glinda Odpowiedz Link Zgłoś
wolna444 Re: oj wyszlo, wyszlo... 17.05.09, 11:52 melord napisał: > maglarcia....musisz uwazac,zmieniaja nicki jak rekawiczki jak rekawiczki ?? to JA moge zmieniac jako kobieta rekawiczki, ta nacja zmienia NAZWISKA w dowodach osobistych, ....tak ze nie nowina jak dla mnie > sam tez rzadko tutaj zagladam i polapac sie nie moge..... > anyway...hasz0 jest OK troche glinda ale inteligentna glinda wiem, dzieki Odpowiedz Link Zgłoś
g-48 Re: wolna444 17.05.09, 12:03 A gdzie ty znowu przebywala jak cie nie bylo?Fajnie cie znowu tu widziec. A stado erecanow jest ostatnio nerwowe i coraz bardziej chamskie bo kroi sie na obnizenie jalmuzny z Zachodu a do roboty to oni nie stworzeni. Odpowiedz Link Zgłoś
wolna444 Re: wolna444 17.05.09, 12:09 g-48 napisał: > > A gdzie ty znowu przebywala jak cie nie bylo?Fajnie cie znowu tu > widziec. > A stado erecanow jest ostatnio nerwowe i coraz bardziej chamskie bo > kroi sie na obnizenie jalmuzny z Zachodu a do roboty to oni nie > stworzeni. ano widzisz, weszlam grzecznie i na dzien dobry uslyszalam od kurew pijaczek, Odpowiedz Link Zgłoś
amamit Re: wolna444 17.05.09, 12:14 no co z tym pifkiem maglarcia? taka okazja, zeby dac mi po ryju??? a ty nic? Odpowiedz Link Zgłoś
wolna444 Re: wolna444 17.05.09, 12:18 amamit napisała: > no co z tym pifkiem maglarcia? taka okazja, zeby dac mi po ryju??? a ty nic? po ryju to ty chopcze ode mnie wirtualnie dostajesz i sie oblizujesz, mam nadzieje ze renka ci sie nie zagrzala ? Odpowiedz Link Zgłoś
amamit Re: wolna444 17.05.09, 12:28 ))))) zartujesz sobie )) mam prezent dla ciebie maglarciu, lubisz poezje? Johann Georg Jacobi Nach einem alten Liede Sagt, wo sind die Veilchen hin? Die so freudig glänzten Und der Blumen Königin Ihren Weg bekränzten? Jüngling ach! Der Lenz entflieht, Diese Veilchen sind verblüht! Sagt wo sind die Rosen hin? Die wir singend pflückten, Als sich Hirt und Schäferin Hut und Busen schmückten? Mädchen ach! Der Sommer flieht, Jene Rosen sind verblüht! Führe denn zum Bächlein mich, Das die Veilchen tränkte; Das mit leisem Murmeln sich In die Thäler senkte. Luft und Sonne glühten sehr, Jenes Bächlein ist nicht mehr! Odpowiedz Link Zgłoś
wolna444 Re: wolna444 17.05.09, 12:38 dobra sluchaj rafale ze swini czy cos tam jak ciebie nazywaja Odwal sie ode mnie, nie gustuje w glowach z cebra, zakochales sie .. trudno, zdarza sie kazdemu, ale ja nie dla ciebie dulcynea, nie also - paszol won ! Odpowiedz Link Zgłoś
g-48 Re: wolna444 17.05.09, 13:09 Nie wiedza jak - to po dzieciach ci zaczna jezdzic, tylko te > parchlo spraw sadowych sie boja, bo to kosztuje i ich wstrzymuje. Typowa UBecka szkola delikwenta zastraszyc a na rodzinie sie odbic. Mozesz sobie wyobrazic jak by teraz Polska wygladala jak by te kanalie siedzialy w Polsce? Odpowiedz Link Zgłoś
wolna444 Re: wolna444 17.05.09, 13:15 g-48 napisał: > Typowa UBecka szkola delikwenta zastraszyc a na rodzinie sie odbic. > Mozesz sobie wyobrazic jak by teraz Polska wygladala jak by te > kanalie siedzialy w Polsce? Wiesz, Gomulka to chyba wiedzial co robil. Oczyscil po prostu, zobacz - sama korzysc, paru zostalo tylko a ile jatrza, nie do wiary. Odpowiedz Link Zgłoś
melord Re: wolna444 17.05.09, 13:27 wolna444 napisała: > > Wiesz, Gomulka to chyba wiedzial co robil. > Oczyscil po prostu, zobacz - sama korzysc, paru zostalo tylko a ile > jatrza, nie do wiary. > nie jatrza...judza Odpowiedz Link Zgłoś
rycho7 Re: Polska to Hasz 17.05.09, 14:05 wolna444 napisała: > Ja mowie o Polsce, co mnie tam caryzm Rasiji obchodzi. W 1864 korone Krolewstwa Polskiego nosil car i uwlaszczyl chlopow w tymze krolewstwie spod niewoli szlachetkow, ktorzy wzniecili zamiec w 1863 roku. Ciesze sie, ze nie jestesmy z tego samego rosyjskiego Przywisla. Mietiel stlamsil bohaterski general Suworow. Nosiciel Wirtuti Militari. > Nas "uwlaszczyc" chcial Stalin i co mu z tego wyszlo ? Stalin to chcial kibucowac jak judki i co im z tego wyszlo? Odpowiedz Link Zgłoś
wolna444 Re: Polska to Hasz 17.05.09, 14:14 rycho7 napisał: > W 1864 korone Krolewstwa Polskiego nosil car i uwlaszczyl chlopow w tymze > krolewstwie spod niewoli szlachetkow, ktorzy wzniecili zamiec w 1863 roku. mnie akurat krotkiej historii caratu nie musisz opowiadac. > Ciesze sie, ze nie jestesmy z tego samego rosyjskiego Przywisla. Mietiel > stlamsil bohaterski general Suworow. Nosiciel Wirtuti Militari. > tjaaaa a wy co chcialiscja Galka powiedjec, to to rewoliucija ? > > Nas "uwlaszczyc" chcial Stalin i co mu z tego wyszlo ? > > Stalin to chcial kibucowac jak judki i co im z tego wyszlo? judki zrobili po komunistycznemu, za robote figa i ciesz sie ze zryc masz Nauka w las poszla. Odpowiedz Link Zgłoś
rycho7 Re: Polska to Hasz 17.05.09, 14:21 wolna444 napisała: > mnie akurat krotkiej historii caratu nie musisz opowiadac. To sa patriotyczne kawalki z Przywisla. Nie kochasz Przywisla? > judki zrobili po komunistycznemu, za robote figa i ciesz sie ze > zryc masz Po komunistycznemu bylo na Ukrainie w czasie Wielkiego Glodu (zryc nie masz). Kupiono maszyny do fabryk broni. Tych co to front zaopatrywaly zza Uralu. > Nauka w las poszla. Ojczyzna w potrzebie? Dziewki w gumnie macac? Odpowiedz Link Zgłoś
wolna444 Re: Polska to Hasz 17.05.09, 14:32 przepraszam cie rycho 7 czy ty potrafisz czasami odpowiadac na temat watku, czy po prostu swoje przemyslenia przenosisz Odpowiedz Link Zgłoś
rycho7 Re: Polska to Hasz 17.05.09, 14:46 wolna444 napisała: > czy ty potrafisz czasami odpowiadac na temat watku Popatrz na poczatek tego watku i poszukaj jak niejaka wolna444 zachwyca sie haszystowska miloscia do Polski. Co ciekawe taze wolna444 rozpoczela watek o Haszu. Ja Ci odpowiedzialem o jakosci tzw."patriotyzmu" haszystowskiego i temat kontynuluje. Jakos tak wyszlo, ze to Tobie nie podobal sie Krol Polski z 1864 roku, uwlaszczenie przywislanskiej tluszczy kosztem Narodu oraz zywienie kibucnikow. Ja jedynie prostuje Twe watpliwosci. Car by poslal kozakow na judkow i uwlaszczyl Palestynow jak Boh przykazal. Odpowiedz Link Zgłoś
wolna444 Do absztyfa 17.05.09, 12:44 za to co zrobiles i mnie powaliles na kolana ... jestem gotowa ci nie tylko splunac w twarz ale tez zabic chamie. Odpowiedz Link Zgłoś
amamit Re: Do absztyfa 17.05.09, 12:46 daj spokoj Absztysiowi, ostatni raz pisze... mozg ci wyzarlo? Odpowiedz Link Zgłoś
wolna444 Re: Do absztyfa 17.05.09, 12:51 amamit napisała: > daj spokoj Absztysiowi, ostatni raz pisze... mozg ci wyzarlo? wiesz, jestem dorosla kobieta, mam dwoje doroslych juz dzieci, czasami jestem zmeczona zyciem ... ale nie lubie rozmawiac z kims kto mnie niby zna a ja bladze, mam to w dupie delikatnie mowiac i koncze rozmowe Odpowiedz Link Zgłoś
amamit Do Maglary 17.05.09, 12:54 a ja mam w dupie, ze masz skleroze, albo za duzo pilas kiedysmy sie sobie przedstawily )) Odpowiedz Link Zgłoś
wolna444 Re: Do Maglary 17.05.09, 12:59 amamit napisała: > a ja mam w dupie, ze masz skleroze, albo za duzo pilas kiedysmy sie sobie przed > stawily )) tak tak, masz calkowita racje, nie pamietam. Jestes kobitom wnioskuje przy moim delirium, dalej nie kojarze, moze mi tremens pomoze. Odpowiedz Link Zgłoś
amamit Re: Do Maglary 17.05.09, 13:01 podpowiem C o nute chodzi )) jesli sobie nie przypomnisz- trudno Odpowiedz Link Zgłoś
wolna444 Re: Do Maglary 17.05.09, 13:08 amamit napisała: > podpowiem C o nute chodzi )) jesli sobie nie przypomnisz- trudno Gralam na kornecie w orkiestrze, spiewac ni kuty w c wysokim nie umiem , bo mam piekny alt i go wykorzystalam na pieknym spiewaniu w koncertach, robie to dzisiaj w lazience ... i ni kuta nie przypominam sobie pania "C". Napisz moze na priwa zebym cie wiecej tak nie opierd..la na forum, bo ten przywilej ma tylko pare osob ? Odpowiedz Link Zgłoś
melord Re: Do Maglary 17.05.09, 13:13 wolna444 napisała: > > Napisz moze na priwa zebym cie wiecej tak nie opierd..la na forum, > bo ten przywilej ma tylko pare osob ? slusznie...z trollami nie ma co gadac opie...lac nalezy znanych i wybranych Odpowiedz Link Zgłoś
absztyfikant Re: Do absztyfa 17.05.09, 17:34 Schatzi, was hab' ich gemacht? Amamit ist eine andere Person. Wirklich! Odpowiedz Link Zgłoś
amamit co sie jej tlumaczysz? :) 17.05.09, 17:46 napisalam, ze ja to nie ty i z opoznieniem dotarlo...chyba Odpowiedz Link Zgłoś
g-48 Re: co sie jej tlumaczysz? :) 17.05.09, 17:53 amamit 17.05.09, 17:46 Odpowiedz napisalam, ze ja to nie ty i z opoznieniem dotarlo...chyba Re: Do absztyfa absztyfikant 17.05.09, 17:34 Odpowiedz Schatzi, was hab' ich gemacht? Amamit ist eine andere Person. Wirklich! Dwa durnie z Ereca tak czy tak Odpowiedz Link Zgłoś
vicky17 Re: co sie jej tlumaczysz? :) 17.05.09, 19:22 g-48 napisał: > Dwa durnie z Ereca tak czy tak troche znudzone jak widze..panienki widac niezbyt urokliwe skoro absztyfikanci dalej siedza tu i pilnuja innego kurnika oj wej te koszerne chlopy jakies wybrakowane sie ostatnio porobily,od nadmiaru koszernych pieknosci balkoniowych chiba. a bylo se troche poserfowac w normalnym swiecie,to i humorek by sie poprawil i kondycyjka bylaby lepsza. a tak..flauta..nu i cusZ tak jusZ byc musi widac. oops zawsze mozna te zydowskie placki kartoflane wpieprzyc...wszak to znana remedy na wszystko..od tysiacleci. Odpowiedz Link Zgłoś
absztyfikant Re: co sie jej tlumaczysz? :) 17.05.09, 19:11 Gut zu wissen Ich will nicht jetzt sterben Odpowiedz Link Zgłoś
amamit Re: co sie jej tlumaczysz? :) 17.05.09, 19:22 na mnie tez jeszcze nie czas moze mi... wiesz co Odpowiedz Link Zgłoś
absztyfikant Re: co sie jej tlumaczysz? :) 17.05.09, 19:29 Es ist doch bloed aber lustig www.youtube.com/watch?v=QqClfvke1MM Odpowiedz Link Zgłoś
wolna444 Re: Witaj Maglarciu 17.05.09, 13:23 cyniol napisał: > dawno cie nie bylo na forum. No nie bylo troche, bo nie bylo moich tematow, tutaj to jak w kabarecie, jedno i to samo, poki sie program na nowa striptizerke nie zmieni. Odpowiedz Link Zgłoś
cyniol Re: prosze o wyjasnienie 17.05.09, 13:15 czy ten/ta Amamit to kobieta jest? Jesli kobieta to straszna prostaczka jakas. Odpowiedz Link Zgłoś
wolna444 Re: prosze o wyjasnienie 17.05.09, 13:18 cyniol napisał: > czy ten/ta Amamit to kobieta jest? Jesli kobieta to straszna prostaczka jakas. nie wiem, ale od ku... zaczela na mnie, rece rozkladam, nogi nie Odpowiedz Link Zgłoś
amamit Re: prosze o wyjasnienie 17.05.09, 13:20 nie klam maglarciu. nie zaczelam od ku... )) co do udowodnienia Odpowiedz Link Zgłoś
wolna444 Re: prosze o wyjasnienie 17.05.09, 13:24 amamit napisała: > nie klam maglarciu. nie zaczelam od ku... )) > co do udowodnienia dobra, pisz na priwa, bo temat watku byl o haszu, dostalam wyjasnienie i dzieki, reszta jak powiedzialam na priva. Odpowiedz Link Zgłoś
wolna444 Re: prosze o wyjasnienie 17.05.09, 13:43 wolna444 napisała: > dobra, pisz na priwa, bo temat watku byl o haszu, dostalam > wyjasnienie i dzieki, reszta jak powiedzialam na priva. No dobra powiem szczerze, .......... niech mnie nie wku...aja osoby ktore udaja jakas wiedze z tego czy owego , o jednej czy innej osobie, tylko zamkna mordy i najwyzej czytaja dalej. A tutaj jest akwa, anie pie...nie o zyciu tego czy owego. Koniec kropka. Odpowiedz Link Zgłoś
amamit Re: prosze o wyjasnienie 17.05.09, 13:54 nerwowa sie zrobilas i tyle... trudno... odezwe sie przed wyjazdem zaloze sie, ze sie spotkamy Odpowiedz Link Zgłoś
wolna444 Re: prosze o wyjasnienie 17.05.09, 13:58 amamit napisała: > nerwowa sie zrobilas i tyle... trudno... > odezwe sie przed wyjazdem zaloze sie, ze sie spotkamy zaloze sie ze nie, na lotniska nie chadzam, na dworcach tez nie uzywam rozrywki i odczep sie dziewczyno ode mnie, bo tutaj pomysla ze z wariatkami mam do czynienia. Odpowiedz Link Zgłoś
amamit Re: prosze o wyjasnienie 17.05.09, 14:02 a co ty myslisz, ze ja tylko na lotnisko? i ze niby chce, zebys mnie witac przyszla? no... maglarcia. nic nie lapiesz Odpowiedz Link Zgłoś
wolna444 Re: prosze o wyjasnienie 17.05.09, 14:04 amamit napisała: > a co ty myslisz, ze ja tylko na lotnisko? i ze niby chce, zebys mnie witac p > rzyszla? > no... maglarcia. nic nie lapiesz moze maglarcia cie przywita ja na pewno nie, over. Odpowiedz Link Zgłoś
hasz0 ____________OtO wyjasnienie 17.05.09, 13:49 Re: wychodze, po to tylko by spotkac sie z kolega wolna444 04.12.08, 00:05 zarchiwizowany uri_ja napisała: > milosc nie potrzebuje reklamy > jest, byla i bedzie > a buzi to moze innym razem? > anturaz Aqua nie zacheca... wiesz zawsze sie balam z jej spiewem, mowie o Pronko, ona o oktawe nizsza powinna spiewac i ja zawsze dostawalam palpitacji jak ona probuje wysokie C zaspiewac, ma piekny glos, ale zle ustawiony. Znam sie na tym bo jestem bo jestem w temacie Odpowiedz Link Zgłoś
wolna444 Re: ____________OtO wyjasnienie 17.05.09, 13:54 HASZO !!! oco chodzi docholery ??? Odpowiedz Link Zgłoś
rycho7 Re: ____________OtO wyjasnienie 17.05.09, 14:15 wolna444 napisała: > HASZO !!! > oco chodzi docholery ??? Hasz w swoim mniemaniu jest prorokiem. Jako taki musi pisac niezrozumiale aby pozniej dalo sie dowolnie wyinterpretowac. No i bredzi jak Sybilla po narkotykowym odlocie. Pamietaj, ze Hasz zgodnie z haszystowskimi definicjami ma zawsze racje. Odpowiedz Link Zgłoś
haszszachmat ================Ammamit=Uri-ja=== ================= 17.05.09, 14:31 Re: Do Maglary wolna444 17.05.09, 12:59 Odpowiedz amamit napisała: > a ja mam w dupie, ze masz skleroze, albo za duzo pilas kiedysmy sie sobie przed > stawily )) tak tak, masz calkowita racje, nie pamietam. Jestes kobitom wnioskuje przy moim delirium, dalej nie kojarze, moze mi tremens pomoze. Odpowiedz Link Zgłoś
amamit Re: 17.05.09, 14:44 a ty co? ameryke odkryles? )) sama sie przyznalam do swoich nickow dac linka milordzie? Odpowiedz Link Zgłoś
amamit Re: ================Ammamit=Uri-ja=== =========== 17.05.09, 14:50 Amamit jesli juz Odpowiedz Link Zgłoś