Dodaj do ulubionych

prosze o wyjasnienie

17.05.09, 10:02
czy haszo, szaho szachmat i inne szachy to jest jedna i ta sama
osoba ?
Bo nie wiem jak sie odnosic i komu wlasciwie odpisywac
Obserwuj wątek
    • cyborg.jr Re: prosze o wyjasnienie 17.05.09, 10:07
      to nie jest jedna odoba , to jest jedna rodzina , tam jego kuzynem
      jest także rycho7
    • melord Re: prosze o wyjasnienie 17.05.09, 10:20
      ten sam... w porzadku facio
      czasami wchodzi na watki nie te co potrzeba
      czasami troche tresc watku sie placze
      pisze ciekawie....to najwazniejsze
      moski za nim nie przepadaja...nie wiem dlaczego
      z rychem ma na pienku ale ciekawie sie ich"bluzgi" czyta
      to tyla....
      • wolna444 dzieki melord, wiem na czym stoje :* n/txt 17.05.09, 10:23
        melord napisał:

        > ten sam... w porzadku facio
        > czasami wchodzi na watki nie te co potrzeba
        > czasami troche tresc watku sie placze
        > pisze ciekawie....to najwazniejsze
        > moski za nim nie przepadaja...nie wiem dlaczego
        > z rychem ma na pienku ale ciekawie sie ich"bluzgi" czyta
        > to tyla...
    • polski_francuz Odnos sie 17.05.09, 10:26
      "Bo nie wiem jak sie odnosic"

      z respektem. On jest OK tylko, ze komunikuje w bardzo osobisty sposob. Mnie sie
      wersja szach, najbardziej skondensowana, najbardziej podoba.

      Ale 100% pewnosci nie mam czy to Bog Ojciec, Syn Bozy czy Duch Swiety.

      PF
      • wolna444 Re: Odnos sie 17.05.09, 10:31
        polski_francuz napisał:

        > "Bo nie wiem jak sie odnosic"
        >
        > z respektem. On jest OK tylko, ze komunikuje w bardzo osobisty
        sposob. >

        Nie odnosilam sie wcale bo nie wiedzialam z kim zacz - ale jesli juz
        to zawsze z respektem. Zreszta napisalam ze bardzo Go lubie, wiem
        ze Polska jest dla niego na pierwszym miejscu i to szanuje.
        • rycho7 Polska to Hasz 17.05.09, 10:34
          wolna444 napisała:

          > Polska jest dla niego na pierwszym miejscu i to szanuje.

          A skad wiesz, ze Twoja Polska? Bo pluc potrafi kazdy, aczkolwiek uwielbiaja z
          "patriotycznym" zadeciem.
          • wolna444 Re: Polska to Hasz 17.05.09, 10:40
            rycho7 napisał:

            > A skad wiesz, ze Twoja Polska? Bo pluc potrafi kazdy, aczkolwiek
            uwielbiaja z
            > "patriotycznym" zadeciem.

            Jaka tam moja ...

            Wspolna ona ci jest, cos sie tak na mnie rzucil ?
            Nie ukrywam ze mam swoje zadecia prowalesowskie.

            Nauczylo mnie zycie ze maluczkie ludzie tworza historie, nie uczeni
            i filozofowie, jedni jednak maluczcy sa tyranami a drudzy maluczcy
            patriotami i przywracaja tozsamosc narodowi.
            • rycho7 Re: Polska to Hasz 17.05.09, 10:52
              wolna444 napisała:

              > Wspolna ona ci jest, cos sie tak na mnie rzucil ?

              Przepraszam, nie mialem takiego zamiaru i nie sadze zebym tak zrobil.

              Haszysci prowadza polityke wykluczania. To nie przeszkadza Cie we wspolnocie?

              > drudzy maluczcy patriotami i przywracaja tozsamosc narodowi.

              Car byl cwanszy i uwlaszczyl chlopow. Carskich maluczkich bylo 90%. Przywrocil
              syte dzieci narodowi.
              • wolna444 Re: Polska to Hasz 17.05.09, 11:13
                rycho7 napisał:


                >
                > Haszysci prowadza polityke wykluczania. To nie przeszkadza Cie we
                wspolnocie?

                jak pisalam, nie znam swiatopogladu hasza, bo byl w kilku nickach i
                nie bralam serio wpisow.
                >
                > > drudzy maluczcy patriotami i przywracaja tozsamosc narodowi.
                >
                > Car byl cwanszy i uwlaszczyl chlopow. Carskich maluczkich bylo
                90%. Przywrocil
                > syte dzieci narodowi.

                Ja mowie o Polsce, co mnie tam caryzm Rasiji obchodzi.
                Nas "uwlaszczyc" chcial Stalin i co mu z tego wyszlo ?
                • amamit oj wyszlo, wyszlo... 17.05.09, 11:17
                  3/4 wpisow na tym forum jest dowodem smile))
                  • wolna444 Re: oj wyszlo, wyszlo... 17.05.09, 11:20
                    amamit napisała:

                    > 3/4 wpisow na tym forum jest dowodem smile))

                    amamit a ty z jakiej bajki ?
                    • amamit Re: oj wyszlo, wyszlo... 17.05.09, 11:22
                      z tej, za ktora nie przepadasz maglarciu...
                      • wolna444 Re: oj wyszlo, wyszlo... 17.05.09, 11:24
                        amamit napisała:

                        > z tej, za ktora nie przepadasz maglarciu...

                        znowu zydlo ... ale ze Szwecji zajmujacy sie Polska wlasnie
                        • amamit Re: oj wyszlo, wyszlo... 17.05.09, 11:37
                          ze Szwecji??? znowu pijesz?
                          • wolna444 Re: oj wyszlo, wyszlo... 17.05.09, 11:38
                            amamit napisała:

                            > ze Szwecji??? znowu pijesz?

                            tak. tak.
                            lepsze to niz rozmowa z zydlakiem. Over.
                    • wolna444 Re: oj wyszlo, wyszlo... 17.05.09, 11:23
                      wolna444 napisała:

                      > amamit napisała:
                      >
                      > > 3/4 wpisow na tym forum jest dowodem smile))
                      >
                      > amamit a ty z jakiej bajki ?

                      dodam ze 3/4 tutaj to pisuje z emigracji politycznej, wiec jak sobie
                      to tlumaczysz ?
                      • amamit Re: oj wyszlo, wyszlo... 17.05.09, 11:36
                        ja sobie tego nie tlumacze smile)) socjologiem nie jestem smile
                    • melord Re: oj wyszlo, wyszlo... 17.05.09, 11:38
                      wolna444 napisała:
                      >
                      > amamit a ty z jakiej bajki ?

                      on/ona z erecjanskiej bajki....na razie pasywnej
                      • wolna444 Re: oj wyszlo, wyszlo... 17.05.09, 11:43
                        melord napisał:

                        > on/ona z erecjanskiej bajki....na razie pasywnej

                        toz widze, czepil sie stary cap i jak zwykle szczeka nie na temat
                        parch skundlony.
                        Dziwie sie tylko ze te parchy tak ukochali polska ziemie i polskich
                        ludzi, maja te swoja kraina miodem i mlekiem plynaca ale ni kuta tam
                        zadna parchata szmata nie zajrzy, nawet na forach.
                        • melord Re: oj wyszlo, wyszlo... 17.05.09, 11:48
                          maglarcia....musisz uwazac,zmieniaja nicki jak rekawiczki
                          sam tez rzadko tutaj zagladam i polapac sie nie moge.....
                          anyway...hasz0 jest OK troche glinda ale inteligentna glinda
                          • wolna444 Re: oj wyszlo, wyszlo... 17.05.09, 11:52
                            melord napisał:

                            > maglarcia....musisz uwazac,zmieniaja nicki jak rekawiczki

                            jak rekawiczki ?? to JA moge zmieniac jako kobieta rekawiczki, ta
                            nacja zmienia NAZWISKA w dowodach osobistych, ....tak ze nie nowina
                            jak dla mnie

                            > sam tez rzadko tutaj zagladam i polapac sie nie moge.....
                            > anyway...hasz0 jest OK troche glinda ale inteligentna glinda

                            wiem, dzieki
                            • g-48 Re: wolna444 17.05.09, 12:03

                              A gdzie ty znowu przebywala jak cie nie bylo?Fajnie cie znowu tu
                              widziec.
                              A stado erecanow jest ostatnio nerwowe i coraz bardziej chamskie bo
                              kroi sie na obnizenie jalmuzny z Zachodu a do roboty to oni nie
                              stworzeni.
                              • wolna444 Re: wolna444 17.05.09, 12:09
                                g-48 napisał:

                                >
                                > A gdzie ty znowu przebywala jak cie nie bylo?Fajnie cie znowu tu
                                > widziec.
                                > A stado erecanow jest ostatnio nerwowe i coraz bardziej chamskie
                                bo
                                > kroi sie na obnizenie jalmuzny z Zachodu a do roboty to oni nie
                                > stworzeni.

                                ano widzisz, weszlam grzecznie i na dzien dobry uslyszalam od kurew
                                pijaczek,
                                • amamit Re: wolna444 17.05.09, 12:14
                                  no co z tym pifkiem maglarcia? taka okazja, zeby dac mi po ryju??? a ty nic?
                                  • wolna444 Re: wolna444 17.05.09, 12:18
                                    amamit napisała:

                                    > no co z tym pifkiem maglarcia? taka okazja, zeby dac mi po ryju???
                                    a ty nic?
                                    po ryju to ty chopcze ode mnie wirtualnie dostajesz i sie
                                    oblizujesz, mam nadzieje ze renka ci sie nie zagrzala ?
                                    • amamit Re: wolna444 17.05.09, 12:28
                                      smile))))) zartujesz sobie smile))
                                      mam prezent dla ciebie maglarciu, lubisz poezje?

                                      Johann Georg Jacobi
                                      Nach einem alten Liede

                                      Sagt, wo sind die Veilchen hin?
                                      Die so freudig glänzten
                                      Und der Blumen Königin
                                      Ihren Weg bekränzten?
                                      Jüngling ach! Der Lenz entflieht,
                                      Diese Veilchen sind verblüht!
                                      Sagt wo sind die Rosen hin?
                                      Die wir singend pflückten,
                                      Als sich Hirt und Schäferin
                                      Hut und Busen schmückten?
                                      Mädchen ach! Der Sommer flieht,
                                      Jene Rosen sind verblüht!

                                      Führe denn zum Bächlein mich,
                                      Das die Veilchen tränkte;
                                      Das mit leisem Murmeln sich
                                      In die Thäler senkte.
                                      Luft und Sonne glühten sehr,
                                      Jenes Bächlein ist nicht mehr!

                                      • wolna444 Re: wolna444 17.05.09, 12:38
                                        dobra sluchaj rafale ze swini czy cos tam jak ciebie nazywaja
                                        Odwal sie ode mnie, nie gustuje w glowach z cebra, zakochales sie ..

                                        trudno, zdarza sie kazdemu, ale ja nie dla ciebie dulcynea, nie uncertain

                                        also - paszol won !
                                        • amamit Re: wolna444 17.05.09, 12:41
                                          no wiesz... ja wierszem, a ty proza...smile))
                                • g-48 Re: wolna444 17.05.09, 13:09
                                  Nie wiedza jak - to po dzieciach ci zaczna jezdzic, tylko te
                                  > parchlo spraw sadowych sie boja, bo to kosztuje i ich wstrzymuje.
                                  Typowa UBecka szkola delikwenta zastraszyc a na rodzinie sie odbic.
                                  Mozesz sobie wyobrazic jak by teraz Polska wygladala jak by te
                                  kanalie siedzialy w Polsce?
                                  • wolna444 Re: wolna444 17.05.09, 13:15
                                    g-48 napisał:


                                    > Typowa UBecka szkola delikwenta zastraszyc a na rodzinie sie odbic.
                                    > Mozesz sobie wyobrazic jak by teraz Polska wygladala jak by te
                                    > kanalie siedzialy w Polsce?

                                    Wiesz, Gomulka to chyba wiedzial co robil.
                                    Oczyscil po prostu, zobacz - sama korzysc, paru zostalo tylko a ile
                                    jatrza, nie do wiary.
                                    • melord Re: wolna444 17.05.09, 13:27
                                      wolna444 napisała:
                                      >
                                      > Wiesz, Gomulka to chyba wiedzial co robil.
                                      > Oczyscil po prostu, zobacz - sama korzysc, paru zostalo tylko a ile
                                      > jatrza, nie do wiary.
                                      >
                                      nie jatrza...judza
                • rycho7 Re: Polska to Hasz 17.05.09, 14:05
                  wolna444 napisała:

                  > Ja mowie o Polsce, co mnie tam caryzm Rasiji obchodzi.

                  W 1864 korone Krolewstwa Polskiego nosil car i uwlaszczyl chlopow w tymze
                  krolewstwie spod niewoli szlachetkow, ktorzy wzniecili zamiec w 1863 roku.
                  Ciesze sie, ze nie jestesmy z tego samego rosyjskiego Przywisla. Mietiel
                  stlamsil bohaterski general Suworow. Nosiciel Wirtuti Militari.

                  > Nas "uwlaszczyc" chcial Stalin i co mu z tego wyszlo ?

                  Stalin to chcial kibucowac jak judki i co im z tego wyszlo?
                  • wolna444 Re: Polska to Hasz 17.05.09, 14:14
                    rycho7 napisał:

                    > W 1864 korone Krolewstwa Polskiego nosil car i uwlaszczyl chlopow
                    w tymze
                    > krolewstwie spod niewoli szlachetkow, ktorzy wzniecili zamiec w
                    1863 roku.

                    mnie akurat krotkiej historii caratu nie musisz opowiadac.

                    > Ciesze sie, ze nie jestesmy z tego samego rosyjskiego Przywisla.
                    Mietiel
                    > stlamsil bohaterski general Suworow. Nosiciel Wirtuti Militari.
                    >

                    tjaaaa a wy co chcialiscja Galka powiedjec, to to rewoliucija ?
                    > > Nas "uwlaszczyc" chcial Stalin i co mu z tego wyszlo ?
                    >
                    > Stalin to chcial kibucowac jak judki i co im z tego wyszlo?

                    judki zrobili po komunistycznemu, za robote figa i ciesz sie ze zryc
                    masz

                    Nauka w las poszla.
                    • rycho7 Re: Polska to Hasz 17.05.09, 14:21
                      wolna444 napisała:

                      > mnie akurat krotkiej historii caratu nie musisz opowiadac.

                      To sa patriotyczne kawalki z Przywisla. Nie kochasz Przywisla?

                      > judki zrobili po komunistycznemu, za robote figa i ciesz sie ze
                      > zryc masz

                      Po komunistycznemu bylo na Ukrainie w czasie Wielkiego Glodu (zryc nie masz).
                      Kupiono maszyny do fabryk broni. Tych co to front zaopatrywaly zza Uralu.

                      > Nauka w las poszla.

                      Ojczyzna w potrzebie? Dziewki w gumnie macac?
                      • wolna444 Re: Polska to Hasz 17.05.09, 14:32
                        przepraszam cie rycho 7

                        czy ty potrafisz czasami odpowiadac na temat watku, czy po prostu
                        swoje przemyslenia przenosisz
                        • rycho7 Re: Polska to Hasz 17.05.09, 14:46
                          wolna444 napisała:

                          > czy ty potrafisz czasami odpowiadac na temat watku

                          Popatrz na poczatek tego watku i poszukaj jak niejaka wolna444 zachwyca sie
                          haszystowska miloscia do Polski. Co ciekawe taze wolna444 rozpoczela watek o
                          Haszu. Ja Ci odpowiedzialem o jakosci tzw."patriotyzmu" haszystowskiego i temat
                          kontynuluje. Jakos tak wyszlo, ze to Tobie nie podobal sie Krol Polski z 1864
                          roku, uwlaszczenie przywislanskiej tluszczy kosztem Narodu oraz zywienie
                          kibucnikow. Ja jedynie prostuje Twe watpliwosci. Car by poslal kozakow na judkow
                          i uwlaszczyl Palestynow jak Boh przykazal.
    • wolna444 Do absztyfa 17.05.09, 12:44
      za to co zrobiles i mnie powaliles na kolana ... jestem gotowa ci
      nie tylko splunac w twarz ale tez zabic chamie.
      • amamit Re: Do absztyfa 17.05.09, 12:46
        daj spokoj Absztysiowi, ostatni raz pisze... mozg ci wyzarlo?
        • wolna444 Re: Do absztyfa 17.05.09, 12:51
          amamit napisała:

          > daj spokoj Absztysiowi, ostatni raz pisze... mozg ci wyzarlo?
          wiesz, jestem dorosla kobieta, mam dwoje doroslych juz dzieci,
          czasami jestem zmeczona zyciem ... ale nie lubie rozmawiac z kims
          kto mnie niby zna
          a ja bladze, mam to w dupie delikatnie mowiac
          i koncze rozmowe
          • amamit Do Maglary 17.05.09, 12:54
            a ja mam w dupie, ze masz skleroze, albo za duzo pilas kiedysmy sie sobie przedstawily smile))
            • wolna444 Re: Do Maglary 17.05.09, 12:59
              amamit napisała:

              > a ja mam w dupie, ze masz skleroze, albo za duzo pilas kiedysmy
              sie sobie przed
              > stawily smile))

              tak tak, masz calkowita racje, nie pamietam.
              Jestes kobitom wnioskuje przy moim delirium, dalej nie kojarze, moze
              mi tremens pomoze.
              • amamit Re: Do Maglary 17.05.09, 13:01
                podpowiem smile C smile o nute chodzi smile)) jesli sobie nie przypomnisz- trudno smile
                • wolna444 Re: Do Maglary 17.05.09, 13:08
                  amamit napisała:

                  > podpowiem smile C smile o nute chodzi smile)) jesli sobie nie przypomnisz-
                  trudno smile

                  Gralam na kornecie w orkiestrze, spiewac ni kuty w c wysokim nie
                  umiem , bo mam piekny alt i go wykorzystalam na pieknym spiewaniu w
                  koncertach, robie to dzisiaj w lazience ... i ni kuta nie
                  przypominam sobie pania "C".

                  Napisz moze na priwa zebym cie wiecej tak nie opierd..la na forum,
                  bo ten przywilej ma tylko pare osob ?
                  • melord Re: Do Maglary 17.05.09, 13:13
                    wolna444 napisała:

                    >
                    > Napisz moze na priwa zebym cie wiecej tak nie opierd..la na forum,
                    > bo ten przywilej ma tylko pare osob ?

                    slusznie...z trollami nie ma co gadac
                    opie...lac nalezy znanych i wybranych
                  • amamit Re: Do Maglary 17.05.09, 13:16
                    alez opie...j smile
      • absztyfikant Re: Do absztyfa 17.05.09, 17:34
        Schatzi, was hab' ich gemacht? Amamit ist eine andere Person. Wirklich!
        • amamit co sie jej tlumaczysz? :) 17.05.09, 17:46
          napisalam, ze ja to nie ty i z opoznieniem dotarlo...chyba smile
          • g-48 Re: co sie jej tlumaczysz? :) 17.05.09, 17:53

            amamit 17.05.09, 17:46 Odpowiedz napisalam, ze ja to nie ty i z
            opoznieniem dotarlo...chyba

            Re: Do absztyfa
            absztyfikant 17.05.09, 17:34 Odpowiedz Schatzi, was hab' ich
            gemacht? Amamit ist eine andere Person. Wirklich!

            Dwa durnie z Ereca tak czy tak
            • amamit Re: spadaj n/t 17.05.09, 17:58
            • vicky17 Re: co sie jej tlumaczysz? :) 17.05.09, 19:22
              g-48 napisał:


              > Dwa durnie z Ereca tak czy tak

              troche znudzone jak widze..panienki widac niezbyt urokliwe skoro
              absztyfikanci dalej siedza tu i pilnuja innego kurnikasmile
              oj wej te koszerne chlopy jakies wybrakowane sie ostatnio
              porobily,od nadmiaru koszernych pieknosci balkoniowych chiba. a bylo
              se troche poserfowac w normalnym swiecie,to i humorek by sie
              poprawil i kondycyjka bylaby lepsza. a tak..flauta..nu i cusZ tak
              jusZ byc musi widac.

              oops zawsze mozna te zydowskie placki kartoflane wpieprzyc...wszak
              to znana remedy na wszystko..od tysiacleci.
              • absztyfikant Re: co sie jej tlumaczysz? :) 17.05.09, 19:31

                Shit c... spoke outsmile
          • absztyfikant Re: co sie jej tlumaczysz? :) 17.05.09, 19:11
            Gut zu wissenwink Ich will nicht jetzt sterbensmile
            • amamit Re: co sie jej tlumaczysz? :) 17.05.09, 19:22
              smile
              na mnie tez jeszcze nie czas wink moze mi... wiesz co smile
              • absztyfikant Re: co sie jej tlumaczysz? :) 17.05.09, 19:29
                Es ist doch bloed aber lustigwink
                www.youtube.com/watch?v=QqClfvke1MM
    • cyniol Re: Witaj Maglarciu 17.05.09, 13:12
      dawno cie nie bylo na forum.
      • wolna444 Re: Witaj Maglarciu 17.05.09, 13:23
        cyniol napisał:

        > dawno cie nie bylo na forum.

        No nie bylo troche, bo nie bylo moich tematow, tutaj to jak w
        kabarecie, jedno i to samo, poki sie program na nowa striptizerke
        nie zmieni.
    • cyniol Re: prosze o wyjasnienie 17.05.09, 13:15
      czy ten/ta Amamit to kobieta jest? Jesli kobieta to straszna prostaczka jakas.
      • amamit Re: prosze o wyjasnienie 17.05.09, 13:17
        jasne... smile))
      • wolna444 Re: prosze o wyjasnienie 17.05.09, 13:18
        cyniol napisał:

        > czy ten/ta Amamit to kobieta jest? Jesli kobieta to straszna
        prostaczka jakas.

        nie wiem, ale od ku... zaczela na mnie, rece rozkladam, nogi nie smile
        • amamit Re: prosze o wyjasnienie 17.05.09, 13:20
          nie klam maglarciu. nie zaczelam od ku... smile))
          co do udowodnienia smile
          • wolna444 Re: prosze o wyjasnienie 17.05.09, 13:24
            amamit napisała:

            > nie klam maglarciu. nie zaczelam od ku... smile))
            > co do udowodnienia smile

            dobra, pisz na priwa, bo temat watku byl o haszu, dostalam
            wyjasnienie i dzieki, reszta jak powiedzialam na priva.
            • wolna444 Re: prosze o wyjasnienie 17.05.09, 13:43
              wolna444 napisała:

              > dobra, pisz na priwa, bo temat watku byl o haszu, dostalam
              > wyjasnienie i dzieki, reszta jak powiedzialam na priva.


              No dobra powiem szczerze, .......... niech mnie nie wku...aja osoby
              ktore udaja jakas wiedze z tego czy owego , o jednej czy innej
              osobie, tylko zamkna mordy i najwyzej czytaja dalej.
              A tutaj jest akwa, anie pie...nie o zyciu tego czy owego. Koniec
              kropka.
              • amamit Re: prosze o wyjasnienie 17.05.09, 13:54
                nerwowa sie zrobilas i tyle... trudno...
                odezwe sie przed wyjazdem wink zaloze sie, ze sie spotkamy smile
                • wolna444 Re: prosze o wyjasnienie 17.05.09, 13:58
                  amamit napisała:

                  > nerwowa sie zrobilas i tyle... trudno...
                  > odezwe sie przed wyjazdem wink zaloze sie, ze sie spotkamy smile

                  zaloze sie ze nie, na lotniska nie chadzam, na dworcach tez nie
                  uzywam rozrywki i odczep sie dziewczyno ode mnie, bo tutaj pomysla
                  ze z wariatkami mam do czynienia.
                  • amamit Re: prosze o wyjasnienie 17.05.09, 14:02
                    a co ty myslisz, ze ja tylko na lotnisko? smile i ze niby chce, zebys mnie witac przyszla? smile
                    no... maglarcia. nic nie lapiesz smile
                    • wolna444 Re: prosze o wyjasnienie 17.05.09, 14:04
                      amamit napisała:

                      > a co ty myslisz, ze ja tylko na lotnisko? smile i ze niby chce, zebys
                      mnie witac p
                      > rzyszla? smile
                      > no... maglarcia. nic nie lapiesz smile

                      moze maglarcia cie przywita
                      ja na pewno nie, over.
                      • amamit Re: prosze o wyjasnienie 17.05.09, 14:41
                        smile))
            • hasz0 ____________OtO wyjasnienie 17.05.09, 13:49
              Re: wychodze, po to tylko by spotkac sie z kolega
              wolna444 04.12.08, 00:05 zarchiwizowany
              uri_ja napisała:

              > milosc nie potrzebuje reklamy
              > jest, byla i bedzie
              > a buzi to moze innym razem?
              > anturaz Aqua nie zacheca...
              wiesz zawsze sie balam z jej spiewem, mowie o Pronko, ona o oktawe
              nizsza powinna spiewac i ja zawsze dostawalam palpitacji jak ona
              probuje wysokie C zaspiewac, ma piekny glos, ale zle ustawiony.
              Znam sie na tym bo jestem bo jestem w temacie
              • wolna444 Re: ____________OtO wyjasnienie 17.05.09, 13:54
                HASZO !!!
                oco chodzi docholery ???
                • rycho7 Re: ____________OtO wyjasnienie 17.05.09, 14:15
                  wolna444 napisała:

                  > HASZO !!!
                  > oco chodzi docholery ???

                  Hasz w swoim mniemaniu jest prorokiem. Jako taki musi pisac niezrozumiale aby
                  pozniej dalo sie dowolnie wyinterpretowac. No i bredzi jak Sybilla po
                  narkotykowym odlocie.

                  Pamietaj, ze Hasz zgodnie z haszystowskimi definicjami ma zawsze racje.
                • haszszachmat ================Ammamit=Uri-ja=== ================= 17.05.09, 14:31
                  Re: Do Maglary
                  wolna444 17.05.09, 12:59 Odpowiedz amamit napisała:

                  > a ja mam w dupie, ze masz skleroze, albo za duzo pilas kiedysmy
                  sie sobie przed > stawily ))

                  tak tak, masz calkowita racje, nie pamietam.
                  Jestes kobitom wnioskuje przy moim delirium, dalej nie kojarze, moze
                  mi tremens pomoze.
                  • melord a Uri-ja to pacynka kogo??? n /t 17.05.09, 14:36
                    • haszszachmat Omijałem zawsze - korelacja da Odp./n 17.05.09, 14:42
                    • amamit Re: 17.05.09, 14:44
                      a ty co? ameryke odkryles? smile)) sama sie przyznalam do swoich nickow smile dac linka milordzie?
                      • haszszachmat _________Mnie interesuje czy Tłuka PO-pierasz?/n 17.05.09, 14:49
                  • amamit Re: ================Ammamit=Uri-ja=== =========== 17.05.09, 14:50
                    Amamit smile jesli juz smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka