gocha59 18.08.06, 22:57 Czy pamiętacie bardzo aktywną forumowiczkę o nicu Marialudwika ? Dzisiaj się dowiedziałam że zmarła rok temu, w lipcu. A ja ciągle się zastanawiałam ..... forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=25794&w=26319137 Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
magdak75 Re: do wszystkich "starych" IBS- owiczów 19.08.06, 12:21 ['] ['] to straszne :( Odpowiedz Link
paszczak44 Re: do wszystkich "starych" IBS- owiczów 21.08.06, 19:58 Przykro mi... bardzo mnie to poruszyło :( Marialudwika miała jakieś inne problemy ze zdrowiem. Czy wiadomo co było przyczyną śmierci? Odpowiedz Link
libra72 Re: do wszystkich "starych" IBS- owiczów 25.08.06, 07:20 niestety nic nie wiem, pierwsza mysl, czy to pod plaszczykiem ibsa cos..., ale chyba nie Odpowiedz Link
enterol250 do libry 25.08.06, 08:18 libra, bez przesady, ibs jest i moze meczacy, lecz nie jest schorzeniem smiertelnym, a jedynie (uciazliwa) dolegliwoscia. natomiast zycie samo w sobie prowadzi przede wszystkim do smierci. paradoksalnie... Marieludwike znalam tylko z kilku starych postow, w kazdym razie skladam kondolencje. Odpowiedz Link
zalozyciel Re: do wszystkich "starych" IBS- owiczów 31.08.06, 09:47 jestem w małym szoku:-((((( Odpowiedz Link