Dodaj do ulubionych

do wszystkich "starych" IBS- owiczów

18.08.06, 22:57
Czy pamiętacie bardzo aktywną forumowiczkę o nicu Marialudwika ? Dzisiaj się dowiedziałam że zmarła rok temu, w lipcu. A ja ciągle się zastanawiałam .....
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=25794&w=26319137
Obserwuj wątek
    • paszczak44 Re: do wszystkich "starych" IBS- owiczów 19.08.06, 08:14
      ; (
      • magdak75 Re: do wszystkich "starych" IBS- owiczów 19.08.06, 12:21
        ['] ['] to straszne :(
    • paszczak44 Re: do wszystkich "starych" IBS- owiczów 21.08.06, 19:58
      Przykro mi... bardzo mnie to poruszyło :(
      Marialudwika miała jakieś inne problemy ze zdrowiem. Czy wiadomo co było
      przyczyną śmierci?
    • asia23bb Re: do wszystkich "starych" IBS- owiczów 23.08.06, 17:48
      [i] [i] :((
      • libra72 Re: do wszystkich "starych" IBS- owiczów 25.08.06, 07:20
        niestety nic nie wiem, pierwsza mysl, czy to pod plaszczykiem ibsa cos..., ale
        chyba nie
        • enterol250 do libry 25.08.06, 08:18
          libra, bez przesady, ibs jest i moze meczacy, lecz nie jest schorzeniem
          smiertelnym, a jedynie (uciazliwa) dolegliwoscia. natomiast zycie samo w sobie
          prowadzi przede wszystkim do smierci. paradoksalnie...

          Marieludwike znalam tylko z kilku starych postow, w kazdym razie skladam
          kondolencje.

    • zalozyciel Re: do wszystkich "starych" IBS- owiczów 31.08.06, 09:47
      jestem w małym szoku:-(((((
      • mango19 Re: do wszystkich "starych" IBS- owiczów 05.09.06, 01:08
        ?? :(

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka