Dodaj do ulubionych

LPG do Polo

05.11.04, 15:58
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=20&w=17324065
Co fachowiec na to ?
Obserwuj wątek
    • gaziarz Re: LPG do Polo 06.11.04, 16:17
      dzieki
      a odpowiedz, to minimum wtrysk sekwencyjny. Moze byc Dream, moze wszystko wyzej-
      czyli BRC i PRINS
      • andre_234 Re: LPG do Polo 06.11.04, 19:37
        Też Dzięki ;-)
        W jakiej cenie są te instalacje ?
        pzdr
        • gaziarz Re: LPG do Polo 07.11.04, 12:55
          jest na czerwono zaznaczony link w opisie forum :)
          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=13270&w=15824647

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka