andre_234 05.11.04, 15:58 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=20&w=17324065 Co fachowiec na to ? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
gaziarz Re: LPG do Polo 06.11.04, 16:17 dzieki a odpowiedz, to minimum wtrysk sekwencyjny. Moze byc Dream, moze wszystko wyzej- czyli BRC i PRINS Odpowiedz Link
andre_234 Re: LPG do Polo 06.11.04, 19:37 Też Dzięki ;-) W jakiej cenie są te instalacje ? pzdr Odpowiedz Link
gaziarz Re: LPG do Polo 07.11.04, 12:55 jest na czerwono zaznaczony link w opisie forum :) forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=13270&w=15824647 Odpowiedz Link