Dodaj do ulubionych

mamy, odezwijcie się:-)

20.06.07, 11:48
co u Was? jak tam maluchy, no i jak cukry, bo u mnie wszystko padło:-( Bardzo
często są pow. 140, a w ciąży tak ładnie było...
Obserwuj wątek
    • lilka-lilka Re: mamy, odezwijcie się:-) 22.06.07, 07:58
      U mnie niestety często są ponad 200 ....
      Nie potrafię się wziąść za siebie solidnie ...
      A Pawełek rośnie jak na drożdzach i zdrowo - odpukać :)


      pozdrawiam, Lilka
      • wiosenna10 Re: mamy, odezwijcie się:-) 22.06.07, 12:17
        ech, co tu mówić, nawet nie ma czasu wyjść do toalety, a co dopiero jadać
        posiłki o stałych porach... Pochłania się co można i kiedy można, niestety...
    • alex359 hej 27.06.07, 11:24
      u nas ok, Blanka rosnie jak na drożdzach i puk puk jest zdrowa. Ja mam różne
      cukry, przeważnie jednak 2 cyfrowe choć jak długo nie zmieniam wkucia to i
      ponad 200 się zdarzają. Hemoglobina glikowana w kwietniu 6.2, kolejną robię w
      przyszłym tygodniu. Ja już sobie ułożyłam plan dnia i mam na wszystko czas
      (nawet na neta) Najgorsze jest to, że Blanka boi się odkurzacza wieć jak
      przychodzi czas sprzątania to schodzi mi się cały dzień bo odkurzam na raty :)
      Mała ma 4 drzemki po ok 1-2h wieć naprawdę można wtedy dużo zrobić.
      • dwamartaki Re: hej 27.06.07, 11:57
        Synek ma już 5 lat, było party urodzinowe, a córeczka ma 3,5, ale wyglądają jak
        bliźniaki:). Córeczka ostatnio bawi się, że nosi pompę insulinową:). Robi ją
        sobie z klocków i przykleja naklejki na brzuch:).
        Cukry - staram się:)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka