wiosenna10 20.06.07, 11:48 co u Was? jak tam maluchy, no i jak cukry, bo u mnie wszystko padło:-( Bardzo często są pow. 140, a w ciąży tak ładnie było... Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
lilka-lilka Re: mamy, odezwijcie się:-) 22.06.07, 07:58 U mnie niestety często są ponad 200 .... Nie potrafię się wziąść za siebie solidnie ... A Pawełek rośnie jak na drożdzach i zdrowo - odpukać :) pozdrawiam, Lilka Odpowiedz Link
wiosenna10 Re: mamy, odezwijcie się:-) 22.06.07, 12:17 ech, co tu mówić, nawet nie ma czasu wyjść do toalety, a co dopiero jadać posiłki o stałych porach... Pochłania się co można i kiedy można, niestety... Odpowiedz Link
alex359 hej 27.06.07, 11:24 u nas ok, Blanka rosnie jak na drożdzach i puk puk jest zdrowa. Ja mam różne cukry, przeważnie jednak 2 cyfrowe choć jak długo nie zmieniam wkucia to i ponad 200 się zdarzają. Hemoglobina glikowana w kwietniu 6.2, kolejną robię w przyszłym tygodniu. Ja już sobie ułożyłam plan dnia i mam na wszystko czas (nawet na neta) Najgorsze jest to, że Blanka boi się odkurzacza wieć jak przychodzi czas sprzątania to schodzi mi się cały dzień bo odkurzam na raty :) Mała ma 4 drzemki po ok 1-2h wieć naprawdę można wtedy dużo zrobić. Odpowiedz Link
dwamartaki Re: hej 27.06.07, 11:57 Synek ma już 5 lat, było party urodzinowe, a córeczka ma 3,5, ale wyglądają jak bliźniaki:). Córeczka ostatnio bawi się, że nosi pompę insulinową:). Robi ją sobie z klocków i przykleja naklejki na brzuch:). Cukry - staram się:) Odpowiedz Link