Dodaj do ulubionych

glucowatch2

04.09.03, 06:48
chyba dobrze to napisalam...Moj znajomy jest chory na cukrzyce,
kiedys wspomnial o tym "zegarku"do pomiaru cukru,nie jest jednak jego
posiadaczem....czy ktos z was wie cos wiecej na ten temat?
Obserwuj wątek
    • lilka-lilka Re: glucowatch2 04.09.03, 08:48
      Cześć,
      słyszałam o tym urządzeniu chyba rok temu. Przypomina duży zegarek i trzyma się
      go na ręce oczywiście. Jednak jego pożyteczność, jak mi mówiła pani doktor jest
      nie zadowalająca. Często bowiem wyniki cukrów z glucowatcha nie są prawdziwe.
      Przykład, niesiesz w rękach zakupy, krew staje się rzadsza (nie pamiętam już
      dokładnie, ale jakoś tak mi to pani doktor tłumaczyła), i jest w niej mniej
      cukru, wiec glucowatch pokazuje nizszy cukier niz jest w rzeczywistosci.
      Mówiąc krótko, nie jest to polecane zwg na niedokładność wyników.

pozdrawiam
      Lila
      • tradycja1 Re: glucowatch2 04.09.03, 14:23
        Aha.Przyczytalam dosc sporo na temat tego glucowatcha ,ale najmniej wiem
        wlasnie o konkretnych sprawach.Jest to spory dosc wydatek,wiec chcialam zebrac
        jak najwiecej opini.Dziekuje za informacje :)
        • lilka-lilka Re: glucowatch2 04.09.03, 15:04
          Myślę że się nie opłaca tego kupować, wydatek nie potrzebny, chcesz przecież
          wiedzieć dokładnie ile masz cukru we krwi , prawda? Może jest to ewentualnie
          dobre dla osób które nie potrafią wyczuć hipoglikemi, taki glucowatch wydaje
          jakiś dźwięk przy zbyt niskim cukrze.

lilka
          • tradycja1 Re: glucowatch2 05.09.03, 00:20
            Tez sie dziwie ze moj znajomy tak mocno jest zainteresowany tym glucowatchem,
            ma cukrzyce od urodzenia a obecnie jest przed 30stka wiec chyba "czuje"co jest
            grane...no ale ja sie nie znam,bo mnie ta choroba(jeszcze?) niedotyczy.
            Dziekuje raz jeszcze.
            • czuk1 Re: glucowatch2 06.09.03, 13:27
              tradycja1 napisała:

> Tez sie dziwie ze moj znajomy tak mocno jest zainteresowany tym glucowatchem,
              > ma cukrzyce od urodzenia a obecnie jest przed 30stka wiec chyba "czuje"co
              jest
              > grane...no ale ja sie nie znam,bo mnie ta choroba(jeszcze?) niedotyczy.
              > Dziekuje raz jeszcze.
              Dobrze, że coś się dzieje dobrego w leczeniu cukrzycy. Póki co to chyba jednak -
              dieta , ćwiczenia fizyczne, rower, wędrowki piesze /ale nie takie jak ja
              poszedłem na trasę w wysokich Tatrach bez wody i jedzenia/, diaprel czy
              insulina. No i,...dobry nastrój który wnosi nasza założycielka Forum lilka-lilka
              Pozdrawiam obydwie konwersujące panie.
              • tradycja1 Re: glucowatch2 06.09.03, 15:09
                Dziekuje za pozdrowienia a do gor tesknie ,moze uda mi sie zrealizowac
                wrzesniowe plany,choc tam wysoko juz pierwszy snieg lezy.

Dzis zadzwonilam na infolinie do producenta glucowatch2(namiar znalazlam na
                necie)a kobieta na moje pytania nie umiala fachowo odpowiedziec tylko czytala
                z tego samego zrodla co ja,ogolne odpowiedzi...w ten sposob nie dowiedzialam
                sie nic wiecej.
                • lilka-lilka Re: glucowatch2 07.09.03, 10:04
                  Cześć,
                  dziękuję za pozdowienia Czuk. A co do informacji na temat glucowatch to
                  proponuje popytać pielęgniarki / lekarza w poradnii cukrzycowej. Nie wiem skąd
                  jesteś, ale w mojej gliwickiej można się o wszystkim co najnowsze na "rynku
                  diabetologicznym" dowiedzieć. Ja właśnie od pielęgniarek dowiedziałam się o
                  nowym nakłuwaczu Bayer'a. A może jest jakaś oryginalna strona w internecie na
                  temat tego urządzenia, chociaż z drugiej strony pielęgniarki opowiedzą Ci jak
                  sprawuje się u pacjentów, czy są z niego zadowoleni czy nie itp a na stronie
                  nie dowiesz się o żadnych minusach urządzenia.
                  A tak przy okazji - kupujecie pismo "Diabetyk"?

pzdr
                  Lila
                  • czuk1 Re: glucowatch2 07.09.03, 18:43
                    lilka-lilka napisała:

> Cześć,
                    > dziękuję za pozdowienia Czuk. A co do informacji na temat glucowatch to
                    > proponuje popytać pielęgniarki / lekarza w poradnii cukrzycowej. Nie wiem
                    > jesteś, ale w mojej gliwickiej można się o wszystkim co najnowsze na "rynku
                    > diabetologicznym" dowiedzieć. Ja właśnie od pielęgniarek dowiedziałam się o
                    > nowym nakłuwaczu Bayer'a. A może jest jakaś oryginalna strona w internecie na
                    > temat tego urządzenia, chociaż z drugiej strony pielęgniarki opowiedzą Ci jak
                    > sprawuje się u pacjentów, czy są z niego zadowoleni czy nie itp a na stronie
                    > nie dowiesz się o żadnych minusach urządzenia.
                    > A tak przy okazji - kupujecie pismo "Diabetyk"?
                    >
                    > pzdr
                    > Lila
                    > Ja nie. Znam tylko działaczy Stowarzyszenia Diabetyków. Chyba zacznę kupować.
                    Przejrzę internet nt. nowego urządzenia.
                    pzdr Mariusz
                  • tradycja1 Re: glucowatch2 08.09.03, 02:26
                    Ja nie kupuje bo mnie ta choroba nie dotyczy,ale w moim towarzystwie jest
                    kilka osob z cukrzyca wiem ze jedna z nich napewno czyta,namowie ja na
                    odwiedzanie tego forum.
                    Dzieki jeszcze raz za uwagi dotyczace glucowatch2 i innych nowinek w
                    szczegolnosci.
                    • czuk1 Re: glucowatch2 08.09.03, 03:41
                      tradycja1 napisała:

> Ja nie kupuje bo mnie ta choroba nie dotyczy,ale w moim towarzystwie jest
                      > kilka osob z cukrzyca wiem ze jedna z nich napewno czyta,namowie ja na
                      > odwiedzanie tego forum.
                      > Dzieki jeszcze raz za uwagi dotyczace glucowatch2 i innych nowinek w
                      > szczegolnosci.

A dlaczego nie śpię???????????????
                      Zaprzyjażniony w internecie z Paniami (l-l i tradycją) nocny mariusz.
                      Chyba dobranoc.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka