Dodaj do ulubionych

Roszczep a niepełnosprawnosc

09.07.10, 13:13
Proszę napiszcie czy ktoś się z was starał o orzeczenie niepełnosprawnego dla
dziecka z roszczepem wargi i podniebienia i jak długo się przysługuje ja juz
posiadam 4 lata i 12 lipca znowu mam komisje ale moje obawy rosną ze juz nie
otrzymamy chociaż jeszcze duzo nas czeka.
Obserwuj wątek
    • anieczka81 Re: Roszczep a niepełnosprawnosc 09.07.10, 21:17
      ja tez mam obawy moja corka ma orzeczenie do listopada i tez bede stawac po raz
      drugi na komisje .rowniez duzo przed nami ale jak to lekarze moga uwazac ze
      wszystko jest ok i zasilku nie dac. kiedy ty stajesz na komisje?
      • asiakja Re: Roszczep a niepełnosprawnosc 10.07.10, 17:25
        My pierwsze orzeczenie mieliśmy na 3 lata, i następne również
        dostaliśmy na 3 lata nie mieliśmy żadnego problemu.
        Trzymam kciuki abyście dostali orzeczenie.
        • bubasio Re: Roszczep a niepełnosprawnosc 13.07.10, 12:35
          Mój Kuba dostawał zawsze - raz na 4lata, 2 razy na 2, potem na rok i teraz w
          styczniu nam nie przyznali, odwołałam się i dostał doo 16 roku życia , czyli na
          7 lat

          powodzenia
          • annya11 do Bubasio 15.07.10, 23:16
            PIsałam do Ciebie e-mail, ale zawsze wracał jako błąd.
            Chciałam napisać, że bardzo się cieszę z takiego obrotu sprawy i
            miło mi, że mogłam w jakimś stopniu pomóc.
            Pozdrawiam przeserdecznie i Ciebie, i Kubę!!!
            A.
            • bubasio Re: do Bubasio 15.07.10, 23:26
              hejka, poczta mi nie działa, ino ta gazetowa
              jeszcze raz dziękuję Ci za pomoc
              buziaki
          • nik-os Re: Roszczep a niepełnosprawnosc 16.07.10, 10:07
            Na komisji to u nas żenada nic sie wcale nie pyta tylko pisze i pisze jak
            chciałam coś sama od siebie powiedzieć to powiedziała ze jak co to ona zada
            pytanie masakra co roku to samo przeżywam czekam z niecierpliwością na decyzje
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka