nik-os
09.07.10, 13:13
Proszę napiszcie czy ktoś się z was starał o orzeczenie niepełnosprawnego dla
dziecka z roszczepem wargi i podniebienia i jak długo się przysługuje ja juz
posiadam 4 lata i 12 lipca znowu mam komisje ale moje obawy rosną ze juz nie
otrzymamy chociaż jeszcze duzo nas czeka.