abcde-25
17.01.09, 11:32
Witam! Mam córeczkę z lewostronnym rozszczepem wargi i wyrostka.
Jest po 1 operacji. Wiem, że w wieku około 2 lat czeka nas 2 -
przeszczep kości. Pytanie moje brzmi - co dalej????
Pani Profesor mówiła, że możliwe, iż konieczna będzie 3 operacja w
wieku ok. 5-6 lat, gdyby nosek krzywo rósł i przegroda! Czy dziecko
którejś z mam miało taką wykonywaną?
Wiadomo, że to zależy od indywidualnego przypadku, bo każde dziecko
jest inne. Ale czy któraś z mam robiła korektę noska, wargi czy
blizny powyżej 2 lat i po przeszczpie?
Czekam na odp. i z góry serdecznie dziękuję za wpisy.