IP: *.uroczec.sdi.tpnet.pl 09.05.02, 07:29

Dzień dobry !
Co to ? Jeszcze nikogo nie ma ??? Wstawać, wstawać !!!!!!!!!!!
Pogoda piękna, słoneczko wysoko. Nooooo !!!! NIE SPAĆ !!!!!!!!

Tak mnie rozmarzyło czytanie Waszych wczorajszych wypowiedzi o wyjazdach, że
sama mam ochotę walnąć wszystkim i gdzieś wybyć. NATYCHMIAST !!!!!! :-(((

NIC MI SIĘ NIE CHCE !!!!!
Straszne, prawda ???
Obserwuj wątek
    • Gość: Meve Re: Czwartek. IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl 09.05.02, 07:48
      Witaaammm!!!!
      Ubrałam się dzisiaj tak lekko - spódniczka z dzianiny krótka, bluzeczka z
      dzianiny bez rękawków, klapki letnie- wniosek jest jeden: bedzie lał deszcz jak
      z cebra - zawsze tak się dzieje:) Deszcz pada też 3 minuty po tym, jak mój
      Tatuś kończy pucowac samochód:)))
      Mi się jeszcze bardziej nie chce- Luby ma urlop i mu zazdroszczę:)
    • Gość: Jarek Re: Czwartek. IP: 80.72.33.* 09.05.02, 07:49
      Gość portalu: Nala napisał(a):

> Dzień dobry !
      > Co to ? Jeszcze nikogo nie ma ??? Wstawać, wstawać !!!!!!!!!!!
      > Pogoda piękna, słoneczko wysoko. Nooooo !!!! NIE SPAĆ !!!!!!!!

Bylem od siodmej, ale wychylac sie nie chcialem, bo... potem musze ustepowac.
      ;-)))

> Tak mnie rozmarzyło czytanie Waszych wczorajszych wypowiedzi o wyjazdach, że
      > sama mam ochotę walnąć wszystkim i gdzieś wybyć. NATYCHMIAST !!!!!! :-(((

No wlasnie, ja dzisiaj wybywam na poludnie i jutro bede straszyl w Miescie
      Stolecznym Krolewskim.

> NIC MI SIĘ NIE CHCE !!!!!
      > Straszne, prawda ???

Nie straszne, to zycie po prostu. Trzeba do tego przywyknac.
      ;-)))
      • Gość: Nala Re: Czwartek. IP: *.uroczec.sdi.tpnet.pl 09.05.02, 08:00

Ooooo, a to niespodziewanka !!! :-)))
        Powiedz Waść, GDZIE będziesz straszył ? Przyjdę się "pobać" ! :-)

A z tym "ustępowaniem" - nie bądź Waść taki drobiazgowy ! :-((( Ustępowałaś
        tylko jeden raz !

Meve droga, proszę "natentychmiast" ubrać się baaardzo ciepło, najlepiej w
        kożuch, grube skarpety, majtasy, rękawice itp..!
        Deszczowi - stanowcze - NIE !!!

• Gość: Jarek Re: Czwartek. IP: 80.72.33.* 09.05.02, 08:03

> Powiedz Waść, GDZIE będziesz straszył ? Przyjdę się "pobać" ! :-)

Na Lubelskiej, a.... po pracy Bog jeden raczy wiedziec, bo na wodke pozegnalna
          zaproszony zostalem.

> A z tym "ustępowaniem" - nie bądź Waść taki drobiazgowy ! :-((( Ustępowałaś
          > tylko jeden raz !

Albo dwa.

> Meve droga, proszę "natentychmiast" ubrać się baaardzo ciepło, najlepiej w
          > kożuch, grube skarpety, majtasy, rękawice itp..!
          > Deszczowi - stanowcze - NIE !!!

Wystarczy jedynie wziazc parasol.
          ;-)))
          • Gość: Nala Re: Czwartek. IP: *.uroczec.sdi.tpnet.pl 09.05.02, 08:24
            Gość portalu: Jarek napisał(a):

> Na Lubelskiej, a.... po pracy Bog jeden raczy wiedziec, bo na wodke pozegnalna
            > zaproszony zostalem.

Na jaką wódkę ? Chyba na soczek marchewkowy ??? :-)))
            Zresztą, nic to ! Sama Cię Waść znajdę ! Co to dla mnie ??????????
            :-)))

> Albo dwa.

Toż mówię że Waść się czepia !!!!!!!!!!! Wstyd !!!!!

> Wystarczy jedynie wziazc parasol.
            > ;-)))

Żadne parasole !!!!!
            Żadne deszcze !!!!!!

• Gość: tiges Re: Czwartek. IP: *.silvershark.com.pl 09.05.02, 08:37
              a mi nie wiem dlaczego przypomnial sie nastepujacy dowcip.

Szamam wrocil z wycieczki po Europie i opowiada:
              - no w sumie nic ciekawego nie bylo po za jedna rzecza. Znajomi zaprowadzili
              mnie na taka wielka arene, gdzie bylo wielka ilosc ludzi. Po chwili wybieglo
              jedenastu w czerwonych strojach i jedenastu w zielonych. Za chwile przyszedlo
              trzech w czarnych, polozyli okragly przedmiot na srodku. Najwazniejszy
              zagwizdal w gwizdek i jak lunie deszcz ...
              • Gość: mEVE Szaman IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl 09.05.02, 09:00
                Dobre, Tiges, dobre:))
                HAHAHAHAHAHHHAHAHA
                Musze to Lubemu opowiedzieć!
                :D
            • Gość: Jarek Re: Czwartek. IP: 80.72.33.* 09.05.02, 09:01

> Na jaką wódkę ? Chyba na soczek marchewkowy ??? :-)))

Soczki marchewkowe to dla Elfow - calym szacunkiem - bo umnie powoduja w przelyku
              odruch przeciwny do grawitacji.

> Zresztą, nic to ! Sama Cię Waść znajdę ! Co to dla mnie ??????????

Ciuciubabka??? A moze Nala-babka???
              ;-)))

> Toż mówię że Waść się czepia !!!!!!!!!!! Wstyd !!!!!

No dobrze - juz sie wstydze.

> Żadne parasole !!!!!
              > Żadne deszcze !!!!!!

Ale taki parasol potrafi dzialac lepiej niz pioruniochron w Rafinerii Trzebinia,
              tj. odgonic deszcz, miast go sciagac.
              ;-)))
              • Gość: Nala Re: Czwartek. IP: *.uroczec.sdi.tpnet.pl 09.05.02, 09:15
                Gość portalu: Jarek napisał(a):

> Soczki marchewkowe to dla Elfow - calym szacunkiem - bo umnie powoduja w
                przelyku odruch przeciwny do grawitacji.

:-)))))))))))))))))))))))))))))))
                A wiesz Waść że masz rację !!! :-) Coś mi się "pokitwasiło" widać ?! :-)))))))
                Zatem idziemy na coś wyskokowego !!!!!!! :-)))

> Ciuciubabka??? A moze Nala-babka???

Nooooo !!! Jeszcze NIE!!! babka !!!!!!!!!!!!!!!
                :-))))))))))))))

> Ale taki parasol potrafi dzialac lepiej niz pioruniochron w Rafinerii Trzebinia
                > tj. odgonic deszcz, miast go sciagac.
                > ;-)))

Toż to grom z jasnego nieba był a nie żaden deszcz !!!!!!!!!
                :-(((

• Gość: Jarek Re: Czwartek. IP: 80.72.33.* 09.05.02, 09:22

> Zatem idziemy na coś wyskokowego !!!!!!! :-)))

Na przeciw nic nie widze.

> Nooooo !!! Jeszcze NIE!!! babka !!!!!!!!!!!!!!!
                  > :-))))))))))))))

Toc nie o zaawansowanie we wnuki mi chodzilo... U mnie nawet w podstawowce mowilo
                  sie na kolezanki "babka" miast "laska".
                  ;-)))

> Toż to grom z jasnego nieba był a nie żaden deszcz !!!!!!!!!

Jak widac zakuty leb ze mnie, bo przekaz ten nie wpelni do mnie dotarl.
                  • Gość: Nala Re: Czwartek. IP: *.uroczec.sdi.tpnet.pl 09.05.02, 09:41

:-)))))))))))))))))))))))))))))))
                    Zatem powiedz Waść, o której będziesz chl....., chchchciałam powiedzieć
                    ucztował ?
                    Wychylę wtedy i ja kielicha za Twe zdrowie !!!!! :-)))
                    • Gość: monia Re: Czwartek. IP: 217.97.138.* 09.05.02, 09:53
                      ...jeden kielich - to może być stanowczo za mało...Polecałabym dwa, tak dla równowagi...:-))))))
                      A tak w ogóle to czes!
                      • Gość: Nala Re: Czwartek. IP: *.uroczec.sdi.tpnet.pl 09.05.02, 09:58

Cześć Monia !

Od czegoś trzeba zacząć ! Na początek może (musi???) być jeden.

Dla równowagi, tzn. po jednym w każdej łapce ??????????????????????
                        :-)
                        • Gość: monia Re: Czwartek. IP: 217.97.138.* 09.05.02, 10:05
                          Tak jest! Grunt, to dobry początek! :-)))
                          Też mi się dzisiaj nic nie chce robić, a tu niestety, jak na złosć, muszę się wykazać jakąs
                          aktywnoscią...:-( Nic to - będę zaglądała!!!
                          • Gość: monia Re: ??? IP: 217.97.138.* 09.05.02, 10:49
                            Ale czemu, jak już zaglądam, to się nic nie dzieje?????????????
                            No, ludzie....!!!!
                            • Gość: Nala Re: ??? IP: *.uroczec.sdi.tpnet.pl 09.05.02, 11:01

.............no właśnie.............. !!!

Monia !
                              Chyba wszyscy udają że pracują ? :-)
                              NA GŁOWĘ UPADLI ??????????????????????????????????????????????????????????

Pracować w TAKI dzień ?!?!?
                              Ja wychodzę za godzinę i czuję, że sobie dziś nie "pogadam". :-((((((((

• Gość: monia Re: ??? IP: 217.97.138.* 09.05.02, 11:35
                                No co.....:-((( kapitalista kazali pracować, więc próbuję....:-(((
                                ale jutro już piątek...:-)))
                            • Gość: Jarek Re: ??? IP: 80.72.33.* 09.05.02, 11:05
                              Halo, halo...
                              Tylko nie wiem, czy "ludz" ze mnie?
                              ;-)))
                              • Gość: Meve No Jaroslawie, i gdzie pijesz??? IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl 09.05.02, 11:13
                                Spotkaj się z Nalą i wypij niewirtualnego kielicha, nie bój się Żyrafy!
                                Jak nie chcesz mijsca podawać calemu światu, to mailem wyślij.
                                Bo wydam dekret!:)))))
                                • Gość: tiges Re: No Jaroslawie, i gdzie pijesz??? IP: *.silvershark.com.pl 09.05.02, 11:17
                                  a ja nie znam zadnycj adresow :(
                                  moj to: postrowski@pcformat.com.pl
                                  yula : jkotwicka@wp.pl
                                  • Gość: Meve Re: No Jaroslawie, i gdzie pijesz??? IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl 09.05.02, 11:42
                                    zaraz wyśle Tobie maila z namiarami na Monię i Nalę - chyba nie maja nic
                                    przeciwko.
                                    No i oczywiście adres królowej:)
                                    • Gość: monia Re: No Jaroslawie, i gdzie pijesz??? IP: 217.97.138.* 09.05.02, 11:50
                                      Monia nie ma dzisiaj nic przeciwko...jest monią bardzo ugodową..to ta pogoda...:-)))
                                      P.S. Dlaczego Jarosław MA NIE BAĆ SIĘ ŻYRAFY.....? Widziałas we wtorek, ile ona potrafi wypić???
                                      Jejku!
                                      • Gość: Nala Re: No Jaroslawie, i gdzie pijesz??? IP: *.uroczec.sdi.tpnet.pl 09.05.02, 12:14

Nie rób z Żyrafy(??) ....., a raczej ze mnie takiego,...hmmm..., ochlaptusa !!!
                                        :-(((

Jeszcze ktoś pomyśli że naprawdę ?!

NAPRAWDĘ ???????????????????????????????????????????????????????????????????

:-)))))))))))))
                                        • Gość: monia Re: No Jaroslawie, i gdzie pijesz??? IP: 217.97.138.* 09.05.02, 12:28
                                          Aaaależ skąd! Kto by tak pomyslał???????? :-)))))))))))))))))))
                                          My som same abstynenty......:-)))
                                          A więc kielisz...eeee ten, głowa do góry!!! :-)))
                                          • Gość: Jarek Re: No Jaroslawie, i gdzie pijesz??? IP: 80.72.33.* 09.05.02, 12:30
                                            Pomyslec?!?!? W taka pogode?!?!?
                                            Nic nie bede myslal!!! Zdanie i tam mam wyrobione...
                                            ;-)))
                                            • Gość: monia Re: No Jaroslawie, i gdzie pijesz??? IP: 217.97.138.* 09.05.02, 12:35
                                              ...i jakie ono jest???? :-)))
                                              • Gość: Jarek Re: No Jaroslawie, i gdzie pijesz??? IP: 80.72.33.* 09.05.02, 12:37
                                                Jak najbardziej pogodne w pogode taka...
                                                ;-)))
                                • Gość: Jarek Re: No Jaroslawie, i gdzie pijesz??? IP: 80.72.33.* 09.05.02, 11:28
                                  pytanie dobre, choc odpowiedzi na nie nie znam, bo o wszystkim
                                  decyduja "gospodarze". Prace konczymy jutro o 17-tej, a potem... moze jeszcze
                                  popracujemy...
                                  Jade w ciemno i zdam sie na "zywiol"
                                  Mysle, ze dekret potrzebny nie bedzie.
                                  ;-)))
                                  • Gość: Nala Re: No Jaroslawie, i gdzie pijesz??? IP: *.uroczec.sdi.tpnet.pl 09.05.02, 11:58

:-)))))))))))))))))))))))))))))

O 17-tej, to ja będę w drodze do Żywca !!!!!
                                    • Gość: monia Re:Żywiec IP: 217.97.138.* 09.05.02, 12:02
                                      ...też brzmi nieźle...:-)))
                                      • Gość: Nala Re:Żywiec IP: *.uroczec.sdi.tpnet.pl 09.05.02, 12:16

Tak, tak, do TEGO Żywca !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-)))
                                        • Gość: monia Re:Żywiec IP: 217.97.138.* 09.05.02, 12:32
                                          ale ponoć Żywiec w Żywcu drogi.....:-(
                                          chociaż, co nam to! Nie mieszkamy w Żywcu...:-)))
                                          • Gość: Jarek Re:Żywiec IP: 80.72.33.* 09.05.02, 12:38
                                            Proponuje tedy... Miedzybrodzie Zywieckie... nad zalewem... ze slyna gora,
                                            gdzie autka pod gorke jada...
                                            ;-)))
                              • Gość: tiges Re: ??? IP: *.silvershark.com.pl 09.05.02, 11:16
                                A ja dzisiaj jestem w dobrym humorze :P

Ksiądz, Pop i Rabin dyskutują o cudach.
                                Pierwszy mówi ksiądz:
                                - Pewnego razu wracałem od chorego, aż tu nagle zaskoczyła mnie straszliwa
                                burza. W drzewo obok trafił piorun. Przestraszyłem się, że zaraz trafi we
                                mnie, więc padłem na kolana i modlę się: "Panie! Spraw cud i ocal mnie!" I
                                wtedy w promieniu kilkudziesięciu metrów ode mnie burza ustała, przestał
                                padać deszcz i mogłem spokojnie dojść na plebanię.
                                Pop na to:
                                - Eee, to jeszcze nic. Ja kiedyś płynąłem statkiem, aż tu nagle zaskoczył
                                nas na morzu straszliwy sztorm. Wszyscy byli pewni, że nie ujdziemy z
                                życiem. Padłem na kolana i się modlę: "Boże! Ocal nas, grzeszników!" I
                                wtedy, w promieniu kilometra morze zrobiło się spokojne.
                                Rabin na to:
                                - To drobiazgi. Ja kiedyś szedłem w szabas ulicą, nagle patrzę: leży otwarta
                                walizka wypełniona banknotami. Szabas - więc walizki podnieść nie można, bo
                                to grzech ogromny. Padłem więc na kolana i się modlę: "Jahwe! Uczyń cud i
                                pozwól mi wziąć te pieniądze!" I nagle w promieniu dziesięciu metrów zrobiła
                                się środa.
                                • Gość: monia Re: ??? IP: 217.97.138.* 09.05.02, 11:33
                                  :-))))))))))))))))))))))))))))))) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-)))))))))))))))))))))))))))))) !!!!!!!!!!
                                  bardzo sliczne!!!
                                  • Gość: Nala Re: ??? IP: *.uroczec.sdi.tpnet.pl 09.05.02, 11:38

:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
                                    Tyż mi się podobie !!! :-)

Może "kukułeczkę" ??????
                                    • Gość: monia Re: ??? IP: 217.97.138.* 09.05.02, 11:51
                                      taką jadalnianą czy spiewalną??? :-)))
                                      • Gość: Nala Re: ??? IP: *.uroczec.sdi.tpnet.pl 09.05.02, 11:56

Jak najbardziej jadalną !

A'propos "kukułeczki", gdzie Ruda ??????????????????????????
                                        • Gość: monia Re: RUDA IP: 217.97.138.* 09.05.02, 12:05
                                          ...kuka! :-) to znaczy skika...pewnie :-))) albo robi Tigesowi jedno z tych pysznych sniadanek...:-)))

A kukułeczkę poproszę! Kiedys robiło się na nich nalewkę...:-)))
                                          • Gość: Nala Re: RUDA IP: *.uroczec.sdi.tpnet.pl 09.05.02, 12:17

Na TYCH "kukułkach" ??????????????????????????????????????????
                                            • Gość: monia Re: RUDA IP: 217.97.138.* 09.05.02, 12:30
                                              Niiooo!!! Próbowałam - była smaczniutka!
                              • Gość: monia Re: ??? IP: 217.97.138.* 09.05.02, 11:37
                                a kto ma wiedzieć???
                                Czy Rycerz jest ludziem, czy też tylko (lub aż!) Rycerzem...?
                                a może w taki upał jestes po prostu Jarosławem, i tyle...???:-)))
                                • Gość: Nala Re: ....w zbroi cz bez ????? IP: *.uroczec.sdi.tpnet.pl 09.05.02, 11:41

Rycerzu zacny !
                                  A może byś się tak rozdział z owej zbroi ????
                                  Nie za gorąco Ci aby ??????????

NAPEWNO!!! Ci za gorąco !!!!!!!
                                  No więc............
                                  ... - raaaaaz...
                                  ... - dwaaaaa...
                                  ... - iiiii ..................................... ???
                                  • Gość: monia Re: ....w zbroi cz bez ????? IP: 217.97.138.* 09.05.02, 11:52
                                    ...i nic :-(
                                    jak zwykle :-(
                                    • Gość: Nala Re: ....w zbroi cz bez ????? IP: *.uroczec.sdi.tpnet.pl 09.05.02, 12:10

Hurraaaaaaaaa.......!
                                      Nie muszę jeszcze iść !!!!!!!

Meve, Monia, Rycerzu, Elfie....... !!!!!!!!!
                                      Nooo, gdzie jesteście ...????????

Heeej, HEEEEEEEJJJ sokoły ....................!!!!!!!!
                                      • Gość: monia Re: ....w zbroi cz bez ????? IP: 217.97.138.* 09.05.02, 12:15
                                        O! Szyrawa z wirtualnej sawanny...:-)))
                                        Ja jestem - z doskoku niestety, ale często doskakuję...:-)))
                                        Reszta chyba matury pisze...:-)))
                                        • Gość: Nala Re: ....w zbroi cz bez ????? IP: *.uroczec.sdi.tpnet.pl 09.05.02, 12:24
                                          Gość portalu: monia napisał(a):

> Reszta chyba matury pisze...:-)))

Ludzkości .... ?????????????????????????????????????????????

• Gość: monia Re: ....w zbroi cz bez ????? IP: 217.97.138.* 09.05.02, 12:34
                                            :-))))))))))))))))))))))))
                                            a co, nie przydałoby się...????
                                          • Gość: Nala Re: .......małe, co nieco. IP: *.uroczec.sdi.tpnet.pl 09.05.02, 12:36

Na lekcji bilologii pani pyta się Jasia:
                                            - Co to jest? -
                                            - Szkielet! -
                                            - Czego? -
                                            - Zwierzęcia! -
                                            - Ale jakiego? -
                                            - Nieżywego...!!!!! -
                                    • Gość: Jarek Re: ....w zbroi cz bez ????? IP: 80.72.33.* 09.05.02, 12:36
                                      No wlasnie NIC, bo sie zacialem...
                                      Nie ma chwaly bez cierpienia...
                                      Wiec cierpiec bede, zeby zyc w glorii chwaly...
                                      Od chwaly klepki mi poprzestawialy...
                                      Tak mi sie poprzestawialy, ze wszystko wydaje sie byc do chaly...
                                      ;-))) :-(((
                                      • Gość: Nala Re: ...??????????????????????????? IP: *.uroczec.sdi.tpnet.pl 09.05.02, 12:40

A cóżesz Waść wygaduje ??????????????????????????????????????????????????
                                        Czyżby już Waszeci udar dopadł ??????????????????????????????????????????

Zaraz dzwonię na 999 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:-)
                                        • Gość: Nala Re: ......cd - małe, co nieco. IP: *.uroczec.sdi.tpnet.pl 09.05.02, 12:44

Mama pyta Jasia:
                                          - Dlaczego masz mokre włosy? -
                                          - Bo całowałem rybki na dobranoc...! -
                                        • Gość: Jarek Re: ...??????????????????????????? IP: 80.72.33.* 09.05.02, 12:48
                                          Dzwonic, sobie dzwonic...
                                          krecic, sobie krecic...
                                          Stanu niniejszego nikomu do checi...
                                          Dziewiec, dziewiec, dziewiec...
                                          Ladne to cyfrerki...
                                          Nie daj sie w maliny wpuscic...
                                          bo to dla frajerki...
                                          • Gość: Nala Re: ...??????????????????????????? IP: *.uroczec.sdi.tpnet.pl 09.05.02, 12:57

...... :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Naprawdę Ci przygrzało....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-)))))))))))))))

Tak, tak !!! Tylko spokojnie......, ciiiiiichutko....., bez nerwów......
                                            BEZ NERWOW...., proszę......!

Jakiś okład z lodu...?!!
                                            Trochę cienia...?!!
                                            Ooooooo.., i łyczek nerwosolku......!

....ciiiiiiiiiiiiii...., już dobrze....., dobrzeee...............
                                            • Gość: Jarek Re: ...??????????????????????????? IP: 80.72.33.* 09.05.02, 13:09
                                              Jaka woda? Troche cienia?
                                              Mam wrazenie, ze ktos tu sciemnia...
                                              Nerwosolek i nerwu?
                                              To brzmi przeciez jak dziura zebu...
                                              Czy przygralo, ili nie...
                                              Kto to teraz wiedziec moze?
    • Gość: Nala Pa, pa .... !!! IP: *.uroczec.sdi.tpnet.pl 09.05.02, 13:45
      • Gość: monia Re: Strach...... IP: 217.97.138.* 09.05.02, 14:21
        Widzę, że Nala uciekła, pozostawiając mnie z szaleńcem.... :-0
      • jolajola1 Re: Pa, pa .... !!! 09.05.02, 14:26
        no, przyszłam, a tu już jakieś "papanie" sie zaczyna

?jest ktoś jeszcze?

• Gość: Meve Re: Pa, pa .... !!! IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl 09.05.02, 14:30
          Moi.
          I szaleniec
          I chyba Monia:)
          • Gość: monia Re: Pa, pa .... !!! IP: 217.97.138.* 09.05.02, 14:33
            ...chyba to żaba do stawu...:-)))))))))))))))))))))

o matko, skąd mi się to wzięło????? :-))))))
            najwyraźniej szaleństwo jest zaraźliwe...
        • Gość: monia Re: Pa, pa .... !!! IP: 217.97.138.* 09.05.02, 14:32
          ja jestem (niestety nieznacznie) i Jarosław Szalony (chyba że uciekł sam przed sobą).....
          • Gość: monia Re: widziałam.. IP: 217.97.138.* 09.05.02, 14:36
            ..zajawkę EPIZODU II w TV. Jakos mało do mnie przemówiła....Strasznie dużo było czerwonego...Jak
            na filmie w technikolorze.
          • jolajola1 Re: Pa, pa .... !!! 09.05.02, 14:38
            > ja jestem (niestety nieznacznie) i Jarosław Szalony (chyba że uciekł sam przed
            > sobą).....
            CO MU ZROBIŁYŚCIE, że oszalał????
            a moze od upałku
            • Gość: tiges Re: Pa, pa .... !!! IP: *.silvershark.com.pl 09.05.02, 14:40
              A w lesie jest cien i nikt nie wariuje :>
              • Gość: monia Re: Pa, pa .... !!! IP: 217.97.138.* 09.05.02, 14:43
                ......ale uważaj na Szalone Wiewióry...:-)))))))))))))))
            • Gość: monia Re: Pa, pa .... !!! IP: 217.97.138.* 09.05.02, 14:41
              MYYYYY???????? A co my mogłybysmy mu zrobić, słabe niewiasty??? Albo nasza miła, dobra
              Królowa??? :-))) Widać szalony z natury...
              ...albo, jako rzekła Nala, przygrzało mu...:-)))))))))))))))))))))))))))))))))
              • jolajola1 Re: Pa, pa .... !!! 09.05.02, 14:44
                ...
                > ...albo, jako rzekła Nala, przygrzało mu...:-)))))))))))))))))))))))))))))))))

to rozumiem, upał i słońce są bardzo szaleńcotwórcze

Tigesie
                przecież w lesie są polany, tam to dopiero grzeje
              • Gość: Meve Szaleniec IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl 09.05.02, 14:45
                Na niego trzeba uważać, on w depresyji jakowejś. Jeszcze mu co do łba strzeli.
                Trzeba głaskać i c zule przemawiać, tylko nie zagłaskać no i trochę wó.. ten
                tego wody mineralnej
                • Gość: monia Re: Szaleniec IP: 217.97.138.* 09.05.02, 14:49
                  Meve, upewnij mnie...GŁASKANIE WIRTUALNE TO NIE ZDRADA???
                  :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
                  P.S. Wypijmy za zdrowie Geralta...:-)))
                • jolajola1 Re: Szaleniec 09.05.02, 14:51
                  Gość portalu: Meve napisał(a):
                  > Na niego trzeba uważać, on w depresyji jakowejś. Jeszcze mu co do łba strzeli.
                  > Trzeba głaskać i c zule przemawiać, .........

hihi :)))))))
                  dopiero teraz przeczytałam "od rana", rzeczywiście szaleniec, wierszem na każdy
                  temat gada, ma dziwne skojarzenia
                  Może to stresik spowodowany zmianą hmmm pracodawcy?
                  • Gość: monia Re: Szaleniec IP: 217.97.138.* 09.05.02, 14:53
                    ....drobny kryzysik...???
                  • Gość: Meve Re: Szaleniec IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl 09.05.02, 14:54
                    Do Moni: ja mysle, że uspokajająco po główce to nawet niewirtualnie można:))
                    Chociaż...
                    :)))))
                    Jola, a jak Ty radzisz sobie z upałem?
                    • jolajola1 Re: Szaleniec i upał 09.05.02, 15:02
                      Gość portalu: Meve napisał(a):
                      ...
                      > Jola, a jak Ty radzisz sobie z upałem?

NIE RADZĘ SOBIE
                      ja kocham upał, dopiero od kilkunastu dni jest mi ciepło
                      robię codziennie (prawie) dłuuuuuuuugie wycieczki rowerowe, i jak wracam do domu,
                      to jestem mokra łącznie ze skarpetkami. Biorę prysznic i JEST MI WRESZCIE
                      DOBRZE...
                      poza tym, jaki to upał, niecałe 30 stopni :)))))))))
                      • jolajola1 Re: Szaleniec i upał 09.05.02, 15:43
                        ....... i zapada taką krępująca cisza
                        to osioł ze Shreka

chyba pa
                        • Gość: Meve Re: Szaleniec i upał IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl 09.05.02, 15:49
                          Nie krępująca- p prostu praca:)))
                          Niedługo uciekm
                          Miłych wycieczek rowerowych!!!!!!
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka