Gość: Nala
IP: *.mogila.sdi.tpnet.pl
15.07.02, 07:14
Cześć ! ...i czołem !!!
Czy jeszcze ktoś z NAS! jest na tym forum ??? ...i czy w ogóle ktoś jeszcze
JEST ???????
:-)))))
Jak rozumiem, to Jola i Meve byczą się już "kajsiś" ??? :-)
....że o Moni nie wspomnę ! :-(
Yula, Okazja, Tiges, Jarek !!!
A co z wami ???
Pozdrawiam BARDZO SERDECZNIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!
:-)))
PS I czekam na jakiś znak życia.
Nala