Gość: Kitty
IP: *.chello.pl
31.08.01, 11:52
jak narazie to ludzie ktorych wposcili do domu BB/chyba przypadkowo wylapanych
idiotow/zamiast zachecic widzow do ogladania programu skutecznie ich
odstraszaja,jezeli nadal tak pojdzie a nastepne osoby wchodzace do domu beda
takze reprezentowac taki poziom myslenia lub humoru TO NOWA EDYCJA BB BEDZIE
WYJATKOWO KICZOWATA!!!!!!