Gość: Makrela IP: *.olsz.gazeta.pl 27.04.01, 11:23 Wczoraj w "urzekla mnie twoja historia" wystepował kolega Sebastian Floerk. Oswiadczyl, że zamierza kandydowac do Sejmu z ramienia partii ludowej (PSL lub Samoobrona ;-)) Co wy na to?????? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Mysza Re: Florek poslem??? IP: *.gwiazdy.net.pl 27.04.01, 11:27 No cóż można powiedzieć? Nadaje się do tego jak w pysk szczelił. Yeż taki zakłamany jak wszyscy nasi politycy, nie musi przynajmniej przechodzić przeszkolenia. Co do "Samoobrony" - Leppert będzie miał w nim prawdziwą siłę - HA HA HA. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jaro Re: Florek poslem??? IP: *.suwalki.sdi.tpnet.pl 27.04.01, 15:26 oczywiście Samoobrony. Nada się do odpierania szturmów policjantów. Odpowiedz Link Zgłoś