Dodaj do ulubionych

Florek poslem???

IP: *.olsz.gazeta.pl 27.04.01, 11:23
Wczoraj w "urzekla mnie twoja historia" wystepował kolega Sebastian Floerk. Oswiadczyl, że zamierza
kandydowac do Sejmu z ramienia partii ludowej (PSL lub Samoobrona ;-)) Co wy na to??????
Obserwuj wątek
    • Gość: Mysza Re: Florek poslem??? IP: *.gwiazdy.net.pl 27.04.01, 11:27
      No cóż można powiedzieć? Nadaje się do tego jak w pysk szczelił. Yeż taki
      zakłamany jak wszyscy nasi politycy, nie musi przynajmniej przechodzić
      przeszkolenia. Co do "Samoobrony" - Leppert będzie miał w nim prawdziwą siłę -
      HA HA HA.
      • Gość: jaro Re: Florek poslem??? IP: *.suwalki.sdi.tpnet.pl 27.04.01, 15:26
        oczywiście Samoobrony. Nada się do odpierania szturmów policjantów.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka