Gość: Jołasia IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 30.07.03, 20:36 no dzis słuchałam i prosze ,nie był juz tak napastliwy...spokojniej jest lepiej...słuchaliście?.Moim zdaniem trzeba pochwalić i pokazac,ze się słucha.Więc jest róznica. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: awe Re: lektor ze Sportu IP: 66.207.104.* 30.07.03, 20:50 Gość portalu: Jołasia napisał(a): > Moim zdaniem trzeba pochwalić i czy napewno umialabys kogos pochwalic Jolasia? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: edward z korytnicy Re: lektor ze Sportu IP: *.chello.pl 30.07.03, 21:02 czy to chodzi o tego co czyta sportowy express? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jołasia Re: lektor ze Sportu IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 30.07.03, 21:17 tak,dzis fajnie czytał. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jołasia Re: lektor ze Sportu IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 30.07.03, 21:33 no...Ciebei chyba nie:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: awe Re: lektor ze Sportu IP: 66.207.104.* 30.07.03, 22:04 babsztylu nie miel ciagle " no " Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: edward z korytnicy Re: lektor ze Sportu IP: *.chello.pl 30.07.03, 22:13 wiecie jak ten facet jest kochany na forum lata z radiem, jestem jeden w opozycji. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jołasia do awe IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 30.07.03, 22:17 mam do ciebie prosbe odwal się ode mnie awe..masz problem ze soba to se go rozwiąż nim wejdziesz na forum Odpowiedz Link Zgłoś