Dodaj do ulubionych

lektor ze Sportu

IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 30.07.03, 20:36
no dzis słuchałam i prosze ,nie był juz tak napastliwy...spokojniej jest
lepiej...słuchaliście?.Moim zdaniem trzeba pochwalić i pokazac,ze się
słucha.Więc jest róznica.
Obserwuj wątek
    • Gość: awe Re: lektor ze Sportu IP: 66.207.104.* 30.07.03, 20:50
      Gość portalu: Jołasia napisał(a):

      > Moim zdaniem trzeba pochwalić i

      czy napewno umialabys kogos pochwalic Jolasia?
      • Gość: edward z korytnicy Re: lektor ze Sportu IP: *.chello.pl 30.07.03, 21:02
        czy to chodzi o tego co czyta sportowy express?
        • Gość: Jołasia Re: lektor ze Sportu IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 30.07.03, 21:17
          tak,dzis fajnie czytał.
      • Gość: Jołasia Re: lektor ze Sportu IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 30.07.03, 21:33
        no...Ciebei chyba nie:)
        • Gość: awe Re: lektor ze Sportu IP: 66.207.104.* 30.07.03, 22:04
          babsztylu nie miel ciagle " no "
          • Gość: edward z korytnicy Re: lektor ze Sportu IP: *.chello.pl 30.07.03, 22:13
            wiecie jak ten facet jest kochany na forum lata z radiem, jestem jeden w
            opozycji.
          • Gość: Jołasia do awe IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 30.07.03, 22:17
            mam do ciebie prosbe odwal się ode mnie awe..masz problem ze soba to se go
            rozwiąż nim wejdziesz na forum
            • Gość: awe Re: do awe IP: 66.207.104.* 30.07.03, 22:58
              wal sie
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka